جمهوری خواه مایک گارسیا آگهی در مسابقه برای پر کردن دموکرات کتی هیل صندلی

جمهوری خواه مایک گارسیا شروع به پریدن کرد به اوایل منجر شنبه بیش از دموکرات کریستی اسمیت در انتخابات برای یک خانه صندلی در حومه لس آنجلس, بالا بردن اوباما امیدوار است از کوه در می رم یک آبی کالیفرنیا کنگره منطقه برای اولین بار از سال 1998 است.

نتایج اولیه در انتخابات برای پر کردن مانده از Rep. کتی هیل دوره اول نشان داد گارسیا دفاع صنعت اجرایی جلوتر از دولت دموکراتیک Assemblywoman اسمیت سانتا کلاریتا با 11.8 درصد با 76% از حوزه گزارش.

اولیه تعداد شامل تمام رای های الکترونیکی رای گیری دریافت و پردازش شهرستان ونتورا به عنوان 8 p. m., اما تنها پست الکترونیکی-در برگه های رای دریافت کرده در لس آنجلس قبل از سه شنبه.

نهایی شمارش در تقریبا تمام پست-در رای گیری مسابقه در دسترس نخواهد بود برای چند روز — برگه های رای شهریور سه شنبه دریافت کرده و تا پایان روز سه شنبه محسوب می شود. اما گارسیا با سرب نشان می دهد 25 کنگره منطقه که شامل پالم دیل, Porter, انزال, Santa Clarita, Simi دره و بخشی از Lancaster, در داخل حزب خود را رسیدن به.

تبلیغات

“من افتخار می کنم از نتایج تا کنون و نگاه به جلو به امید اعلام پیروزی بسیار به زودی” گارسیا گفت: در تماس با هواداران و رسانه ها در سه شنبه شب.

در هفته های منتهی به انتخابات هر دو طرف اذعان مسابقه خواهد بود رقابتی با وجود دموکراتها 6.6-نقطه ثبت نام رای دهندگان ، کاهش مشارکت مردم در انتخابات مانند روز سه شنبه رواناب تمایل به قرعه کشی های قدیمی تر و سفیدتر رای دهندگان معمولا به نفع جمهوری خواهان.

Coronavirus شیوع همچنین پایان دادن به سنتی مبارزات انتخاباتی و رای گیری تلاش های مانند ضربه زدن درب و تظاهرات. هر دو نامزد را اشاره به همه گیر در تبلیغات: گارسیا متهم اسمیت از عدم استفاده از موقعیت پیشرو اضطراری کمیته مدیریت در ساکرامنتو برای پاسخ به COVID-19 و اسمیت انتقاد و مخالفت خود را با قانون مراقبت مقرون به صرفه و او را وابسته به رئیس جمهور تهمت که تایید او در پاسخ به این ویروس.

تبلیغات

اگر گارسیا غلبه کند او را به واشنگتن برای پر کردن هیل صندلی در حالی که همچنین مبارزه برای نوامبر. 3 کل انتخابات را به نفع خود یک دوره جدید آغاز می شود که ژانویه 2021.

تپه استعفا داد و در ماه اکتبر 2019 پس از, عکس های برهنه از او به بیرون درز شد و او را متهم به داشتن رابطه با یک میلیون کارمند یک تخلف از خانه و اخلاق و قوانین. او اتهام را رد کرده است.

این معلوم نیست که آیا uncounted برگه های رای به اندازه کافی شامل آخرین لحظه دموکراتیک رای به تغییر نتیجه نتایج نهایی به عنوان اتفاق افتاده در گذشته کالیفرنیا خانه نژادها. از بعد از ظهر سه شنبه 45 درصد از ثبت نام جمهوری خواهان 31 درصد از ثبت نام دموکرات و 22 درصد از مستقل بازگشته بود برگه های رای خود را با توجه به سیاسی داده Inc., انتخابات تجزیه و تحلیل شرکت است.

تبلیغات

اولیه شمارش منتشر شده توسط مقامات انتخابات سه شنبه شب شامل 140,755 رای از بیش از 425,000 آراء فرستاده شده به هر ثبت نام رای دهندگان در منطقه هر چند نه همه برگه های رای خواهند رفت.

وجود هفت رای مراکز در لس آنجلس و دو در شهرستان ونتورا و همچنین بیش از دو دوجین رای-توسط-mail رها کردن جعبه. اواسط بعد از ظهر شنبه تنها 200 رای دهندگان تا به حال بازدید این فرد در مراکز رای گیری در Simi دره کتابخانه های عمومی و کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان در شهرستان ونتورا.

صرف نظر از روز سه شنبه نتیجه دموکرات ها می گویند اسمیت کرایه خواهد شد بهتر است در ماه نوامبر که انتخابات ریاست جمهوری خواهد شد افزایش مشارکت مردم است.

دموکرات بدبختانه دیرین جمهوری خواه صندلی در سال 2018 زمانی که هیل به ضرب و شتم سابق تشکر. استیو نایت حدود 9 درصد است.

تبلیغات

اسمیت سابق عضو هیئت مدیره مدرسه به سرعت تبدیل به حزب مورد علاقه به تپه محل. در سال 2018 ضرب و شتم او یک جمهوری خواه وقت را به نفع خود مجمع منطقه که همپوشانی با 60 درصد از 25 کنگره منطقه. با وجود شلوغ دموکراتیک زمینه در مارس 3 اصلی او به راحتی به پیشرفته مارس 12 رواناب. گارسیا ضرب و شتم نایت آمده است در دوم.

در هفته منتهی به نژاد هر دو نامزد شده اند با حمایت چهره های برجسته در خود احزاب است. اسمیت تایید شده توسط رئیس جمهور سابق اوباما و هیلاری کلینتون و ماساچوست ایالت الیزابت وارن. در علاوه بر این به مغلوب ساختن پیشی جستن گارسیا شده است حمایت سابق U. N. سفیر نیکی هیلی و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de