Coachella و مقامات کلیسای جامع شهر رای دادند و روز شنبه به نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت در برخی از تنظیمات عمومی پیوستن به مانند دیگر شهرستان ریورساید شهرستانها به عنوان دزرت هات اسپرینگز پالم اسپرینگز و لا کوئینتا.

تنظیم می آید کمتر از یک هفته پس از Riverside County هیئت ناظران رای به لغو چندین بهداشت عمومی دستورات اجرا شده توسط دپارتمان سلامت عمومی مدیر کامرون قیصر. پس از رای پوشش صورت بودند دیگر نیازی به اما شد “به شدت توصیه می شود هر زمان که عملی و در دلیل.”

هر چند در این شهرستان لغو این منظور فردی شهرستانها می تواند اعمال مقررات سختگیرانه تر نه فقط آرامش بیشتر آنهایی که با توجه به Coachella سخنگوی کریس Parman.

“متاسفانه Coachella و بقیه شرقی دره باقی می ماند یک نقطه داغ برای coronavirus موارد” شهردار استیون هرناندز گفت. “تا زمانی که ما می توانید این ویروس را تحت کنترل شهر ما ادامه خواهد داد به نیاز به این اقدامات مناسب برای حفاظت از سلامت و ایمنی مردم زندگی و کار در کوچلا.”

تبلیغات

Coachella را فرمان می گوید کسب و کار باید به نیاز کارکنان و مشتریان به پوشیدن ماسک. کسب و کار نیز نیاز به ارسال علامت به اطلاع مشتریان از سیاست و رد خدمات به کسانی که منطبق نیست. مقامات گفت: فرمان خود باقی خواهد ماند تا زمانی که اصلاح شده یا به حالت تعلیق توسط شورای شهر و مدیر خدمات اضطراری و یا هر شهرستان ایالتی یا فدرال اعلام شده است.

فرمان صدق نمی کند به کودکان زیر 2 و کسانی که باید توجه داشته باشید از یک حرفه ای پزشکی مشاوره آنها را به پوشیدن ماسک.

ساکنان ملزم به پوشیدن ماسک در حالی که در خانه و یا در وسایل نقلیه به تنهایی و یا با دیگران زندگی خود را در خانواده, مقامات گفت. مردم همچنین فراموش نکنید که به پوشیدن ماسک در خارج از منزل در هنگام پیاده روی, پیاده روی, در حال اجرا و یا دوچرخه سواری ارائه می شوند که حداقل شش فوت از دیگران است.

Coachella را فرمان نیز نیاز ساکنان به عمل اجتماعی فاصله در حالی که در.

تبلیغات

کلیسای جامع شهر منظور دستور کسب و کار به انکار دسترسی به کسانی که با پوشیدن ماسک. در این قطعنامه که به تصویب رسید در 4 به 1 رای خواهد بود در محل تا تاریخ 19 ژوئن مگر اینکه تمدید, مقامات گفت.

“آن را حس می کند برای شهرستان در این نقطه به دستور این و آن را نیز طول می کشد که بار خاموش از فرد کسب و کار که در آن شما ممکن است یک کارگر است که احساس نمی کند راحت است که مردم در آینده بدون ماسک” شهردار Pro Tem ریموند گرگوری گفت. “من فکر می کنم آن را به شهرستان برای تنظیم این نوع از دستورالعمل.”

چهارم منطقه Councilmember ارنستو M. گوتیرز مخالفت با همکاران خود را.

“من باور نمی کنم در پوشیدن ماسک صورت,” او گفت:. “پس گفت که من معتقدم که ما باید همراه با چه شهرستان سرپرستان تصویب جمعه گذشته است.”

تبلیغات

از شنبه بعد از ظهر وجود دارد 5,440 coronavirus موارد در کنار رودخانه شهرستان سوابق نشان می دهد. در مجموع 235 نفر کشته شده اند که هفت بیشتر از دیروز. مقامات گفت: 3,245 ساکنان بهبود از ویروس و تقریبا 79,000 تست شده اند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de