لرزان آینده دنور, فرهنگ و هنر, بودجه

“این یک زمان دیوانه” می گوید: Gary Steuer رئیس Bonfils-استانتون بنیاد یکی از بزرگترین و هنر تأمین کنندگان مالی در دنور. “اگر شما در این موقعیت ممتاز انسان دوستی و در حال اجرا یک بنیاد خصوصی هستند کسانی که بار زمانی که آن را تعهد خود را به مرحله و شکل: آنچه که در این شما می توانید بازی را در کمک به این بحران؟”

زمانی که COVID-19 تعطیلی جاروب کلرادو صحنه فرهنگی, دولت, غیر انتفاعی و بخش خصوصی تأمین کنندگان مالی به سختی در زمان یک نفس قبل از ریختن منابع به تلاش های امداد رسانی ضربه زدن به منابع است که اختصاص داده شده بود برای پروژه های دیگر و برنامه های آینده. هنرمندان بسیاری از آنها زنده به چک چک و مقدار زیادی از آنها داده شد whammy دو برابر زمانی که خود مکمل شغل در صنعت خدمات حذف شدند به عنوان رستوران ها و کافه تعطیل — تا به حال به پرداخت صورتحساب حتی اگر خود گالری را نشان می دهد کمیسیون کنسرت یا اجرای برنامه لغو شد. وضعیت وخیم بود و این نیاز به اقدام فوری.

RedLine معاصر با استفاده از آن Insite صندوق از طریق بنیاد اندی وارهول برای ایجاد اورژانس کمک مالی صندوق; دنور هنر و سالن های فرهنگی این شهر آژانس کمک کرده آیا به عنوان کلرادو صنایع خلاق دولت هنر سازمان است. هر سه با هم کار کرده به شکل کلرادو هنرمند صندوق امداد که RedLine اداره. بیش از 670 ناامید و مضطرب افراد مشغول به کار در هنر و فرهنگ, بخش کاربردی برای کمک های مالی که حداکثر در 1000$; با توجه به اندازه این صندوق در پایان هفته اول ماه مارس بیش از 225 هنرمندان اهدا خواهد شد کمک های مالی.

فرهنگ و هنر تأمین کنندگان مالی به طور معمول به ارائه کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی و چندساله گله دنور در میان هنرمندان این است که خیلی پول می رود به پرداخت غیر انتفاعی مدیران خاص منابع و مدارک محور پروژه ها و تلاش های آموزشی و کمی به معماران و طراحان مشغول در خود شیوه های حرفه ای. اما با اولین اضطراری کمک های مالی بیشتر از پول رفت به افراد Steuer اشاره می کند. هنر گروه — که نیازهای شد فوری اما نمی تقاضا تریاژ در اولین روز از بسته شدن — عمدتا نادیده گرفته شده است.

اما در روزهای تعطیل در تلاش برای کمک به 43 غیر انتفاعی دریافت آن سرمایه گذاری کرده بود تا بیش از گذشته هجده ماه Bonfils-استانتون نوشت: چک تا 6000 $در توزیع $125,000 در امداد.

“فوری اضطراری بودجه انجام شد بسیار به سرعت” توضیح می دهد که Steuer. “به محض این که این بحران بر آمد ما فکر آن را واقعا مهم بلافاصله به پاسخ. به طور معمول تصمیم گیری شبیه به این ساخته شده توسط هیئت مدیره. ما ایجاد یک طرح اضطراری. ما تصمیم گرفتیم آن معنا نیست که هر فرایند: بدون نوار قرمز بدون نرم افزار بدون گزارش مورد نیاز است.”

سپس در مارس 4, Bonfils-استانتون بنیاد اعلام کرد که آن را به حال سازمان COVID-19 فرهنگ و هنر صندوق امداد طراحی شده برای حمایت از کوچک تا اواسط اندازه گروه های فرهنگی در کلرادو که به طور معمول منابع کمتری برای بقا با 5000 تا 10 ، 000 دلار کمک های مالی. Bonfils-استانتون کمک 1 میلیون دلار به این صندوق خواهد بود که اداره دنور پایه و اساس است; به این سازمان اهدا شده یکی دیگر از $50,000. دنور و هنر سالن داد به قیمت 205,000 دروازه بنیاد خانواده کمک 100.000 دلار و PNC Bank اضافه شده $10,000. افراد از جمله ” هل ” و ان لوگان و جرمی و سوزان Shamos نیز اهدا شده و این گروه هنوز هم به دنبال کمک های اضافی.

کمک های مالی — البته یک قطره در سطل در مقایسه با درآمد از دست رفته به عنوان سازمان را لغو اجرای نمایشگاه و جمع آوری اعانه — آمده نمی تواند در یک زمان بهتر است. اما آنها نمی تواند به اندازه کافی برای اطمینان از بقای طولانی مدت از منطقه فرهنگی سازمان های غیر انتفاعی.

علمی و فرهنگی امکانات منطقه که بودجه مترو سازمان ها از طریق یک پنی-در-10 دلار مالیات بر فروش برای اولین بار تایید شده توسط رای دهندگان در هفت شهرستان منطقه دنور در سال 1988 — به تازگی مورد بررسی صدها نفر از هنر و فرهنگ و علم گروه در مورد چگونه آنها به مراتب در طول COVID-19 بیماری همه گیر. از 321 گروه که در پاسخ به این نظرسنجی 94 درصد گفت که آنها انتظار COVID-19 همه گیر و در نتیجه خاموش شدن ناگهانی خواهد صدمه دیده خود را به سازمان های متوسط يا شديد; 57 درصد گفت: آنها باید چهار ماه و یا کمتر در عامل ذخایر; در حدود 45 درصد در حال حاضر به طور موقت کاهش کارکنان (21 درصد از این گروه ترس آن دائمی خواهد بود); و 60 درصد از سازمان های مورد بررسی در حد متوسط و با اعتماد به نفس یا اعتماد به نفس در همه است که سازمان خود را زنده خواهد ماند.

نگرانی خود را موجه است. حتی بشردوستانه جامعه که شامل به طور کلی به خوبی وقف بنیادها و افراد ثروتمند و دولت هنر سازمان روبرو هستند تلاش آینده.

“هنگامی که ما حرکت به بازیابی و بازسازی, من فکر می کنم وجود دارد برخی از مسائل واقعی — و نه فقط در هنر-انسان دوستی اما در غیر انتفاعی-انسان دوستی در جهان می گوید:” دبورا Jordy رئیس SCFD. “رفتن به منابع در دسترس زمانی که پول زیادی در حال رفتن به COVID امداد؟”

بسیاری از بنیادهای خصوصی در حال اعطای فراتر از معمول 5 درصد از کل پول که سرویس درآمد داخلی نیاز به آنها را به حداقل در هر سال است. این Bonfils-استانتون بنیاد که به طور معمول کمک هزینه 2 میلیون دلار در سال است و وقف در حدود 80 میلیون دلار ساخته شده اضافی 3 میلیون دلار در دسترس است. اما به منظور انجام این کار, آن را کاهش چه مقدار از آن خواهد شد قادر به سرمایه گذاری است که می تواند به معنای کمتر پول به خارج در سال آینده.

“این استقراض از پیتر به پرداخت پولس می گوید:” Steuer. “پول بیشتری به ما پرداخت امسال و سال آینده در نهایت ما در حال غذا خوردن به اصلی ما است. ما کمتر پول به خارج در سال آینده است. آن را احتمالا لگد زدن می توانید در پایین جاده. ما باید برای عبور از آن پل که ما به آن آمده است.”

Even large cultural organizations like the Denver Museum of Nature & Science face a tough economic future.گسترش

حتی بزرگ سازمان های فرهنگی مانند دنور, موزه طبیعت و علم چهره اقتصادی سخت آینده.

هارون Thackeray

کلرادو صنایع خلاق — که بخشی از کلرادو, دفتر, توسعه اقتصادی, و در حال حاضر بشدت با کمبود بودجه روبرو شده نسبت به مشابه سازمان های دولتی — دارای 2 میلیون دلار بودجه از دولت بر اساس درآمد بازی. که تکمیل شده توسط یک کمک مالی از بنیاد ملی برای هنر. اما قمار بسته هستند و درآمد بازی پایین است. تقریبا $740,000 به $800,000 به طور منظم اعطا شده به آژانس توسط NEA نیاز به یک بازی از دولت و با بودجه کاهش در افق قانونگذاران ایالت کلرادو ممکن است تمایلی به اندازه کافی صندوق کلرادو صنایع خلاق را که مطابقت.

“این FY21 بودجه پارامترهای نشده نهایی می گوید:” مارگارت هانت سر کلرادو صنایع خلاق. “با توجه به عدم اطمینان از پیش بینی درآمد دولت دولت همچنان به کاوش های متعدد سناریوهای احتمالی برای ارائه یک بودجه متعادل. در نهایت قوه مقننه ارائه خواهد شد فرماندار با بودجه است که مطابق توافق پارامترهای. تا آن زمان تاثیر در کلرادو هنر جامعه و دفتر ما نامشخص است.”

Su Teatro is funded by the Scientific and Cultural Facilities District penny-on-the-$10 tax.

Su تئاتر است که بودجه فرهنگی و امکانات منطقه پنی-on-the-10 دلار مالیات.

Felicia Gallegos-Tia

حتی بزرگترین و مهمترین منبع پایدار از هنر و فرهنگ و علم بودجه در کلرادو SCFD است به احتمال زیاد برای دیدن آن کاهش درآمد به شدت. مالیات بر فروش به ارمغان آورد در حدود 66 میلیون دلار در سال 2019 شد divvied تا از بین صدها نفر از سازمان های غیر انتفاعی اما به عنوان مصرف کننده صرف گرم خواهد شد تا درآمدهای مالیاتی.

“از طریق همه گیر قرنطینه stay-at-home سفارشات اقتصادی سقوط آزاد با همه چیز بسته بودن و عدم اعتماد مصرف کننده آن غیر ممکن است برای پیش بینی SCFD درآمد می گوید:” Jordy.

او در حال حاضر پیشنهاد کاهش به اعطای بر اساس پیش بینی $46 میلیون در آینده بیش از سال 2020 است. درصد معینی از نگاهی است که اختصاص داده شده برای موسسات بزرگ مانند دنور, موزه طبیعت و علم دنور موزه هنر و Denver Zoo, و آنها همه دیدن کاهش در اعتبارات خود را, اما خواهد شد تا سازمان های کوچکتر مانند کلرادو سمفونی و سو تئاتر و بسیار کوچکتر از گروه های که اعمال می شود برای SCFD بودجه خود را در شهرستانهای استان است.

مقدار بودجه برای دنور هنر و سالن های قابل توجهی از منابع و مدارک فعالیت های فرهنگی است که بر اساس درآمد حاصل از سنگ قرمز که شهر صاحب. اما سنگ قرمز کنسرت های لغو شده از طریق حداقل ژوئن و بسیاری فراتر از آن پس از آن که به تعویق افتاد و یا موکول به 2021.

“هیچ چیز در زندگی-حوادث اکوسیستم در حال رفتن به همان نگاه اما من فکر نمی کنم هر کسی است که مطمئن شوید که چه این بدان معناست که هر دو در کوتاه و یا دراز مدت است و ما در حال آماده به حدس و گمان” توضیح می دهد که برایان کیتس سخنگوی هنر و سالن های.

عدم قطعیت بافندگی برای همه و مشکلاتی که سازمان ها و هنرمندان مواجه پرداخت آوریل و مه اجاره می تواند بی اهمیت نسبت به اقتصادی خرید اینترنتی است که هنوز هم آمده است.

در عین حال Jordy می گوید وجود دارد برخی از دلایل برای امیدوار: رای دهندگان باید تایید SCFD ادامه از طریق 2030 پس از آن خواهد بود قادر به نگه داشتن بودجه فرهنگ و هنر حتی اگر آن را ممکن است به عنوان مقدار پول به دل کردن. برخی از سازمان ها شروع به کاوش در ادغام به صرفه جویی در پول و تأمین کنندگان مالی مانند Bonfils-استانتون در حال صحبت کردن در مورد کنار گذاشتن بودجه برای کمک به گروه های زنده ماندن با هم متحد شدند.

Jordy نیز طول می کشد قلب چگونه هنر گروه به سرعت در زمان آموزشی برنامه نویسی و برخی از اجراهای خود و نمایشگاه آنلاین, بسیاری از به صورت رایگان. Wonderbound و Cleo پارکر رابینسون رقص در حال ارائه کلاس ها و اجراهای; دنور باغ وحش است که در خصوص موقعیت دشوار به دلیل آن است برای مراقبت از هزاران نفر از حیوانات بدون هر یک از آن به طور منظم درآمد از پذیرش کرده و نشان آن zookeepers در عمل آنلاین; eTown انجام شده است به طور منظم پادکست; و دنور, فیلم راه اندازی شام + یک سری فیلم در آوردن نمایش فیلم جدید منتشر شده به مردم را به اتاق زندگی می کنند در حالی که همچنین همکاری با DoorDash برای تخفیف در تحویل.

“این نشان می دهد که چگونه زیرک هستند و چگونه خلاق هستند. آنها هوشمند” Jordy می گوید. “هر کس در حال حرکت به سرعت به عنوان آنها می تواند به ارائه یک کمی لذت و شادی و برای حفظ خود سازمان مربوطه است.”

اما حتی اگر آنها اقامت مربوطه می توانید آنها از لحاظ مالی صدا ؟ حتی هنر تأمین کنندگان مالی باید منابع محدود است.

“این بی سابقه تایمز می گوید:” Jordy. “این زمان فوق العاده ای. ما هرگز از طریق هر چیزی شبیه به این.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>