سیلیکون ولی قصد ندارد در حال حاضر به تضعیف coronavirus اقامت در خانه سفارش

دره سیلیکون افسر بهداشت هیچ برنامه فوری برای تضعیف آن سخت اقامت در خانه سفارش مطابق با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom آرامش از ایالت دستور و گفت او نمی تواند قدم که بدون افزایش خطر ابتلا به امنیت عمومی.

منطقه خلیج سان فرانسیسکو پرجمعیت ترین شهرستان شهرستان سانتا کلارا بود در کالیفرنیا اصلی کانون coronavirus بیماری همه گیر. و در حالی که سطح بیماری نمی رسید به سطح فاجعه بار آنها ثابت باقی مانده است و حتی یک افزایش کوچک در انتقال بيماري خواهد افزایش خطر ابتلا به آسیب پذیر جوامع گفت: دکتر سارا کودی و یک معمار از کشور اول منطقه ای سرپناه در محل سفارش.

“ما هنوز وجود ندارد” کودی گفت: شهرستان سانتا کلارا هیئت ناظران شنبه.

کودی گفت: بسیاری از مردم می پرسند که چرا شهرستان سانتا کلارا نمی تواند شروع به تضعیف اقامت در خانه سفارش گرفتن اقدامات Newsom اجازه داده است مانند اجازه می دهد برخی از کسب و کار خرده فروشی برای باز کردن تنها برای منظقه وانت که در لس آنجلس اجرا در روز جمعه.

تبلیغات

اما کودی توصیف شهرستان سانتا کلارا به عنوان precariously متعادل است. شیوع ثابت است — نه ظاهری به رشد و یا به طور چشمگیری کاهش قابل توجهی. برای هر یک نفر آلوده است که فرد به طور متوسط آلوده یک نفر دیگر. در صورتی که شماره, شناخته شده به عنوان پایه تولید مثل تعداد اندکی افزایش یافت و به 1.1 یا 1.2 که باعث افزایش قابل توجهی در مرگ و میر کودی گفت.

کودی گفت که او می خواست برای به دست آوردن که مثل تعداد سقوط به زیر 1 قبل از کاهش stay-at-home سفارشات.

“شرایط واقعا تغییر نکرده در شهرستان ما. … ما نمی ناگهان یک واکسن. ما باید دقیقا شرایط مشابه ما تا به حال در ماه مارس” کودی گفت. “اگر ما سهولت ما را سریع بازگشت از موارد از بستری شدن در بیمارستان و سریع بازگشت از مرگ, به صورت کاملا بی پرده است.”

تبلیغات

کودی گفت که او می خواهد به بازگشایی جامعه برای بسیاری از دلایل “اما ما نیاز به انجام این کار به شیوه ای امن. بنابراین هدف ما دوباره به رفتن آهسته به مطمئن شوید که آن را بی خطر است.”

سلامت افسر تحت فشار قرار دادند در برابر این ایده که مقامات دولتی باید انتخاب بین سلامت عمومی و اقتصاد است.

“تلاش برای انتخاب بین سلامت و اقتصاد است که واقعا یک انتخاب نادرست. چرا که مگر ما را در جامعه ما امن تر و اطمینان هر کس که آن را واقعا امن است و آنها و اعضای خانواده خود و مشتریان در معرض خطر هستند من فکر نمی کنم که ما در حال رفتن به [اقتصادی] نتیجه ای که ما دوست داریم” کودی گفت.

تبلیغات

او همچنین هشدار داد که این بیماری همه گیر است بسیار مشمئز کننده و باعث مرگ و میر در میان جوامع از رنگ به خصوص در میان Latinos در شهرستان سانتا کلارا. “تنها ابزاری است که ما در این لحظه برای محافظت از آسیب پذیر جوامع است که به پایین آوردن جامعه انتقال در سراسر هیئت مدیره” او گفت:.

کودی نظر می آیند به عنوان کالیفرنیا به نظر می رسد با در نظر گرفتن مسیرهای متفاوت در بازگشایی.

Newsom روز سه شنبه گفت که او اجازه می دهد رستوران ها برای بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات و همچنین به عنوان دیگر محدود نوع از کسب و کار مانند حیوان خانگی groomers و مراکز خرید برای منظقه وانت در شهرستانهای خبره به عنوان جلسه دولت معیار برای مقابله با این بیماری همه گیر. بیوت و زرخیز شهرستان در شمال کالیفرنیا اولین دو کالیفرنیا 58 شهرستان به ملاقات دولت شرایط را برای کسب و کار اضافی برای بازگشایی شده است.

تبلیغات

Newsom ابراز حمایت از اقدامات سختگیرانه تر دنبال شده در شهرستانهای بزرگ با یک بزرگتر coronavirus مشکل است. مثلا لس آنجلس اقامت-در-خانه سفارشات خواهد شد “با تمام یقین” بود تمدید برای سه ماه آینده در این شهرستان مدیر بهداشت عمومی باربارا فرر گفت: روز سه شنبه.

“بدترین اشتباه ما باعث می شود که به پرتاب فقط کسانی که پوشش صورت و disabuse خودمان که این ویروس رفته دور و یا در نظر گرفتن تابستان و یا آن را در یک فرصت مطالعاتی و یا تعطیلات” Newsom گفت. “آن نیست. آن را هنوز هم بكوبد. آن را هنوز هم عمیقا عمیقا کشنده است.”

Newsom گفت: تلاش برای بازگشایی جامعه تبدیل خواهد شد بی معنی اگر این بیماری به سرعت گسترش می یابد و احساس می کند به غذا خوردن و فروشگاه تهدید کننده زندگی است. “هیچ یک از این به این معنی هر چیزی اگر مشتریان احساس نمی امن است. و هیچ یک از این مسائل … اگر کارکنان احساس نمی امن و نمی خواهید به بازگشت به کار” Newsom گفت.

تبلیغات

منطقه خلیج سان فرانسیسکو حفظ کرده است دولت دقیقترین stay-at-home سفارشات کاهش به استراحت سفارش آنجا که فرماندار اجازه داده است. سان فرانسیسکو در نظر دارد در روز دوشنبه اجازه می دهد برخی از کسب و کار خرده فروشی, فروش, موارد, مانند, کتاب, گل, موسیقی, لوازم هنری, اسباب بازی و تجهیزات خیاطی برای باز کردن به صورت منظقه وانت.

بار کارکنان نویسندگان پاتریک McGreevy و کالین Shalby کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر