بیشتر از: Prince george’s County | مونتگومری | Calvert County | Anne Arundel County


چارلز هیئت مدیره شهرستان کمیسیون رای دادند روز شنبه به تعویق انداختن ورود به فاز یکی از مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان بازگشایی طرح تا مارس 29.

جلسه اضطراری نامیده می شد در پاسخ به هوگان اعلام کرد که دولت آغاز خواهد شد در حال حرکت به فاز اول بازگشایی طرح شروع جمعه.

با استناد به نگرانی در مورد بالا رفتن میزان عفونت در کشور همسایه Prince george’s County و بالقوه عدم استفاده از تجهیزات حفاظت فردی در میان کسب و کار است که بازگشایی تحت دستورالعمل جدید این کمیسیون رای دادند و 3 به 2 به نفع تاخیر در بازگشایی این شهرستان است.

هوگان منظور اجازه می دهد تا رهبران محلی حوزه های قضایی به خود را تحمیل محدودیت در بازگشایی اگر آنها احساس می کنید که انجام این کار امر می تواند در بهترین منافع خود را در جوامع است.

این است که در حال توسعه داستان. اقامت با fardia electronics برای به روز رسانی.


بیشتر Coronavirus اخبار


چارلز Co. مدارس دولتی اجازه می دهد تا فرد فارغ التحصیلی

چارلز مدارس عمومی کانتی ارائه خواهد شد فارغ التحصیل از سالمندان گزینه ای را برای شرکت در یک فرد در مراسم فارغ التحصیلی در طول هفته از ژوئن 1 در یک مرحله در مدارس.

سرپرست کیمبرلی هیل هفته گذشته اعلام کرد که سالمندان خواهد این شانس را به راه رفتن در سراسر یک مرحله از کلاه و لباس شب.

سیستم مدرسه گفت که هر یک دبیرستان در شهرستان هماهنگی تاریخ و زمان حافظه به افتخار فارغ التحصیلی دانش آموزان است. مدارس میزبان دو رویداد در روز است.

تنها فارغ التحصیلی دانش آموزان و خانواده ممکن است حضور در; عموم خواهد اجازه داده نمی شود در این مراسم. خانواده ها محدود به یک وسیله نقلیه در هر.

اگر دانشجو مایل به شرکت در یک فرد فارغ التحصیلی آنها می توانید با ارسال یک عکس از خود را در خود و کلاه و لباس استفاده می شود در یک مجازی مراسم است.

مجازی مراسم برای همه, هفت, عمومی مدارس شهرستان برگزار خواهد شد 11 ژوئن شروع 7 صبح در Comcast در کانال 96 ورایزون FiOS کانال 12 در CCPS Vimeo و یوتیوب کانال.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de