آخرین: ورزش محدودیت های سست در انگلستان

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ووهان برای تست همه ساکنان پس از تعداد انگشت شماری از عفونت های جدید.

— نروژ است که بخشی از باز کردن مرزهای خود برای ساکنان و اعضای خانواده.

— اولین ویروس شناخته شده مرگ یک کشتی گیر سومو گزارش شده است در ژاپن است.

___

کپنهاگ, دانمارک — نروژ باز کردن مرزهای خود به مردم اجازه می دهد از دیگر کشورهای اروپایی وارد کشور اسکاندیناوی اگر یک اقامت وجود دارد و یا خانواده آنها می خواهید به بازدید.

وزیر دادگستری مونیکا Maeland داد و گفت: در نروژ است که بخشی از اتحادیه اروپا باز است تا برای شهروندان از منطقه اقتصادی اروپا که شامل کشورهای عضو اتحادیه اروپا, انگلستان, ایسلند و لیختن اشتاین. آخرین سه کشور را با هم با نروژ امضا توافق نامه است که به اتحادیه اروپا غیر عضو دسترسی به اتحادیه اروپا را تنها در بازار است.

Maeland در بیانیه ای گفت که آن را نیز به معنی, در میان چیزهای دیگر است که کارگران فصلی این فرصت را برای ورود به نروژ.

___

توکیو — 28 ساله ژاپنی کشتی گیر سومو درگذشت جمعه از coronavirus.

ژاپن سومو انجمن گفت Shoubushi که نام واقعی بود Kiyotaka Suetake درگذشت متعدد-نارسایی ارگان ها پس از در حال توسعه COVID-19 ذات الریه.

او اولین کشتی گیر سومو شناخته شده به مرگ ناشی از این ویروس در میان جوانترین قربانیان در ژاپن است.

کشتی گیر ایجاد یک تب در مارس 4, اما نمی تواند یک آزمون و یا پیدا کردن یک بیمارستان تا چهار روز بعد زمانی که او در وضعیت بدتر این انجمن گفت. منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه در توکیو بیمارستان در مارس 19.

ژاپن تحت یک coronavirus وضعیت اضطراری پس از 7 آوریل در حال آماده سازی برای نیمه بلند اقدامات در میان نشانه هایی از کاهش عفونت. کارشناسان اما می خواهیم مردم را به خاطر اجتناب از تماس نزدیک است و یک چالش برای سومو.

کشتی گیران در ژاپن باستان, ورزش سومو به طور سنتی زندگی می کنند با هم مثل یک خانواده بزرگ و یا یک گروه شناخته شده به عنوان “اصطبل” معمولا به رهبری بازنشسته قهرمانان و آنها به آموزش و غذا خوردن با هم و اغلب به اشتراک گذاری مواد غذایی به طور معمول داغ-دیگ غذا به نام Chanko. چند سایر کشتی گیران نیز آلوده شده است.

اگر چه آنها هنوز هم زندگی می کنند در اصطبل آنها مجبور به توقف های مواد غذایی و جلوگیری قسمت از آموزش که شامل تماس فیزیکی.

تابستان گرند سومو مسابقات برنامه ریزی شده را از مارس 24 تا 7 ژوئن در توکیو ریوگوکو Kokugikan لغو شد در اوایل این ماه بیش از ترس از بیشتر گسترش ویروس.

ژاپن ثبت کرده است تقریبا 16,000 موارد COVID-19 و 670 مرگ و میر با توجه به شمارش ژاپن توسط وزارت بهداشت.

___

پکن — کوتاه-از-حد معمول ممنوعیت استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در چین سرمایه است که به عنوان سیگنالی که چین را محدود عمده آن جلسه سیاسی از سال به دلیل COVID-19.

پلیس در پکن چهارشنبه اعلام کرد که استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین, بالن, گلایدر و دیگر پایین پرواز اشیاء ممنوع خواهد شد برای نه روز از 20 تا 28 مه. چنین ممنوعیت رایج در رویدادهای مهم.

ملی معمولا اتفاق می افتد بیش از دو هفته در ماه مارس بود اما به تعویق افتاد و در این سال به دلیل شیوع کروناویروس. آن برنامه ریزی شده است برای شروع در مارس 22, پس از ممنوعیت پرواز نشان می دهد این ممکن است فقط یک هفته.

