رز کاسه حلقه بازگشایی به بعد از coronavirus بسته شدن

3.1 مایل حلقه در اطراف رز کاسه ورزشگاه بازگشایی شد صبح روز چهارشنبه پس از یک هفته طولانی بسته شدن باعث نگرانی های ایمنی بیش از coronavirus.

شورای شهر ساخته شده و این حرکت در اوایل این هفته پس از اعتراض از بازدید کنندگان درخواست برای حلقه — قرعه کشی برای واکر جاگر و دوچرخه سواران — به بازگشایی شد گفت: پاسادنا سخنگوی لیزا Derderian. بازگشایی آمد روز پس از لس آنجلس بازگشایی مسیرهای پیاده روی و گلف از جمله Brookside گلف در مجاورت رز باول.

شورای شهر نیز نقل مکان کرد به بازگشایی مسیرهای پیاده روی پیاده روی در نزدیکی کوهپایه.

رز باول حلقه بسته بود در اواخر ماه مارس بیش از بهداشت عمومی و نگرانی های ایمنی پس از بطری های آب خالی دستکش و ماسک های آشغال این منطقه است. Derderian گفت: مسیر خواهد بود باز برای monthlong آزمون به عنوان مقامات ارزیابی اینکه آیا کاربران زیر فاصله فیزیکی و قوانین دیگر.

تبلیغات

“ما می خواهیم تغییر حلقه در صورت لزوم” رعایت محدودیت او گفت: “این که آیا آن بود با اضافه کردن بیشتر کارکنان و یا متناوب ترافیک تغییرات.”

پوشش صورت نیاز و بازدید کنندگان دستور به حفظ شش پا بافر با دیگران با استفاده از این مسیر است.

برای جلوگیری از ازدحام حلقه بسته به ترافیک خودرو و تنها یک پارکینگ باز است. بازدید کنندگان می توانید در پارک بسیاری من که نگه می دارد تا به 1400 وسایل نقلیه و باید ترک پس از 90 دقیقه. Picnicking و تجمع در مقابل ورزشگاه امکان پذیر نیست.

چند صد نفر را برای بازدید از این منطقه بازگشایی شد شنبه صبح Derderian گفت. مردم می توانند با استفاده از آهنگ از 6 صبح تا 7:30 p. m.

تبلیغات

حدود 400 نفر در حال آزمایش روزانه برای عفونت کروناویروس در رز باول یکی از لس آنجلس تست سایت. عبور از نگهبانان نظارت بر ایمنی و نشانه ها را مستقیم ساکنان به دنبال یک آزمایش به یک مقصد پارکینگ.

بیش از 550 پاسادنا ساکنان آلوده شده است COVID-19 و 65 نفر کشته شده اند. بیش از 33 ، 000 نفر آلوده شده با این ویروس در تمام L. A. شهرستان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر