کالیفرنیا بالا دادگاه متوقف نخواهد شد و انتقال زندانیان به یخ در طول coronavirus بحران

دادگاه عالی کالیفرنیا روز چهارشنبه حاضر به سفارش دولت برای جلوگیری از انتقال زندانیان مهاجر به مهاجرت فدرال مراکز در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در یک 6-1, رای, دولت بالاترین دادگاه گفت: وکیل برای زندانیان هنوز هم ممکن است پرونده های حقوقی در دادگاه شهرستان برای جلوگیری از نقل و انتقال است و ممکن است بعد از بازگشت به دیوان عالی کشور “بالا بردن ادعاهای مشابه اگر شرایط حکم.” منظور مشخص نیست که در شرایطی ممکن است حکم دوم, بررسی, تنها با استناد به “ماهیت پویا از این بیماری همه گیر.” محاکمه قضات دادگاه گفت: باید قانون در اسرع وقت در چنین مناسب.

دو وکیل’ گروه شکایت کرد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و Atty. ژنرال خاویر بکررا در آوریل 24 برای اجازه دادن به دولت زندانهای استان و زندان برای انتقال مهاجران به پنج شلوغ مهاجرت مراکز بازداشت در کالیفرنیا است.

انجمن دفاع جنایی و وکلای مهاجرت به نام مهاجرت و گمرک مراکز “بدخیم رشد ویروس” با هیچ توانایی برای نگه داشتن مردم شش فوت از هم جدا و یا ارائه زندانیان با دنده محافظ مانند ماسک و دستکش.

در مه 6, یک زندانی در Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو شد اولین بار در مهاجرت بازداشت در سراسر کشور به مرگ از COVID-19.

تبلیغات

مقامات وزارت امور خارجه گفت: دیوان عالی کشور که وظیفه پرداختن به هر نقض قانونی بايد توسط مقامات فدرال و مسئول مراکز.

در تصمیم گیری در این مورد بدون تمام عیار حقوقی دادگاه گفت: طرح دعوی در دادگاه موفق به ایجاد که فرماندار و دادستان کل حال “روشن و وظیفه اجباری” برای توقف نقل و انتقالات.

در مخالفت با عدالت گودوین لیو گفت: دادگاه باید حفظ اقتدار بیش از دادخواهی و به دنبال مطلب نوشته شده استدلال حقوقی و واقعیت-پیدا کردن قبل از تصمیم گیری به منظور توقف بر روی یخ نقل و انتقالات.

“ما در یک وضعیت اضطراری” لیو نوشت. “ما باید بدون تاخیر به همه طرف در یک جلسه کامل و ارائه یک استدلال نظر پاسخ به این سوال ارائه شده است.”

تبلیغات

مستقر در کالیفرنیا پایه برای آیتالله سیستانی به نمایندگی از وکلای کالیفرنیا برای عدالت کیفری و جنوب کالیفرنیا فصل از وکلای مهاجرت آمریکا Assn. در این مورد.

آنها استدلال می کردند که نقل و انتقالات از کالیفرنیا زندان و زندانها اختصاص بسیاری از یخ را رزرو در مراکز. برخی از زندانیان فرستاده شده به بازداشتگاه آزاد شده و از اوایل جنایی بازداشت به عنوان بخشی از کالیفرنیا در تلاش برای کاهش ازدحام در طول همه گیر کت و شلوار گفت.

کالیفرنیا محراب دولت است که به طور کلی ممنوع شهر و شهرستان اجرای قانون از انتقال زندانیان به یخ بدون حکم و یا اطلاع یخ از تاریخ انتشار.

اما county زندان می تواند در انتقال مهاجران به یخ پس از آنها واجد شرایط برای انتشار و زندانیان زندان ممکن است منتقل پنج روز قبل از انتشار برنامه ریزی شده تاریخ.

تبلیغات

وجود دارد 4,000 مهاجران در کالیفرنیا پنج یخ مراکز.

لیو مخالفت شد و بیش از دو بار به عنوان طولانی به عنوان اکثریت سه-صفحه تصمیم گیری است.

“من از ترس است که امروز سفارش را بی ارزش تاخیر در حل مسائل بالقوه عواقب وخیمی برای زندانیان تادیبی کارکنان نظام سلامت و دولت ما به عنوان یک کل است,” او نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>