آسیا امروز: ژاپن کاهش اورژانس ووهان شروع جدید تست

بانکوک (AP) — کارشناسان در ژاپن coronavirus نیروی کار در روز پنج شنبه تصویب طرح دولت برای لغو وضعیت اضطراری در بسیاری از مناطق جلوتر از برنامه به جز توکیو و دیگر مناطق در معرض خطر.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا گفت: پس از نیروی کار ملاقات کرد که کارشناسان تایید لغو اضطراری در 39 کشور 47 استان. اقدامات اضطراری باقی خواهد ماند و برای هشت نفر دیگر از جمله توکیو و اوزاکا کیوتو و هوکایدو که در آن خطرات هنوز هم باقی می ماند بالا است.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرده بود وضعیت اضطراری در 7 آوریل برای توکیو و شش دیگر شهری استان و بعد از آن و گسترش آن به کل کشور از طریق مه 31. با نشانه هایی از عفونت کاهش آبه به دنبال استراحت اندازه گیری در حالی که تعادل و پیشگیری از بیماری اقتصاد است.

ژاپن در حال حاضر بیش از 16,000 تایید موارد با حدود 680 مرگ و میر. تعداد موارد جدید به طور قابل توجهی کاهش یافته در سراسر کشور.

آبه را توضیح جزئیات در یک کنفرانس خبری بعد پنج شنبه. کارشناسان نیز انتظار می رود به ارائه مبنایی برای کاستن از اندازه گیری به عنوان به خوبی به عنوان آن ممکن است سفت و اگر وجود دارد تجدید حیات.

استان اهیمه در غرب ژاپن که در آن شیوع در یک بیمارستان آلوده حدود 20 نفر از پرستاران و بیماران و خانواده های آنها را لغو وضعیت اضطراری در شرایط مهار اقدامات در نظر گرفته شده و عفونت ها از نزدیک مورد بررسی نیشیمورا گفت.

کارشناسان و مقامات خواسته اند که مردم را به اتخاذ “سبک های جدید زندگی” و در ادامه تمرین فیزیکی فاصله اقداماتی مانند کنترل از راه دور-کار و جلوگیری از خارج از شهر سفر و حتی پس از اعلام وضعیت اضطراری برداشته شده است.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— ووهان تست جریان: مسکونی برخی از ترکیبات در ووهان آغاز کرده اند تست ساکنان برای coronavirus به عنوان یک برنامه برای تست هر کس در هر شهرستان از 11 میلیون نفر در 10 روز رو در جریان است. یک ترکیب در شهر Qiaokou منطقه گفت: چند صد نفر تا به حال تست شده پس از چهارشنبه. ترکیب دیگری در همان منطقه میگوید ثبت نام ساکنان قبل از شروع. این شهر به دستور جوامع محلی برای تست هر کس پس از شش مورد جدید ظاهر آخر هفته گذشته برای اولین بار عفونت وجود دارد در بیش از یک ماه است. ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر گذشته بود که در سخت ترین-آمار شهرستان در چین با 3,869 و میر گزارش شده. چین گزارش سه مورد جدید در سراسر کشور برای 82,929 موارد در مجموع.

— چه کسی می گوید ملت ها باید هوشیار باشند: یک سازمان جهانی بهداشت گفت: بحث بین حفاظت از سلامت و احیای اقتصاد است “دوگانگی کاذب” و این کشورها باید هوشیار باشند که آنها لغو محدودیت. تاکشی کسایی که غربی اقیانوس آرام گفت که روز شنبه بازگشایی اقتصاد نباید با عجله و باید با احتیاط انجام می شود. او گفت: جهان باید “create a new عادی است که در آن ما مجبور به انتخاب بین سلامت و معیشت.” کسایی گفت: کشور باید تقویت سیستم های بهداشتی و اقدامات در محل برای تشخیص زود هنگام انزوا و تماس با ردیابی و اطمینان حاصل شود که آنها آماده هستند برای امکان یک مقیاس بزرگ جامعه شیوع.

