وقتی مشخص شد که کلرادو مواجه می شود ماه از اقامت در خانه و امن تر-در-خانه سفارشات که مدارس را تعطیل شود حداقل طریق ممکن است و بسیاری از اردوگاه های تابستانی لغو خواهد شد فکر می کنم 360 هنر برای آموزش شروع به دنبال راه های جدید برای خدمت به جامعه خود را از مربیان است.

“این آشکار بود که بسیاری از مردم تبدیل به هنر برای صلح و آسایش برای ارتباط با دیگران و معنای این ظروف سرباز یا مسافر ما به طور ناگهانی در بر داشت خود را در” یاد می آورد جنیفر اولسون مدیر اجرایی نزدیک به شصت سال از سازمان های غیر انتفاعی. “به عنوان یک سازمان مبتنی بر جامعه ما آغاز شده توسط ارتباط با ما تماس با ما همکاری در سازمان ها — مدارس و مهد کودک کتابخانه ها و امکانات که در خدمت افراد مسن و یادگیری بیشتر در مورد آنچه که آنها تجربه و آنچه را که آنها مورد نیاز است. ما نمی خواهید پاسخ ما به زانو حرکت تند و سریع, و ما می خواستیم آن را به بالاتر از همه مفید است. ما به خصوص تفکر از معلمان بودند که pivoting به آموزش از راه دور یک شبه و نمی نیاز به یک پلت فرم پرتاب آنها را.”

این گروه همچنین در ارتباط با هفتاد و علاوه هنرمندانی که کار وجود دارد برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چه فرصت های آنها را دیدم و راه آنها ممکن است قادر به همکاری با این سازمان است.

در آوریل 10, فکر می کنم 360 هنر خود را برای اولین بار آنلاین برنامه های خلاق و آزمایشگاه یادگیری. حرفه ای توسعه برنامه برای مربیان منجر شد توسط هنرمند اجتماعی Andrea مور که به میزبانی سلامتی, کارگاه با بیش از پنجاه شرکت کنندگان است. گروه برنامه ریزی بیشتر در کارگاه های آموزشی با آندریا عسلی, بیانکا Mikahn و دانی l. بتی.

“تمام برنامه نویسی تبدیل شد, در مورد استفاده از شیوه های هنری به عنوان ابزار برای زندگی از طریق این بار عجیب و غریب,” توضیح می دهد اولسون. “ما همه از این رایگان است.”

این گروه همچنین آورده خود را خلاق پیری برنامه نویسی — که به ارمغان می آورد هنر منابع به افراد مسن — آنلاین و ارائه زنده و ویدئویی از پیش ضبط شده کارگاه های آموزشی همراه با برو هنر جعبه های ایجاد شده در همکاری با دنور کتابخانه های عمومی.

“چیزی که ما شنیده ام از ما school district همکاران در DPS بود که معلمان مورد نیاز محتوای آنها به راحتی می تواند اختصاص به دانش آموزان خود را” توضیح می دهد که اولسون. “که الهام بخش بود برای فکر می کنم 360 هنر تدریس هنرمند تلویزیون. آموزش هنرمند تلویزیون تامین می شود کلرادو صنایع خلاق و یک بازی رایگان و آنلاین در دسترس پلت فرم طراحی شده برای پشتیبانی مداوم هنر آموزش و پرورش تلاش در جامعه ما است. اگر شما بازدید از وب سایت ما شما را پیدا کنید 25 درس از 17 هنرمندان مختلف بسیاری از آنها به خوبی شناخته شده در دنور و فراتر از آن. هنرمندان ذکر شده بر اساس حروف الفبا با هر درس به زبان های مختلف و محدوده سنی سطح کلاس و هنر.”

هر ویدیو شامل یک راهنمای مطالعه با درس اصلی امتیاز یک گام به گام برنامه ریزی برای تکمیل درس آموزش نکات و بیشتر.

“آنچه واقعا به من حمله بیشتر در مورد این فرمت دیجیتال یادگیری و هنر آموزش و پرورش است که صمیمیت در آورده با مقدار زیادی از عشق و شور و شوق از هنرمندان ما می گوید:” اولسون. “وقتی که شما تماشای این ویدئو شما احساس می کنید مانند شما در حال دریافت صمیمی در یک درس هنر.”

شامل ارائه بتی ایجاد یک داستان زندگینیکول tee holmes را حیوانی معماری, پتی اسمیتسونین , ابزار جنسی, تئاتر و تونی ارتگا را Animalitos (در زبان انگلیسی و اسپانیایی).

در حالی که برنامه نویسی بشود معلمان کار کردن با افراد جوان هر کسی که علاقه مند در حوزه فرهنگ و هنر می توانید اکتشاف منابع است.

“خانواده ها می تواند کامل درس با هم پدر و مادر می توانید استفاده از آنها را به نگه داشتن بچه ها در یادگیری و داشتن سرگرم کننده هنگامی که از مدرسه می گوید:” اولسون. “بسیاری از هنرمندان ما فهرستی نیز در دسترس برای برنامه های سفارشی از طریق کنفرانس های تلفنی نیز هست که ما در حال ترویج برای کمک به نگه داشتن هنرمندان شاغل. شما می توانید ثبت نام برای خبرنامه ما را به ماندن در حلقه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de