نشانه های جدید که coronavirus محدودیت در اینجا برای مسافت های طولانی در کالیفرنیا

حتی به عنوان مقامات گذاشته بیشتر آزمایشی برنامه ای برای بازگشایی کالیفرنیا کتک اقتصاد وجود دارد در حال رشد نشانه شنبه که زندگی را نمی توان برگشت به حالت عادی هر زمان به زودی.

23-پردیس دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سیستم قصد دارد به تمام, اما لغو کلاس های حضوری در پاییز و به جای ارائه خواهد شد آموزش در درجه اول آنلاین با برخی از محدود استثنا است که اجازه می دهد برای فعالیت فرد. تصمیم می آید را به عنوان مدارس در سراسر کشور دست و پنجه نرم کردن با چگونه به نگه داشتن دانشگاه ها بسته میان coronavirus بحران است.

“دانشگاه ما که باز و بدون محدودیت و به طور کامل در فرد … یک محل که در آن بیش از 500 ، 000 نفر با هم در می آیند و پر جنب و جوش نزدیکی” صدراعظم تیموتی سفید گفت: در جلسه Cal State امنا. “رویکرد که متاسفانه فقط در کارت در حال حاضر.”

او همچنین اذعان کرد که سیستم دانشگاه فاقد منابع برای ارائه coronavirus تست برای همه و ردیابی تماس با افراد آلوده وجود دارد باید یک شیوع در پردیس.

تبلیغات

مقامات بهداشت در لس آنجلس — یک coronavirus نقطه داغ در کالیفرنیا با بیش از 1600 مرگ و میر — همچنین نشان داد که پیشرفت نسبت به بازگشایی می تواند آهسته و با برخی از اقامت در خانه سفارشات ماندگار به خوبی به تابستان.

لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: هیئت ناظران در روز سه شنبه که او را نمی بینم جدول زمانی کوتاه و بدون “تغییر چشمگیر به ویروس و ابزار در دست.” او بعدا اضافه شده است که در حالی که ماندن در خانه سیاست به احتمال زیاد باقی می ماند برخی از محدودیت های فردی خواهد بود “به تدریج آرام” در شهرستان طرح پنج مرحله ای.

“امید ما این است که با استفاده از داده های ما می خواهم که قادر به آرامی لغو محدودیت بیش از سه ماه آینده,” او گفت:. اما بدون به طور گسترده ای در دسترس برای تست coronavirus یا سریع صفحه اصلی کیت که اجازه می دهد مردم را به خود تست روزانه, آن بعید به نظر می رسد که اجتماعی فاصله احكام و اقامت در خانه سفارشات خواهد بود به طور کامل کاسته او گفت:.

تبلیغات

دیگر مقامات محلی گفتند که حمایت بلند کردن اجسام بیشتر قوانین اگر شرایط بهبود یافته و کارشناسان بهداشت و درمان گفت: آن را بی خطر به انجام این کار.

“من مشتاق به بازگشایی بیشتر از L. A. شهرستان به عنوان به زودی به عنوان آن را امن برای انجام این کار گفت:” لس آنجلس سرپرست کاترین Barger. “من مطمئن هستم که بیشتر در جوامع ما همچنان به رعایت هر چه زودتر ما می توانید رزومه عادی.”

مقامات اشاره کرد که لس آنجلس سواحل تنظیم برای بازگشایی پنج شنبه — با برخی از محدودیت در فعالیت ها و قوانین دیگر در محل — تنها چند روز پس از مقامات همچنین لغو محدودیت های اعمال شده در مسیرهای پیاده روی در پارک ها و زمین های گلف و اجازه منظقه وانت در غیرضروری کسب و کار. اما هیچ جدول زمانی مشخص برای چه قوانین می تواند برداشته بعدی.

“ما در حال حرکت گذشته COVID-19 ما در حال یادگیری برای زندگی با آن” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت.

تبلیغات

مقامات خواسته بودند احتیاط در بخش دیگر از کالیفرنیا به عنوان به خوبی. دره سیلیکون افسر بهداشت اعلام کرد که شهرستان سانتا کلارا هیچ برنامه فوری برای تضعیف آن سخت اقامت در خانه سفارش کرد و گفت او نمی تواند قدم که بدون افزایش خطر ابتلا به امنیت عمومی.

منطقه خلیج پرجمعیت ترین شهرستان شهرستان سانتا کلارا بود در کالیفرنیا اصلی نقطه داغ از COVID-19 بیماری همه گیر. و در حالی که سطح این بیماری نمی رسید به سطح فاجعه بار آنها ثابت باقی مانده است و حتی یک افزایش کوچک در انتقال بيماري خواهد افزایش خطر ابتلا به آسیب پذیر جوامع گفت: دکتر سارا کودی و یک معمار از کشور اول منطقه ای سرپناه در محل سفارش.