سطح استان جلسات برگزار می شود پیش از این کنگره بودند محدود و با کمتر از نمایندگان در جلسه حضور داشتند. برخی از شرکت کنندگان در اخیر نشست آمادگی برای کنگره پیوست ویدئو کنفرانس جرقه حدس و گمان است که برخی از 3,000 نمایندگان به کنگره ممکن است انجام این کار بیش از حد.

___

بانکوک — مقامات بهداشتی در تایلند گزارش جدید تایید موارد COVID-19 برای اولین بار در بیش از دو ماه.

نیز وجود دارد هیچ جدید مرگ و میر گزارش روز شنبه, خروج از کشور در مجموع بیش از 3000 موارد با نزدیک به 60 مرگ و میر در حالی که تقریبا 3000 از بیماران بهبود یافته اند.

از آغاز ماه مه تایلند گزارش شده تک رقمی روزانه را افزایش می دهد به غیر از مارس 4, هنگامی که یک خوشه قرار دادند و با این تعداد به 18.

آخرین بار تایلند گزارش هیچ مورد جدید در مارس 9, هنگامی که وجود دارد 50 نفر و در مجموع با یک مرگ.

مقامات تایلندی شده اند به تدریج و انتخابی تسهیلات به منظور مبارزه با گسترش coronavirus.

رستوران ها در بانکوک در هفته گذشته اجازه داده شد به بازگشایی برای نشستن در ناهار خوری تحت قوانین الزامی اجتماعی فاصله و محبوب شهر و مراکز خرید که در سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد مخدر باقی مانده اند در عمل ممکن است اجازه جمعه به راه اندازی مجدد بسیاری از فعالیت های دیگر به عنوان به زودی به عنوان این آخر هفته.

___

پودگوریتسا مونته نگرو — مقامات در مونته نگرو را بازداشت هشت صربی کلیسای ارتدوکس کشیش پس از چند هزار نفر با حضور در صفوف مذهبی با وجود ممنوعیت تجمعات به دلیل جدید کروناویروس.

دادستان گفت که کشیش رو به اتهام نقض مقررات بهداشت طی شیوع ویروس با سازماندهی صفوف روز سه شنبه در غرب شهر نیکشیچ.

افراد شرکت کننده در صفوف نمی پوشیدن ماسک صورت و نه حفظ فاصله از یکدیگر.

دستگیری ها می تواند به افزایش تنش بین Montenegrin دولت و کلیسای ارتدکس صربستان که در اوایل سال جاری منجر هفته از اعتراض به یک قانون مذهبی است که در آن می گوید می کلیسا از اموال خود را.

یک کشور از 620,000 مردم مونته نگرو گزارش کرده است نه مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید و بیش از 300 عفونت.

___

وین — اتریش مقامات می گویند که این کشور در مرز با آلمان را به طور کامل بازگشایی ماه آینده.

اتریش مطبوعاتی آژانس گزارش روز شنبه که صدارت در وین گفت: مرز باز خواهد شد به طور کامل در 15 ژوئن و که چک کاهش خواهد یافت با شروع در روز جمعه.

آن گفت: در اتریش است که با هدف موافقت نامه های مشابه با سوییس و لیختن اشتاین و همسایگان شرقی.

اتریش شده است فشار برای بازگشایی برخی از مرزها به امید جذب گردشگران به این کشور در تابستان.

آلمان و وزیر کشور در برنامه ریزی یک کنفرانس خبری بعد از دوشنبه به مجموعه ای از چگونه کشور خود را با ادامه در مرز چک. کسانی که چک تحمیل شده بود در آلمان در مرز فرانسه و سوئیس و اتریش لوکزامبورگ و دانمارک در مارس 16 و مردم “بدون دلیل معتبر برای سفر” شده اند مجاز به عبور.

___

آتن, یونان, یونانی بهداشت و حفاظت مدنی مقامات راه اندازی یک عملیات گسترده تست و تماس با ردیابی در منطقه ای در یونان مرکزی که در آن شیوع کروناویروس عفونت تشخیص داده شده اند.

مدنی حفاظت از اقتدار روز چهارشنبه گفت که مثبت متوالی عفونت و ثبت شده است در یک رم حل و فصل در مرکز شهر لاریسا. ده جدید تایید عفونت ثبت شد روز سه شنبه از جمله هفت نفر در همان خانواده است.

