Dankness نادر راه اندازی مواد مغذی خط برای تولید کنندگان ماری جوانا

اسکات رسیدن به شروع به گرفتن نام خانوادگی خود بسیار جدی است.

برنده جایزه رشد و پرورش است برداشت جنبه دیگری از گلدان و تولید و راه اندازی یک خط از مواد مغذی برای رشد ماری جوانا کشتهای. برسد که خانه Dankness داروخانه و Dankness نادر پرورش عملیات و عمده فروشی رشد مسئول برخی از کلرادو محبوب ترین گونه می خواهد برای رسیدن به صنعت همسالان و صفحه اصلی تولید کنندگان به طور یکسان با Dankness نادر مواد مغذی است.

گونه های مانند شبح قطار رقیق و لی روی ساخته شده اند رسیدن به این نام شناخته شده در ماری جوانا در محافل سراسر کشور پس از رشد خانه پا به بازار قانونی بیش از یک دهه پیش. او به اشتراک گذاشته شده برخی از کسانی که ژنتیک با مردم از طریق بذر خط اما در حال حاضر ماری جوانا, Mr. Miyagi مسلح است خود را در حال رشد از شاگردان حتی با ابزار بیشتر برای برداشت بخشنده.

پس از سالها بازی در اطراف با مواد مغذی مختلف — برخی از آنها ساخته شده برای ماری جوانا, بسیاری از آنها نمی رسیدن می خواستم برای ساده سازی روند تغذیه برای ماری جوانا که او معتقد است تبدیل شده است بیش از حد پیچیده نسبت به این فرایند را برای دیگر محصولات.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“ایده اولیه آمد و حدود پنج یا شش سال پیش زمانی که من اسپانسر شده از طرف یک نام تجاری مواد مغذی. کسانی که بچه ها دوست داشتن یک میلیون بطری های مختلف و اجزای سازنده برای مواد افزودنی. اما ما زد به مشکلات با عدم تعادل وجود دارد بنابراین بسیاری از قطعات آن را و شما نمی تواند کشف کردن آنچه شما خراب” او به یاد می آورد. “من فکر می کنم که یکی از بزرگترین مشکلات بودجه ای تولید کنندگان: آنها رو ده های مختلف [غذایی] بطری.”

Rare Dankness Launches Nutrient Line for Marijuana Growers

حسن نیت ارائه میدهد از Dankness نادر

رسیدن معتقد است که رفتن به ساده تر مواد مغذی ترکیبات کمک خواهد کرد که ویترین این گیاه عطر و طعم در حالی که هنوز افزایش عملکرد و قدرت. او برای دفاع از پودر مبتنی بر رشد مکمل به عنوان یک مدرسه قدیمی رویکرد است که موجب صرفه جویی در پول — اما با توجه به این نما سبز که رویکرد شایع تر از تولید کنندگان ماری جوانا ممکن است فکر می کنم.

“در ag جهان, هیچ کس واقعا با بطری مواد مغذی آن بیشتر پودر نیتروژن فسفر و چیزهای شبیه به آن. به عنوان ماری جوانا حرکت به سنگین فلزی تست شما باید با احتیاط از چیزهای بیشتر,” او توضیح می دهد. “شما پرداخت برای سکه بر روی گالن با, پودر, وقتی مایع مواد مغذی دلار در گالن است.”

از آن زمان حدود دو سال از باغ تست توسط برسد و شریک زندگی خود را نیوجرسی مبتنی بر کشاورزی و مواد مغذی تولید به حل و فصل در یک مخلوط است که کار را به میل خود و یک سال دیگر برای دریافت آن آماده برای تولید انبوه است. در حال حاضر, رسیدن, آماده به فروش چهار بخش مواد مغذی بسته به تولید کنندگان ماری جوانا کار در خارج از انبار یا زیرزمین. این مواد مغذی هستند

در دسترس آنلاین

و به زودی به فروش می رسد در هیدروپونیک خرده فروشان ،

با دانه ها و مواد مغذی هر دو چک لیست می تواند رسیدن به قرار دادن با هم خود را در حال رشد راهنمای و او را به ایده. اما در حال حاضر او بیشتر متمرکز بر پروژه های جاری. “من به شوخی در اطراف با نوشتن یک راهنمای رشد در طول سال” او اذعان می کند. “اما اگر من تا به حال نوشت, یک, آن می شود به طور خاص برای جنبه تجاری. من فکر می کنم جذابیت خانه در حال رشد است در آزمایش. شما یاد بگیرند که با عدم و وجود دارد بسیاری از اشتباهات. خیلی از تولید کنندگان نیز هنوز در انتظار به اساطیر و همیشه می خواهند به نگاه در علم است.”

تا کنون 2020 شده است یک وحشی برای رسیدن به. او تهدید خود را برای بیش از دو هفته در ماه مارس پس از ساخت آن را به عقب به کلرادو از اسپانیا روز قبل از آن کشور رفت و به یک ملی مستند و راه اندازی خود را از مواد مغذی خط کمتر از یک ماه بعد. قبل از سال به پایان می رسد و او انتظار دارد که به بیش از دو برابر اندازه خود رشد خروجی با برنامه ای به گسترش از 3000 تا 7000 در گیاهان است.

برای تلفن های موبایل مانند او نیاز به یک مقدار زیادی از مواد غذایی گیاهی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de