لس آنجلس (AP) — سابق نیروی دریایی خلبان جنگی برداشت اولیه منجر سهشنبه در مبارزه برای باز خانه در ایالات متحده صندلی در شمال لس آنجلس به کالیفرنیا خواهان یک فرصت نادر برای پس گرفتن یک کنگره منطقه در اکثریت دولت دموکراتیک است.

ویژه انتخابات بین گارسیا و دموکراتیک Assemblywoman کریستی اسمیت در نوسان 25 منطقه در زمان outsized اهمیت به عنوان تنها رقابتی خانه مسابقه در کشور و در میان coronavirus بحران است. آن دیده می شود در سراسر کشور به عنوان یک پروکسی رای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری و ممکن است منادی در ماه نوامبر انتخابات است.

اوایل جدول بندی نشان داد گارسیا با حدود 56 درصد از حدود 140,000 آرا شمارش شد.

تقریبا تمام رای دهندگان انتظار می رود به ایمیل در رای گیری به دلیل شیوع ویروس هر چند آبپاش از حوزه های رأی گیری در دسترس بود برای کسانی که به رای دادن در فرد است. پست الکترونیکی-در برگه های رای می رسند و در اواخر به عنوان جمعه و هنوز هم محسوب می شود ارائه شده بودند شهریور روز انتخابات.

گارسیا متوقف کوتاه مدعی پیروزی در یک کنفرانس تلفنی با هواداران پس از انتخابات بسته شد اما گفت: “همه چیز به دنبال بسیار دلگرم کننده است.”

در یک بیانیه اسمیت او را حامیان و گفت که او به دنبال به جلو “برای دیدن کامل شمارش باقی مانده اند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که از دست این منطقه اجرا می شود که از طریق یک نوار از حومه شهر و مزارع در سال 2016 خواست رای دهندگان به حمایت سیاسی تازه وارد گارسیا در حالی که رئیس جمهور سابق باراک اوباما و هیلاری کلینتون و دیگر مشخصات بالا دموکرات اندود کردن پشت دولت قانونگذار اسمیت.

“به یاد داشته باشید دریافت کنید و رای مایک گارسیا” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه. “واقعا یک معامله بزرگ برای کشور ما!”

صندلی خالی شد سال گذشته پس از استعفای دموکراتیک تشکر. کتی هیل که در پایین پا بعد از اعتراف به رابطه با یک کمپین کارگر و خانه را باز کرد یک اخلاق پروب به اتهام که او درگیر با یکی از اعضای خود کنگره و کارکنان آن تپه را تکذیب کرد.

اسمیت و گارسیا در صدر شلوغ زمینه از نامزدها در دولت 3 مارس اولیه و پیشرفته برای جدا کردن انتخابات: یک روز جمعه برای پر کردن مانده از تپه دو سال و ترم و دوم در ماه نوامبر برای دو سال و مدت شروع به 2021.

گارسیا به نظر می رسد برای بهره مندی از شور و شوق در میان محافظه کاران که دیدم یک فرصت نادر برای به دست گرفتن دموکراتیک برگزار شد صندلی در کالیفرنیا است. آخرین بار که اتفاق افتاده بود سال 1998 است.

اسمیت در ضمن سعی در ایجاد انگیزه دموکرات ها را به بازگشت به پای صندوق های رای تنها دو ماه پس از دولت ریاست جمهوری اولیه زمانی که مبارزات جو بایدن برنی ساندرز و نامزدهای دیگر کار به نوبه خود از رای دهندگان در droves گفت: Paul Mitchell از حزبی شرکت تحقیقات سیاسی داده Inc.

اسمیت “است نه مجموع همه کسانی که نامزد ریاست جمهوری” میچل گفت. “این یک چالش است.”

برنده توسط گارسیا ایجاد خواهد او را به عنوان وقت برای نوامبر و نشان می دهد جمهوری خواهان می تواند به رقابت در یک منطقه که در آن تهمت بود را شکست داد و کلینتون در سال 2016. این امر همچنین ارائه یک جرقه از تشویق برای دولت را محاصره ایران است که دست خوش پیشامد میشه به سمت ابهام در کالیفرنیا برای سال. مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دولت بیش از 4 میلیون رای در سال 2016.

دو سال پیش دموکرات ها برداشت هفت جمهوریخواه کرسی مجلس در کالیفرنیا کمک به حزب بازپس گرفتن کنترل مجلسی. ایران در حال حاضر دارای شش کالیفرنیا 53 کرسی مجلس.

25 منطقه لنگر در لس آنجلس با یک تکه از شهرستان ونتورا با کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان و در غرب آن پایان اتحاد دموکراتیک ثبت نام لبه و تپه دستگیر صندلی با 9 امتیاز در سال 2018 است.

اما وجود عوامل است که کمک گارسیا شانس.

تپه سمت چپ تحت خودگذشتگی از رسوایی و در انتظار پایین مشارکت مردم در انتخابات, مسن, سفید جمهوری خواهان تمایل به در میان دولت را قابل اطمینان ترین رای دهندگان. جوان ثبت نام رای دهندگان در این ایالت که تکیه لیبرال شناخته می شود مکرر بدون نشان می دهد. همچنین در این منطقه یک جمهوری خواه پرورش آن در ایران قبل از دست هیل 2018 ناراحت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و در مرکز, نژاد, احضار پشتیبانی از گارسیا در حالی که حمله به اسمیت و دموکراتیک حامیان. آخر هفته گذشته رئیس جمهور در زمان به توییتر برای حمله به یک تصمیم به اضافه کردن یک فرد در مکان سنجی در لنکستر بخشی از لس آنجلس با یک قابل توجهی سیاه, جمعیت. “تقلب در انتخابات!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. معلوم شد این تصمیم حمایت شد لنکستر را جمهوری خواه شهردار.

بسیاری از کمپین انجام شد آنلاین بدون سنتی تظاهرات و درب ضربه زدن.

گارسیا سابق خلبان جنگی صنایع دفاعی و اجرایی به تصویر کشیده اسمیت به عنوان یک رای دیگر برای دموکراتیک وضع موجود در کالیفرنیا که او را مقصر می داند برای افزایش بی خانمانی سنگین قوانین و مقررات و افزایش مالیات است.

اسمیت بود و به شدت انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او و وعده داده شده به کار برای بهبود مراقبت های بهداشتی در صورت انتخاب شدن.

حتی اگر گارسیا برنده نوامبر به طور معمول به تساوی یک بزرگ دموکراتیک مشارکت در کالیفرنیا به خصوص در انتخابات ریاست جمهوری سال که اسمیت یک لبه در پاییز مسابقه برگشت.

با یک بحث ملی در جریان در پست الکترونیکی-در رای گیری مسابقه نیز در خدمت به عنوان یک پنجره را به این روند چگونه کار می کند, البته در مقیاس کوچک.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de