“ما هنوز وجود ندارد” کودی گفت: شهرستان سانتا کلارا هیئت ناظران در روز سه شنبه. “شرایط واقعا تغییر نکرده در شهرستان ما…. ما نمی به طور ناگهانی یک واکسن. ما باید دقیقا شرایط مشابه ما تا به حال در ماه مارس است. اگر ما سهولت ما را سریع بازگشت از موارد از بستری شدن در بیمارستان و سریع بازگشت از مرگ, به صورت کاملا بی پرده است.”

تبلیغات

شده است وجود دارد یک فشار بزرگ در هفته های اخیر به راه اندازی مجدد دولت را افسرده اقتصاد است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هفته گذشته اعلام کرد پروتکل های جدید برای فروشگاه های خرده فروشی و برخی از محل های کار برای بازگشایی شده است.

در روز سه شنبه Newsom اضافه شده است که در کالیفرنیا رستوران ها و مراکز خرید می تواند به زودی بازگشایی در استان ها که با استانداردهای دولتی برای تست و موفقیت در کاهش موارد coronavirus اما همه کسب و کار را به رعایت دستورالعمل دولت برای فاصله فیزیکی و تمیز کردن رژیم.

استان ها باید کافی تست و بیمارستان ظرفیت و توانایی برای ردیابی کسانی که در تماس با افراد بیمار.

رستوران می تواند بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات در شهرستانهای خبره به عنوان کسانی که با معیار اما آنها باید پیاده سازی تغییرات به گارد در برابر گسترش این ویروس.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

مراکز خرید از جمله مراکز نوار و خروجی مراکز خواهد بود و مجاز به بازگشایی با-مشتریان فروشگاه در شهرستانهای گواهی به موجود COVID-19 در حالی که شستن ماشین و حیوان خانگی groomers همچنین می توانید رزومه عامل با پادمان.

برخی از مناطق روستایی شهرستان است که باید دیده نسبتا کمی از موارد به احتمال زیاد قادر به پاسخگویی به کسانی که معیار سرعت بیشتری نسبت به شهری شهرستانهای لس آنجلس. در واقع برخی از مناطق روستایی شهرستان با چند coronavirus موارد در برخی از موارد باید به مبارزه طلبیده Newsom و بازگشایی زودتر از وزارت امور خارجه مجاز است.

یک بار تجزیه و تحلیل داده ها در هفته گذشته یافت که بزرگ ترین California counties به جلسه Newsom استانداردهای. تحلیل نگاه کرد که در آن استان ها می تواند عبور کند فقط دو معیار — آیا مرگ و میر را متوقف کرده اند در 14 روز گذشته و اینکه آیا وجود دارد بیش از یک مورد در هر 10000 نفر از ساکنان در همان مدت زمان ،

تبلیغات

بسیاری از کالیفرنیا موفق است که آزمون از جمله لس آنجلس. Newsom پیشنهاد کرده است که این دستورالعمل خواهد بود بعد از ویرایش در یک ایالت اساس اجازه می دهد بزرگتر شهرستانهای سخت ترین ضربه از شیوع همچنین بازگشایی طور گسترده تر.

دولت میگوید که هفت تن از کالیفرنیا 58 استان ها — عمدتا روستایی — دارای گواهی به ملاقات دولت شرایط اضافی برای کسب و کار به بازگشایی: Amador, Butte, El Dorado, Lassen, نوادا, Placer و شستا بوده است.

“وجود دارد برخی از ویژگی های منحصر به فرد در برخی از استان ها که در آن آنها در حال ضربه زدن بر روی تمام سیلندر” Newsom گفت.

مذاکرات در حال انجام با 27 سایر استان ها به بحث در مورد اینکه آیا آنها می توانند گسترش reopenings فرماندار گفت: اما او اشاره کرد که شرایط هنوز هم بیش از حد جدی در لس آنجلس و سان فرانسیسکو شهرستان به اصلاح دستورالعمل ها برای از سرگیری کسب و کار.

تبلیغات

کال مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها بر این باورند که بهترین تصمیم را در مورد کاهش مدت در حال حاضر به جای صبر کنید تا در تابستان.

سفید صدراعظم آلمان گفت که برای تعداد کمی از کلاس ها که در آن فرد در دستور است “ضروری است و می تواند توجیه” — مانند بالینی پرستاری دوره های زیست شناسی آزمایشگاه یا تاجر دریایی آموزش — منابع کافی و پروتکل را باید در محل برای اطمینان از سلامت و ایمنی دانش آموزان و معلمان.

“ثبت نام در هر بخش کمتر خواهد بود; برای آموزش و پژوهش آزمایشگاه فاصله بین شرکت کنندگان بیشتر; نیاز به تجهیزات حفاظت فردی مناسب به شرایط رایج و نیاز به پاکسازی و ضد عفونی کردن فضاها و تجهیزات بین کاربران ضروری” سفید گفت.

در برخی از دانشگاه ها و در برخی از بخش های دوره ارائه خواهد شد به طور انحصاری مجازی.

تبلیغات

McGreevy گزارش از ساکرامنتو و Shalby و Agrawal از جنوب کالیفرنیا. بار کارکنان نویسندگان سارا Parvini و Rong-گونگ Lin دوم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>