دنور گالریها به آرامی در حال پیوستن به محاصره از کسب و کارهای کوچک با احتیاط بازگشایی درهای خود را این هفته حتی به عنوان COVID-19 همه گیر قوی هستند و وجود خواهد داشت برخی از قوانین زمین: اولین و مهمترین محافظ ماسک صورت خواهد بود یک نیاز بنابراین حتی نمی فکر می کنم از وارد کردن مورد علاقه خود را به معبد هنر بدون. حامی ورود به احتمال زیاد محدود و وابسته به شرایط اجتماعی مناسب در فاصله شش فوت از هم جدا; گالری های مختلف در برخورد با آن را در راه های مختلف—برخی نیاز به رزرو و یا بهنگام بلیط در حالی که دیگران به سادگی پلیس تعداد زیادی از مردم که می تواند در فضا در یک زمان. انتظار گالری به عمل ضد عفونی پروتکل های ایمنی اضافی.

واقعا ارزش آن را فقط برای دیدن هنر باید آن را به عنوان دیده می شود درست در مقابل چشمان شما و پس از دو ماه از مستند, یک راه برای رفتن به خارج از صفحه نمایش و سرمایه گذاری را در جهان دوباره در یک راه امن. سهولت به هنر زندگی در این یازده گالری ها و فضاهای هنری.

Sputnik is getting ready for reopening with an art installation that encourages social distancing.گسترش

اسپوتنیک در حال آماده شدن برای بازگشایی با نصب و راه اندازی هنر را تشویق می کند که اجتماعی فاصله.

ترور Liebler

روح هنر نصب و راه اندازی
Sputnik, 3, South Broadway
در نظر به طور نامحدود

برای زمان حال برادوی تكیه رستوران Sputnik باز است برای takeout, منظقه وانت و UberEats تحویل از غذاهای مورد علاقه خود را و کوکتل. اما در حالی که فکر رستوران احتمالی بازگشایی زیر صندلی محدودیت Sputnik متصدی بار و هنر متصدی ترور Liebler آمد تا با راه های خلاقانه برای اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله داخل با روح هنر قرار می گیرد استراتژیک و انتخابی در نوار و در غرفه.

“از آنجا که رستوران نیست انتظار می رود برای باز کردن با بیش از پنجاه درصد ظرفیت ما نصب و راه اندازی هنر پر بقیه جداول با تحت اللفظی ارواح از Sputnik گذشته” Liebler توضیح می دهد. اما او می افزاید: “با وجود اینکه ارواح آنها واقعا آوردن بسیاری از زندگی دوباره به رستوران.” و تا زمانی که درب رسما باز شما می توانید زیرچشمی نگاه کردن در ویندوز برای ترساندن هنگامی که شما انتخاب کنید تا خود را گراب. تماس 720-570-4503 به منظور.

Aaron Morgan Brown, “White Wolf,” oil on canvas.

آرون براون مورگان “سفید گرگ” روغن روی بوم.

آرون براون مورگان واکر هنرهای زیبا

درونی سفرهای?
واکر هنر 300 غرب 11th, خیابان
از طریق مه 16

درونی سفرهای افتتاح راه بازگشت در اوایل ماه مارس تنها به تعطیل کردن شهر حکم به عنوان COVID-19 شروع به گسترش کرد. از آن زمان به بعد صاحب گالری بابی واکر شده است تقویت WFA حضور با آنلاین تور و بحث اما به عنوان برخی از گالری ها در حال حاضر با احتیاط تست آب از شل شدن قوانین WFA است که باز کردن درهای خود را با مراقبت های ویژه ارائه به کاربران یک نگاه گذشته در نشان می دهد در فرد است.

شش گالری هنرمندان — آرون براون مورگان مالکوم Easton, کتی Kalkstein کونور شاه و آنجلا Piehl —گام به رویایی قلمرو درونی ابعاد با غور و زودگذر و سورئال نتایج. عناصر, عکاسی دیجیتال, هنر اختلاط رنگها, draftsmanship نقاشی و رسانه های مخلوط با ارائه تصویری درست و تجربه یک سفر فوق العاده. WFA است سرگیری عادی ساعت در روز سه شنبه از طریق شنبه ها از ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر اما مجهز به ماسک و آماده برای عمل مناسب فاصله. جدید,نمایشگاه برق و شکنندگیباز می شود در مارس 22.

See a mélange of shows in person at William Havu Gallery.

دیدن یک mélange را نشان می دهد در فرد در William Havu گالری.