— هند با توجه به ارتش تغییرات: ارتش هند در نظر دارد یک پیشنهاد برای ارائه به شهروندان داوطلبانه سه سال دوره خدمت نظامی خبرگزاری پرس تراست هند گزارش شده است. این پیشنهاد در نظر گرفته شده است دیده می شود به عنوان یک پاسخ به بیکاری به عنوان به خوبی به عنوان یک تغییر دائم از خدمت سربازی نسبت موقت را تجربه کنند. همچنین این وزارت خانه خواسته است تمام مرکزی مسلح نیروهای پلیس به فروش تنها هند ساخته شده کالا در غذاخوری فروشگاه ادارات تلاش است که دیده می شود به ترویج محصولات محلی تحت نخست وزیر نارندرا ماموریت متکی به هند است. این وزارت همچنین اعتراض به سرخپوستان به استفاده از محصولات ساخته شده در کشور است. هند بیش از 78,000 coronavirus موارد است.

— استرالیا هل دادن تحقیق: استرالیا می گوید که می خواهد همچنان به فشار برای پرس و جو به ریشه های کروناویروس حتی اگر آن لطمه می زند و روابط تجاری با چین است. نخست وزیر اسکات موریسون شده بود متهم از بازی “معاون کلانتر” به ایالات متحده پس از تماس برای پرس و جو. اما او خار انتقاد. “ما همیشه مستقل ما همیشه دنبال منافع ملی ما و ما همیشه خواهد شد,” او گفت. چین به حالت تعلیق در واردات گوشت گاو از چهار کشتارگاهها و طرح هایی را برای اعمال تعرفه های استرالیا, جو, پس از هشدار پرس و جو می تواند آسیب دو طرفه روابط تجاری.

— گردباد دبستان در فیلیپین: یک گردباد قوی roared به سمت شرق فیلیپین به عنوان مقامات مشغول به کار به تخلیه دهها هزار نفر از مردم با خیال راحت در طول ویروس مستند. گردباد است که انتظار می رود با شدت بهم زدن در ساحل بعد پنج شنبه. این مستند به مبارزه با کروناویروس نیاز مردم به ماندن در خانه و منع همه انواع اجتماعات است که می تواند مجموعه ای خاموش عفونت. فرمانداران بگو اجتماعی فاصله خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای ساکنان که باید فرار به پناهگاه های اضطراری. برخی از پناهگاه در حال حاضر امکانات قرنطینه و آنها ممکن است تبدیل به پناهگاه طوفان.

— موارد جدید در کره جنوبی: کره جنوبی تایید کرد 29 بیشتر coronavirus موارد طی 24 ساعت آن را به عنوان جنگ سنبله مربوط به لکه های شبانه در سئول. بیشتر موارد گزارش شده توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری فشار ملی در مجموع به 10,991 با 260 مرگ و میر. بسیاری از موارد جدید شدند افراد آلوده به صورت محلی و در حالی که سه آمد از خارج از کشور. کره جنوبی caseload صعود کرده است در هفته گذشته با موارد جدید مربوط به کاباره ها در سئول سرگرمی Itaewon منطقه را تهدید کره جنوبی به سختی به دست پیشرفت در حاوی ویروس است.

— نیوزیلند بازگشایی: مراکز و فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها بازگشایی در نیوزیلند و بسیاری از مردم بازگشت به محل کار خود را پس از یک مستند به پایان رسید در نیمه شب. اکثر تجمعات محدود خواهد شد به 10 نفر و اجتماعی فاصله دستورالعمل را در محل باقی می ماند. اکثر نیوزیلند مدارس را بازگشایی دوشنبه اما میله های زندان نمی بازگشایی تا 21 مه تصمیم گیری در بخش درخواست توسط سنبله در کره جنوبی به سئول شبانه موسسات.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>