واشنگتن (AP) — قیمت عمده فروشی تضعیف یک رکورد 1.3% در ماه آوریل به رهبری 19 درصد سقوط در هزینه انرژی بیشتر سیگنالینگ پتانسیل خطر کاهش قیمت ها در ایالات متحده است.

وزارت کار گفت: آن شاخص قیمت تولید کننده که اقدامات تورم قبل از آن می رسد مصرف کننده کاهش یافت و به بیشترین سطح در سوابق قدمت آن به سال 2009 به عنوان اختلالات از coronavirus همه گیر لرزاند ایالات متحده و اقتصاد جهانی است.

روز سه شنبه ایالات متحده گزارش داد که قیمت مصرف کننده کاهش یافته است 0.8% در ماه آوریل, شدیدترین ماه به ماه پاییز پس از بحران مالی 2008.

کاهش قیمت ها در هر دو خرده فروشی و عمده فروشی سطوح افزایش نگرانی که لرزه تبخیر تقاضا در آورده با یک بیماری همه گیر می تواند آتش یک بی ثباتی جلسه از کاهش قیمت ها چیزی دیده نمی شود در ایالات متحده پس از فروپاشی اقتصادی از دهه 1930 ،

“اقتصاد بر کاهش قیمت دیده بان برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان در حال حاضر که اقتصادی تقاضا در حال سقوط به دور سریع تر از هر زمان … پس از رکود بزرگ” گفت: Chris Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG بانک در نیویورک است. “تورم نیست آینده را در این اقتصاد برای یک زمان طولانی.”

در حالی که سقوط قیمت انرژی باید با شتاب این سومین ماه متوالی کاهش نشان میدهد که چگونه اقتصاد جهانی در حال حاضر کاهش قبل از ورود coronavirus. شیوع این بیماری را تشدید کرده است روند.

قیمت مواد غذایی در سطح عمده فروشی نیز کاهش یافت و در مارس انداختن 0.5 درصد است که پیش بینی می شود در ماه های آینده داده شده حاکی است که آغاز شده به نظر می رسد در زمینه هایی مانند گوشت و محصولات گوشت خوک.

بیش از 12 ماه گذشته قیمت عمده فروشی پایین 1.2% بیشتر نشانه آن است که تورم فشار باقی مانده خفته.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de