حسن نیت ارائه میدهد از ویلیام Havu گالری

Sushe فلیکس تریسی فلیکس حداکثر لیمن و تونی ارتگا
ویلیام Havu گالری 1040 خیابان چروکی
از طریق ژوئن 13

در سراسر خیابان در سراسر خیابان را از واکر هنر ویلیام Havu گالری نیز بازگشایی با محدودیت دادن زندگی جدید به یک کوارتت را نشان می دهد که باز در اوایل ماه مارس این برنامه شامل چشم انداز نقاشان Sushe فلیکس و تریسی Felix; سرامیک هنرمند حداکثر لیمن که به روز رسانی تصاویر گرفته شده از فرهنگ های باستانی; و در اشاره به Mo’Print 2020, نمایشگاه چاپ توسط تونی اورتگا قرار می دهد که یک طنز چرخش در مکزیک کلیشه. گالری ساعت ها در روز سه شنبه از طریق روزهای جمعه ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر; شنبه 11 صبح تا 5 بعد از ظهر و روزهای دوشنبه و یکشنبه تنها با وقت قبلی. ماسک های مورد نیاز برای هر کس بیش از سن سه و اجتماعی فاصله گرفته مهمان ها محدود به پنج در یک زمان شما را مجبور به دست کشیدن بر روی درب قفل شده و باید اجازه دهید در. قرار ملاقات هستند توصیه می شود برای هر بازدید; e-mail info@williamhavugallery.com به اجازه دهید آنها را می دانم که شما خاوری در راه است.

Art Attack: Mask Up for Eleven Gallery Shows You Can Visit Now

حسن نیت ارائه میدهد از ایستگاه اتش نشانی مرکز هنر

ربکا Aloisio و Paho مان تنها آنتروپی آسان می آید
ایستگاه اتش نشانی مرکز هنر و 667 Fourth Avenue, Longmont
May 13 طریق ژوئن 7

ایستگاه اتش نشانی است که بی سر و صدا باز کردن درهای خود را برای یک نمایش جدید تنها آنتروپی می آید, آسان, توسط ربکا Aloisio و Paho مان یک اواز یا موسیقی دو نفری از عکاسی مبتنی بر هنرمندان که در حال گسترش مرزهای در فرایند عکاسی در پاسخ به سخنان آنتون چخوف. نشان می دهد با تعیین وقت قبلی در روزهای چهارشنبه تا جمعه بین ظهر و 5 بعد از ظهر (e-mail elaine@firehouseart.org حداقل 24 ساعت قبل) و با ورود محدود در روزهای شنبه و یکشنبه در همین ساعت است. اگر شما خود را جا گذاشتن ماسک, Firehouse خواهد بود و فروش آنها را برای $5 در درب و تنها پنج نفر اجازه خواهد داشت در گالری در یک زمان. و اگر شما آماده برای راه رفتن به یک گالری در طول این زمان اتش نشانی فعلی حاضر نمایشگاه گروهی (و آتشنشانی جمع آوری کمک) هنرمندان در محل اقامت خود همچنان از طریق ژوئن 30.

Artist Danyl Cook brings the garden inside at Valkarie Gallery.گسترش

هنرمند Danyl طبخ به ارمغان می آورد باغ داخل در Valkarie گالری.

حسن نیت ارائه میدهد از Danyl طبخ

Danyl کوک, گل, سالن
Valkarie گالری 445 جنوبی Saulsbury خیابان لیکوود
از طریق مه 17
دریافت بسته شدن: پنج شنبه, مارس 15, 5:30 تا 8:30 p. m.
رایگان یکی ورود رزرو در eventbrite.com

تاریخ Valkarie عضو هنرمند Danyl طبخ برای یک گاردن پارتی با midcentury پرنیان در یک گالری کامل از روشن florals و ’50s-inflected پرتره. آن را راه خود را از جشن خود را عمدتا توقیف نمایش کهکشان در فرد قبل از آن را می بندد. همانطور که در بالا اشاره شد رایگان بهنگام بلیط مورد نیاز برای ورود به پذیرش بنابراین فراموش نکنید که برای RSVP برای 25 دقیقه نقطه; تنها هشت بینندگان خواهد بود اجازه ورود در یک زمان. در غیر این صورت ورود به گالری است که توسط قرار ملاقات فقط اما همه آثار نیز در دسترس هستند برای مشاهده آنلاین.

Joy Redstone, “Just Say Yes,” mixed-media assemblage.گسترش

شادی Redstone “فقط بگو بله” mixed-media ماشین سواری.

شادی Redstone

شادی Redstone بیان Aftermath
چارلی والتر, آثار
جزئیات کوچک هنر نمایش
بعدی گالری Pasternack هنر هاب 6851 غرب Colfax
مارس 15 از طریق پنج شنبه مه 31
جزئیات, مارس 15 از طریق جولای 10

بعدی گالری و همسایه co-ops در هنر Hub است که جهش به نزاع برای باز کردن گالری با قوانین جدید. بعد از لگد کردن آن و ورود به این دنیای جدید با سه نشان می دهد از جمله کار توسط اعضای شادی Redstone و چارلی والتر همراه با یک گروه نمایش کوچک مقرون به صرفه با این نسخهها کار در جامعه فضا. ماسک و اجتماعی فاصله مورد نیاز هستند و تنها ده دوستداران هنر در یک زمان اجازه خواهد داشت در داخل گالری. در کنار موارد فوق رسمی افتتاح پذیرایی, اما خواهد شد و باز شب از مارس 15; بازدید از وب سایت به صورت منظم گالری ساعت.

اعضای هسته’ نشان می دهد
هسته جدید هنر فضای Pasternack هنر هاب 6851 غرب Colfax
ممکن است 15 تا مه 24
افتتاح: جمعه, مه 15 6 تا 9 بعد از ظهر

هسته به بالا و در حال اجرا با یک عضو نشان می دهد به کمک آن هنرمندان روی پای خود. ماسک و اجتماعی فاصله اجرا خواهد شد در حالی که نشسته اعضای حفظ فضای خوشه-و-span بین بازدیدکننده داشته است. اگر شما فراموش نکنید که ماسک خود را, هسته ای را از فروشگاه های اضافی در دست.

ماه از خط
Kanon جمعی Pasternack هنر هاب 6851 غرب, Colfax, خیابان
15 مه تا ژوئن 21
افتتاح: جمعه, مه 15 6 تا 9 بعد از ظهر

Kanon بازگشایی با خود دیر سر اشاره به ماه خط 2020 که در زمان بیش از این شهر گالری زودتر این بهار. دیدن چاپ آثار جیل Mustoffa پاتریشیا موری اریک جونز جینا اسمیت Caswell, Tess Emslie سو کرازبی دویل و Tressa Lillehoff در باز; گالری باز خواهد شد جمعه ها از 6 تا 9 بعد از ظهر و شنبه ها از ظهر تا 4 بعد از ظهر با آزمایشی به از سرگیری برنامه های منظم ساعت در ماه ژوئن.

D'art Gallery artists find hope in art as they reopen the gallery doors.گسترش

D’art گالری هنرمندان پیدا کردن امید در هنر به عنوان آنها بازگشایی گالری درب.

ایمان ویلیامز

Andrà Tutto Bene (همه چیز خوب خواهد بود)
D’art, گالری 900 سانتافه رانندگی
15 مه تا ژوئن 13
یکشنبه, مارس 15 ظهر تا 5 بعد از ظهر

این d’art co-op به نظر می رسد در ایتالیا نبرد با COVID-19 الهام بخش در این عضو نشان می دهد به عنوان گالری بازگشایی موقت ساعت از ظهر تا 5 بعد از ظهر در روزهای جمعه و شنبه فقط. هنرمندان d’art را اجرا محدود ورود و اجتماعی فاصله با ماسک بصورتی پایدار و محکم در محل در حالی که درخواست دوستداران هنر برای حمایت از کسب و کارهای کوچک از هنر منطقه در سانتافه.

Rick Young, “The Light Beyond,” oil on canvas.

ریک جوان “نور و فراتر از آن” روغن روی بوم.

ریک جوان میردا زیبا گالری

شب و روز
میردا هنرهای زیبا, گالری 5490 جنوبی Parmalee دره گود و باریک جاده های هندی تپه
15 مه تا ژوئن 20

میردا در هند تپه نوسانات باز کردن درب های خود را از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در حال حاضر با یک مضمون گروه گذشته نگر توسط گالری هنرمندان کاوش جنبه های تیره و روشن از زندگی است. ماسک مورد نیاز هستند و تنها شش مراجعان خواهد بود بستری در یک زمان.

Mark Lague, “Seine Late Light,” oil on canvas.گسترش

علامت Lague, “سن اواخر نور” روغن روی بوم.

علامت Lague, SmithKlein گالری

زندگی. زیبایی. امید. نسخه 4
SmithKlein گالری 1116 مروارید خیابان بولدر
دوشنبه, مارس 16 11 صبح تا 5 بعد از ظهر

تخته سنگ را SmithKlein گالری بازگشته است در کسب و کار با یک دنیای جدید نقاشی دیواری توسط پاتریک Maxcy در خارج و آثار جدید توسط چشم انداز شهری هنرمند علامت Lague و دیگران در داخل. فراموش نکنید که به پوشیدن ماسک خود را هنگامی که شما ببینید در ساعت محدود در روز شنبه و یا با تعیین وقت قبلی تماس 303-444-7200.

علاقه مند به داشتن رویداد خود را به نظر می رسد در این تقویم ؟ ارسال اطلاعات به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de