سرینگر هند (AP) — سربازان هندی به ضرب گلوله یک مرد جوان در یک ایست بازرسی در منطقه هیمالیا از کشمیر در روز چهارشنبه ساکنان و مقامات گفت: تحریک ضد هند تظاهرات و درگیری در منطقه مورد مناقشه.

هند مرکزی ذخیره نیروی پلیس مرد گفت: رانندگی یک ماشین و نادیده گرفته سیگنال به توقف در دو ایست های بازرسی در حومه غربی سرینگر منطقه اصلی شهر است. آن گفت: سربازان ترس خرابکاری چرا که یک کاروان نظامی در حال عبور از کنار در زمان.

آن را در بیانیه ای گفت که یک سرباز به ضرب گلوله قربانی “هنگامی که خودرو متوقف نمی وجود هشدار عکس.”

قربانی پدر غلام نبی شاه, تکذیب پلیس تایید کرد و گفت او پسر نداشت درایو را از طریق هر گونه بازرسی و که سربازان برای اولین بار او را متوقف کرد و سپس او را به گلوله بست.

شاهد Firdousa گفت: قربانی متوقف شد ماشین خود را هنگامی که سربازان نشانه های او. “یک مقام امنیتی گفت: او را به چیزی که او پاسخ داد که او تا به حال برخی از شرایط اضطراری. به آنها اجازه دهید او برود اما او به عنوان وارد شدن به وسیله نقلیه خود را, آنها را به ضرب گلوله در پشت,” او گفت:. “او کشته شد به عمد. او بدون اشتباه است.”

عنوان خبر مرگ او را در خود ایجاد کرد صدها نفر از مردان و زنان آغاز شد شعار “به هند بازگشت” و “ما می خواهیم آزادی” و خواستار آن شدند که بدن قربانی بازگشت به خانواده برای دفن. مقامات بلافاصله دست بدن.

به عنوان نیروهای دولتی نقل مکان کرد برای متوقف کردن روستاییان از راهپیمایی صدها نفر سنگ پرانی به سوی سربازان شلیک گلوله تفنگ ساچمهای و گاز اشک آور برای سرکوب تظاهرات. وجود دارد هیچ گزارش فوری از تلفات در این درگیری.

مقامات تعطیل کردن سرویس اینترنت تلفن همراه در منطقه مشترک هند تاکتیک در منطقه که از جمله صدها تن از.

نیروهای هند را تحمیل دقیق و مستند در این منطقه از اواخر ماه مارس برای مبارزه با کروناویروس. با وجود مستند هند به شدت آن عملیات ضد شورشی در حالی که شبه نظامیان نیز در ادامه حملات خود بر نیروهای دولتی و اتهام خبرچینان.

سربازان هندی مرد پست های بازرسی و پناهگاه در سراسر منطقه که در آن یک مقاومت مسلحانه به حکومت درگرفته است از سال 1989 است. ساکنان را راز خشم خود را در نیروهای نظامی حضور و حمایت از شورشیان در تماس با خاک به ایران یا پاکستان تحت حکومت و یا به عنوان یک کشور مستقل است.

هند و پاکستان هر اداره بخشی از کشمیر اما هر دو ادعا می کنند این منطقه را در تمامیت آن. در مورد 70,000 نفر کشته شده اند و در قیام و متعاقب آن ارتش هند کشته و زخمی شدند.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de