محلی شیوع led مقامات برای اجرای یک برنامه است که انجام خواهد شد گسترده تکرار آزمایش در سه مرحله با اولین آزمایش در چهار تکرار در روز هفتم و در روز 14. موارد مثبت منجر به قرنطينه از بلوک شهر یا محله و یا به مردم انتقال به قرنطینه در یک مرکز پزشکی در منطقه برای این منظور حفاظت مدنی اقتدار گفت.

یونان اجرا یک مستند در اوایل در آن شیوع یک حرکت است که با اعتبار نگه داشتن تعدادی از coronavirus مرگ و میر پایین است. در این کشور شمار کشته شدگان در حال حاضر در 152 با 2,744 تایید عفونت و 32 نفر بستری در ماسک در بخش های مراقبت ويژه.

___

عربستان سعودی می گوید آن را به کامل مستند در طول روز جشن که به دنبال مقدس مسلمانان روزه ماه رمضان است.

وزارت کشور اعلام کرد در اوایل صبح روز چهارشنبه گفت: این مستند خواهد بود در اثر از مارس 23 طریق ممکن 27.

آن روزها علامت شروع عید فطر تعطیلات می آید که در پایان ماه مبارک رمضان. تعطیلات که به طور معمول می بیند خانواده دعوت از عزیزان برای وعده های غذایی و بیرون رفتن برای خوردن و نوشیدن در طول روز.

در ضمن در کشور همسایه امارات متحده عربی فدراسیون از هفت sheikhdoms می گوید آن را به رایگان ارائه coronavirus تست برای همه شهروندان آغاز هفته آینده. خارجی ها در کشور با علائم کروناویروس, زنان باردار و کسانی که بیش از 50 و کسانی که در تماس با کسانی که بیمار با COVID-19 نیز خواهد بود در میان کسانی که قادر به آزمایش می شود به صورت رایگان.

سواحل خصوصی در هتل ها نیز شروع به بازگشایی در دبی, حتی به عنوان تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر در ادامه به افزایش در کشور است.

___

برلین— شرکت مسافرت توی میگه این انتظار به قطع هزاران شغل به عنوان آن را با این نسخهها کار برای کاهش هزینه های آن در میان ذرات از coronavirus بیماری همه گیر.

آلمان-بر اساس تور و سفر و هتل اپراتور گفت که آن را “آمادگی برای از سرگیری آن فعالیت های عملیاتی” و اولین هتل در ساحل را بازگشایی در روزهای آینده.

توی اعطا شد دولت آلمان حمایت پل وام از 1.8 میلیارد یورو ($1.95 میلیارد دلار) برای کمک به کوسن اثر خاموش شدن ناگهانی. این شرکت گفت که آن را مجبور به کاهش سرمایه گذاری و هزینه در سطح جهان تضعیف بازار و با هدف دائمی 30% کاهش در هزینه های سربار پایه.

مدیر عامل شرکت فریتز Joussen در بیانیه ای گفت که “این خواهد شد که تاثیر بالقوه 8,000 نقش در سطح جهانی است که یا نمی خواهد استخدام شود و یا کاهش می یابد.” او اضافه کرد که “ما باید در حال حاضر اجرای این واقعیت به سرعت.”

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی می گوید که هیچ برنامه فوری برای احیای سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین با وجود افزایش coronavirus موارد مرتبط به کاباره ها در سئول.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب به خبرنگاران گفت: روز شنبه دولت نیاز به زمان بیشتری برای تجزیه و تحلیل اطلاعات از شیوع اخیر قبل از تعیین اینکه آیا برای حفظ آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل.

کره جنوبی کاسته است تا در بسیاری از آن سخت اجتماعی, فاصله, قوانین, هفته گذشته و قبل از آن در مورد حدود 30 مورد جدید در هر روز در گذشته چند روز. روز چهارشنبه کره جنوبی ثبت شده 26 موارد جدید, 20 از آنها در ارتباط با باشگاه در سئول Itaewon سرگرمی منطقه.

مقامات بهداشتی می گویند در اصل آنها حفظ آرامش اجتماعی فاصله اگر قوانین این کشور روزانه پرش زیر 50 است و تعداد untraceable موارد حساب کمتر از 5% از تمام موارد تایید شده.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر