آژانس نقل از ‘متناوب’ هزینه reining در ما اسب های وحشی

رنو, Nev. (AP) — فدرال مدیران زمین می گویند آن را به دو دهه و با هزینه بیش از 1 میلیارد دلار بیش از شش سال به تنهایی به بریده بریده اسب وحشی جمعیت پایدار سطوح لازم برای محافظت از آمریکا و مراتع.

اداره مدیریت زمین آخرین برنامه های پیش بینی گرفتن 200,000 ایرانی طی دو دهه آینده. آن را نیز می خواهد برای ساخت corrals به برگزاری هزار نفر بیشتر از ظرفیت فعلی و اتخاذ مقررات اجازه می دهد عقیم سازی دائمی از اسب رومینگ سرزمین های فدرال برای اولین بار.

“کلی بودجه مورد نیاز می تواند متناوب” اداره اذعان کرد در گزارش به کنگره این هفته است.

استراتژی تأکید نوسانات دهه جنجال خوردگی اسب طرفداران برابر دامداران که در دام رقابت برای فدرال یارانه علوفه در سراسر 10 کشورهای غربی.

“تخمین می زند در این تحلیل در نظر گرفته شده برای شناسایی به کمیته شدت از برنامه چالش های” آژانس گفت.

25-گزارش صفحه تکرار 10 بار جداگانه که تخمین می زند “باید تلقی شود به این مفهوم را میرسانند دولت برای حمایت از سطح خاصی از تخصیص بودجه برای این برنامه فراتر از سال مالی 2021.”

اما آن را نیز نشان می دهد کنگره باید به قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است وقتی که می آید به مدیریت ایرانی اشاره کرد که زبان کنگره conferees موجود در کشور در بخش گذشته تخصیص بودجه لایحه متحده آن است که “وقت را بر این دفتر به درخواست بودجه لازم برای رسیدگی به این مشکل در حال رشد.”

این اداره می گوید اگر هیچ چیز انجام شده است به مهار نرخ رشد سالانه گله است که به طور طبیعی دو هر چهار یا پنج سال تعدادی از اسب های وحشی و burros در این محدوده می تواند بیش از 2.8 میلیون 2040.

توقف کوتاه از تکرار گذشته درخواست برای از بین بردن ممنوعیت فروش مجدد بیش از حد اسبها برای کشتار.

اما اسب مدافعان گفت که به وضوح قصد نقاشی چنین وخیم تصویر از چالش است. آنها استدلال می کنند اسب چرا فدرال زمین به طور چشمگیری بیشتر توسط گاو که علت به طور قابل توجهی بیشتر آسیب زیست محیطی.

“با اولویت رویکرد شکست خورده از توده خلاصه و انبارداری دهها هزار نفر از اسب های وحشی در برگزاری و امکانات این سازمان است که محیط را برای مرحله نهایی کشتار این آمریکایی, آیکون” گفت: سوزان روی, مدیر اجرایی, آمریکا, اسب وحشی مبارزه است.

تشکر. رائول Grijalva D-آریزونا رئیس مجلس منابع طبیعی کمیته گفت: یک مسیر پایدار تر خواهد نیاز به استفاده از کنترل باروری “نه جراحی عقیم سازی و یا سایر روشهای ضد انسانی.”

“این گزارش پیش بینی عظیم دستگیری بدون یک طرح عملی برای برخورد با اسب هنگامی که آنها به سمت چپ محدوده,” او گفت:. “این تقریبا به عنوان اگر پل است که تنظیمات خود را برای شکست.”

دفتر حفظ محدوده تنها می تواند حمایت 27,000 اسب — اسب چیزی طرفداران اختلاف است.

این سازمان گفت: این اسیر 80,000 اسب و burros در طول 1990s. توسط 2000 حدود 48,000 باقی مانده در این محدوده با 10000 در برگزاری امکانات. در حال حاضر آن را برآورد 88,000 پرسه زدن در محدوده 47,000 در دولت corrals و خارج از محدوده مراتع.

این برنامه های بیشتر پیشگیری از بارداری تحقیقات اما هشدار می دهد “با استفاده از تنها در کوتاه مدت کنترل باروری واکسن در هر مقیاس” نمی خواهد به طور قابل توجهی کاهش در محدوده جمعیت.

اماتور Glover, مدیر اجرایی, از زمین های عمومی و شورای ملی Cattlemen گوشت گاو انجمن منابع طبیعی گفت: گزارش “فراهم می کند روشن و خوش آمدید به رسمیت شناختن سخت گیری است که لازم است برای حفاظت از مراتع و حیوانات خود را.”

نوادا, مزرعه دفتر معاون اجرایی رئیس جمهور داگ Busselman گفت: شتاب دستگیری و عقیم سازی هستند دیر شده است.

“وضعیت کنونی بیش از حد جمعیت قابل قبول نیست,” او گفت:.

کنگره اختصاص داده شده $80 میلیون دلار برای این تلاش از سال 2011 تا سال 2019. اداره برآورد این نیاز به 900 میلیون دلار در طول پنج سال اول برای مهار گله — $116 میلیون سال آینده رشد به $238 میلیون تا پنج سال.

“به طور بالقوه با بیش از 250 ، 000 حیوانات برگزار می شود در خارج از محدوده مراتع افزایش روزانه نرخ خوراک می تواند به طور چشمگیری افزایش از سال بودجه نیاز دارد” این را گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر