اگر 2019 به ما تابستان seltzer سپس 2020 است ابتدا به تابستان ابجو.

نه تنها باید lagers که معمولا سبک تر و پایین تر در الکل از اله است که در حال رشد در محبوبیت در میان مصرف کنندگان آبجو هنر و صنعت در سال های اخیر اما دیگر دم زمان عمر مفید طولانی تر و ارزان تر هزینه ممکن است آنها را یک ضرورت برای کارخانه های لبنی در تلاش برای زنده ماندن COVID-19.

“من فکر می کنم که عنصر عدم اطمینان از زمانی که ما تمام خواهد شد مجاز به باز کردن کمک به مقدار lagers که دم در حال حاضر می گوید:” کریس بل که صاحب تماس با اسلحه دم. “هر آبجوسازی می خواهد به ساخت آبجو و نگه داشتن آن افراد شاغل — اما نه قفل کردن یک دسته از مواد خام در موجودی است که خیلی بیشتر عمر محدود مانند IPAs.”

بر خلاف IPAs که تقاضا مقدار زیادی از رازک به دم lagers استفاده بیشتر مالت و دوز نسبتا کوچک از گره. و در حالی که بزرگ هاپ پانچ IPAs می تواند به محو شدن پس از چند ماه یا هفته در بسیاری از موارد بیشتر طعم ظریف در lager سبک مانند pilsner و helles آخرین دیگر.

علاوه بر این lagers را دو بار به عنوان طولانی به دم به عنوان اله — مانند محدودتر IPAs, دربانان stouts, casablanca, browns, dubbels, tripels و بیشتر. این مشکل در حالت عادی زمانی که taprooms در حال تلاش برای خم کردن به عنوان بسیاری آبجو به عنوان امکان پذیر است. اما آن را با این نسخهها کار بهتر برای ما زمان coronavirus شیوه زندگی پس از lagers اجازه می دهد کارخانه های لبنی به تولید آبجو در سرعت کندتر در حالی که taprooms بسته باقی می ماند.

Brewery Shutdowns Are Setting Up a Summer of Lagers

تماس با اسلحه دم

تماس با اسلحه به طور معمول دو یا سه lagers در شیر از جمله سالن آبجو این pilsner-esque گل سرسبد. اما بل است که با بهره گیری از تجدید حیات lagers در میان دیگر کارخانه های لبنی نیز هست. “من فکر می کنم مردم ولع مصرف شده است lagers در حال حاضر بیشتر از همیشه برای چیزی دلتنگ برای لذت بردن از خود را در پشت محوطه در این بهار زیبا کلرادو آب و هوا,” او می گوید.

رفیق دم یکی از کسانی که نیاز به کم کردن سرعت تولید آن رای پس از خاموش کردن اثر صورت گرفت. “ما تا به حال یک مقدار خوبی از آبجو در دست می گوید:” رفیق صاحب دیوید لین به ویژه از رستوران بودند دیگر خرید رفیق تبس ،

بنابراین Lin و سر brewer علائم لانهام-سابروک تصمیم به قرار دادن برخی از lagers در مخازن است که طول می کشد در حالی که به تخمیر. آنها شامل یک مکزیکی به سبک lager, یک مشروب مالت و Kolsch آلمانی آل سبک دم با استفاده از برخی از lagering تکنیک های.

در Goldspot دم سر brewer Kelissa Hieber موفق به پر کردن هر چهار از تخمیر مخازن با ابجو کم الکل در یک نقطه در هفته گذشته. اگر چه Goldspot اغلب دارای حداقل دو lagers رفتن بود, این اولین بار در آبجوسازی تاریخ است که آن را تا به حال چهار در روند.

“Hoppy آبجو گران هستند,” او می گوید و از آنجا که مقدار آب از دست داده است و زمانی که پر کردن Crowlers برای رفتن آبجوسازی تصمیم به تمرکز در کمتر از گران قیمت و سبک های آن کمیاب است. “بنابراین ما دستور داد به اندازه کافی مواد تشکیل دهنده به آخرین ما برای دو ماه از دم lagers.”

نه تنها این, اما Hieber آنها را دوست دارد.

آبجو شامل یک مکزیکی ابجو کم الکل ساخته شده با pomelos یک hoppy ایتالیایی-سبک ابجو کم الکل ساخته شده با متوکا رازک و یک “زیبا و فوق العاده” Dortmunder همکاری با Bierstadt Lagerhaus که Kieber صرفه جویی است تا Goldspot است و قادر به بازگشایی در برخی از فرمت.

ده ها تن از دیگر کلرادو کارخانه های لبنی نیز دم lagers. برخی از ساخته شده اند که به هر حال برای بهار و تابستان فصل, اما دیگران به سادگی پروژه های است که کمک خواهد کرد که کارخانه های لبنی دریافت یا آبجو است که آنها همیشه می خواستم به دم اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال زمان برای آنها را به برنامه.

آنچه در شیر و چه در تانک ؟ اتمام لیست زیر محلی lagers.

Cannonball Creek has you covered with its Italian pilsner.

گلوله توپ نهر شما پوشش داده شده با آن, ایتالیایی, pilsner.

گلوله توپ نهر دم

نام تجاری جدید Lagers
تصویر جدید دم لاما نیش, چک, Lager
گلوله توپ نهر دم ایتالیایی Pilsner
Westbound و پایین دم Coloradan مکزیکی-سبک ابجو
اسکار, بلوز, آرام, لرز, مونیخ-سبک Helles
AC طلایی/Coors دسته ای 19 قبل از ممنوعیت-سبک ابجو
حوض خشک دم Dayboard ابجو
Goldspot دم ایتالیایی Pilsner
Diebolt دم Boltwiser آمریکا ابجو

Lagers را امتحان کنید در حال حاضر
نسبت Beerworks, پشت بام, مکزیکی, Lager
ما دوست مشترک دم Fizz فیلتر کلر Pils
Prost دم وین ابجو
تولید نیروی ذخیره دم از شمال غیرمتعارف Pilsner
Goldspot دم مکزیکی, Lager
رفیق دم آیزنهاور حق بیمه مشروب مالت
مصمم دم کوره, سس آمریکا ابجو
Bierstadt Lagerhaus, ترکه, ذرت, Lager

Lagers به زودی
Goldspot دم Dortmunder
اودیسه دم کلرادو, قوی, هندی, رنگ پریده, Lager
تجارت ادویه دم, آلمانی-سبک Pilsner
Baere دم Maibock
تماس با اسلحه دم Mochi برنج ابجو
وحشی مقررات آبجو پروژه, حق بیمه, چک, Lager

برخی از مورد علاقه من Lagers
TRVE دم سرد Kellerbier
گلوله توپ نهر دم Netflix و لرز Pilsner
Bierstadt Lagerhaus, Helles
کج دفع صنعتگر آبجو پروژه فون Pilsner
Odell دم کلرادو, Lager
Sandlot دم بز گله دار باک
مغزی دم نوردیک Noir بالتیک پورتر

کلاسیک کلرادو Lagers
Wibby دم Moondoor Dunkel
تماس با اسلحه سالن آبجو لاگر آمریکایی
گریم برادران Brewhouse بی باک جوانان Dunkel ابجو
Bierstadt Lagerhaus آهسته پور Pils
Ska دم مکزیکی چوب
Upslope دم کرافت ابجو
Tivoli دم غیرمتعارف دختر Pilsner
پست دم پرونده آبجو غربی Pilsner

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de