این کشور بزرگترین کالج سیستم است که تحت پیگرد دولت فدرال برای انکار coronavirus بودجه امداد به بیش از یک و نیم میلیون کالیفرنیا دانش آموزان از جمله IF گیرنده و بسیاری از کسانی که از خانواده های کم درآمد.

کالیفرنیا کالج صدراعظم الی Ortiz الکی و سیستم حکام ظ متناسب با این هفته در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در سان فرانسیسکو در برابر وزارت آموزش و پرورش و دبیر بتسی DeVos بیش از واجد شرایط بودن محدودیت های قرار داده شده در استفاده از فدرال کمک به دانش آموزان با این استدلال که این محدودیت ها خلاف قانون اساسی است.

“وزارت آموزش و پرورش نادیده گرفته و قصد مراقبت عمل به کالج های محلی اختیار برای کمک به دانش آموزان بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر و به جای اتحاد را خودسرانه حذف به عنوان بسیاری از 800,000 جامعه دانشجویان” کالیفرنیا کالج صدراعظم الی Ortiz Oakley در بیانیه ای گفت.

مراقبت قانون تصویب شده توسط کنگره مارس 27 کنار 14 میلیارد دلار برای آموزش عالی امداد. حداقل نیمی از این پول باید به طور مستقیم به دانش آموزان در قالب اضطراری کمک های مالی.

تبلیغات

پس از آن هدایت قرار داده وزارت آموزش و پرورش آمده است که فقط دانش آموزان که واجد شرایط دریافت کمک مالی فدرال واجد شرایط برای کمک. که برگ تعداد زیادی از مستند نشده دانش آموزان از جمله کسانی که با اجازه کار از طریق اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه; دانش آموزان بدون دبیرستان دیپلم; دانش آموزان ثبت نام شده در غیر از برنامه های اعتباری و دانش آموزانی که موفق به حفظ پیشرفت رضایت بخش علمی.

در کالیفرنیا کالج ها بیش از 500,000 از 1.5 میلیون دانش آموز ثبت نام در ترم بهار فاقد شرایط لازم هستند چرا که آنها سقوط به یکی از این دسته بندی ها از جمله در مورد 70,000 ثبت نشده دانش آموزان صدراعظم شدهاند. یکی دیگر از 275,000 به احتمال زیاد فاقد شرایط لازم چرا که آنها هرگز پر کردن یک برنامه کاربردی برای کمک های مالی فدرال. بسیاری از دانش آموزان کم درآمد در کالیفرنیا کالج ها نمی پر کردن برنامه چرا که آنها دریافت شهریه چشم پوشی از طریق دولت است.

کسانی که محروم شدند عبارتند از جانبازان دانش آموزان با ناتوانی و دانش آموزان آموزش به بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان صدراعظم شدهاند.

تبلیغات

“بسیاری از دانش آموزان است که ممکن است بیشترین نیاز به امداد و محروم خواهد شد کمک در طول این بحران بهداشت عمومی” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

طرح دعوی در دادگاه که در آن Foothill-De Anza, Los Angeles, Los Rios و سن دیگو کالج مناطق نیز به نام شاکیان معتقد است که وزارت آموزش و پرورش overreached.

“کنگره ارائه شده موسسات آموزش عالی با انعطاف پذیری نامحدود برای توزیع کمک ها به آسیب دیده دانش آموزان به عنوان آنها تلقی مناسب تحمیل هیچ واجد شرایط بودن محدودیت های” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

در بیانیه وزارت آموزش و پرورش سخنگوی آنگلا Morabito گفت: “هیچ قانع کننده و قانونی برای حمایت از این گزاره است که کنگره در نظر گرفته شده مراقبت عمل برای ایجاد یک حق برای DACA گیرنده و دیگران که در غیر این صورت فاقد شرایط لازم برای فدرال منافع عمومی. مراقبت عمل به وضوح روابط واجد شرایط بودن برای این سرمایه گذاری به عنوان IV واجد شرایط بودن. … پوچ است که منافع خاص می خواهید از این اداره به ساخت یک پایه و اساس برای ارسال متحده پول مالیات دهندگان برای غیر شهروندان به خصوص با توجه به چگونه بسیاری از دانشجویان آمریکایی در حال نیاز به این کمک های اضطراری.”

تبلیغات

کوین Wallsten, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لانگ بیچ که مطالعات سیاستگذاری گفت: این غیر معمول نیست برای کنگره برای نوشتن قوانین که در حال مبهم و ترک آن را به اداری سازمان به کار کردن جزئیات پیاده سازی.

“در یک معنا این است چگونه قانون تصویب و اجرا” Wallsten گفت. “اما این بدان معنا نیست که آن را OK. آن را همیشه بدان معنا نیست که آژانس یا بخش مورد نظر در حال انجام چیزی است که در درون کنگره قصد و یا قانون اساسی.”

Wallsten گفت: کت و شلوار ممکن است دشوار را به نفع خود هر چند چون دادگاه را به طور کلی ارائه شده “احترام فوق العاده ای” را به آژانس های فدرال که در حال اجرای کنگره ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de