COVID-19 دنور به روز رسانی: هنکاک در برخورد با $226M کابوس

در طول 14 ماه مه کنفرانس مطبوعاتی شهردار مایکل هنکاک و اعضای کلیدی دولت او در مورد حرکت های ساخته شده برای مقابله با پیش بینی $226 میلیون بودجه فاصله با توجه به درآمد از دست رفته ناشی از تاثیر COVID-19.

پاسخ های ذکر شده شامل هشت اجباری کردند روز برای اکثر شهرستان کارکنان و سایر هزینه های تنظیمات — اما در این نقطه وجود دارد هیچ گفتن اگر این تلاش ها کافی خواهد بود. در سنگین کتمان حقیقت, Denver, Chief Financial Officer, برندان Hanlon اذعان “وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در افق.”

در ابتدا از گفتگو هنکاک با علامت “شصتمین روز از ما COVID-19 اورژانس فعال در دنور. همانطور که از صبح امروز جامعه ما دهکدهای از دست داد 233 روح.” فردا, مارس 15 دنور را به شرکت در یک ایالت روز یادبود برای کسانی که مرده ام و از راه یک لحظه سکوت در 7 p. m. در ضمن دنور شهر و شهرستان ساختمان که در آن کنفرانس مطبوعاتی امروز برگزار خواهد شد غرق در نور قرمز است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

رمان coronavirus رسوب کرده “نه تنها بهداشت عمومی بحران” بلکه “بحران اقتصادی که ما دیده نمی شود پس از رکود بزرگ” هنکاک اشاره کرد. در عین حال او با آنچه او مشخص به عنوان اخبار خوب از جمله $1 میلیون سهم از قیصر Permanente به این شهر مسکن و بی خانمانی صندوق; قابل توجه خرید از عموم مردم با توجه به دنور قانون اجباری در مورد پوشیدن پوشش صورت در اکثر تنظیمات عمومی (چیزی که او امیدوار است مردم همچنان در این آخر هفته هنگامی که کشاورزان’ بازار شروع خواهد شد به بازگشایی); و رول از تلفن همراه تست. کسانی که با حمل و نقل و یا محدودیت های مالی که COVID-19 علائم یا که بوده است در نزدیکی به کسی که با این ویروس می تواند به ترتیب به آزمایش می شود در خانه با شماره 311 — و همانطور که از دیروز بدون دکتر منظور مورد نیاز است.

هنکاک اشاره کرد که 100 دنور افسران پلیس و دیگر شهرستان کارکنان آموزش دیده اند در تماس با ردیابی. توسعه به طور بالقوه افراد آلوده خواهد شد ساخته شده توسط تلفن و یا متن و او تاکید کرد که کارکنان “همیشه شناسایی خود از جمله شماره تلفن خود را و آنها هرگز درخواست برای چیزهایی مانند شماره امنیت اجتماعی و یا پرداخت — فقط اصول اولیه مانند نام و یا تاریخ تولد. و این اطلاعات هرگز به اشتراک گذاشته و یا به فروش می رسد.” علاوه بر این آنچه که او نامیده می شوند “امنیت اجتماعی-net تیم” ramping تا تلاش برای کمک به آسیب پذیر و تحت ذوات افراد فرو رفته در مشکل مالی حالات آیا آنها تست مثبت است یا نه.

از وجود دارد, اما بسیاری از اخبار Hancock تا به حال ارائه شد گریم. حتی قبل از محاسبه فوق $226 میلیون بودجه فاصله او تاکید کرد که تیم او گرفته بود چند قدم به کاهش درآمد کسری از جمله کاهش استخدام و نیاز به 7.5 درصد بودجه پیشنهاد کاهش از شهر بخش — اقداماتی که باید کمک کرد دنور خود را حفظ AAA رتبه بندی اوراق قرضه. اما این تلاش ها کافی نیست و نیاز به او را به آنچه که او به نام یک تصمیم دشوار درخواست اکثریت کارکنان شهرستان را هشت کردند روز پنج را همزمان با تعطیلات ملی با سه فلکس روز است که باید مورد استفاده قرار گیرد تا قبل از پایان سال است.

Hanlon محاسبه شده است که در اطراف وجود دارد 12,000 شهرستان کارکنان در حال حاضر, اما 5,000 یا به طوری که پوشیدن لباس (پلیس و آتش پرسنل و غیره.) هستند مانع از furloughs تحت جمعی-چانه زنی موافقت نامه. بنابراین furloughs گرفته خواهد شد با حدود 7000 غیر لباس شخصی کارگران و هنکاک را انجام خواهد داد و همچنین به صورت داوطلبانه در یک عمل کردند. به طور کلی furloughs انتظار می رود برای نجات حدود 16 میلیون پر کردن تنها یک بخش کوچک از شکاف.

اکثر اعضای شورای شهر دنور را ملحق کردند, بیان, بیش از حد, اما نه کاندی CdeBaca گفت که Westword اوایل امروز که او را همراه به عنوان اعتراض و نگرانی است که او با این شهر بودجه به طور کلی. هنکاک نمی تماس CdeBaca با نام اما پس از اینکه از او خواسته در مورد این موضوع او بازنویسی حضرت ارمیا بود: “اگر من یک صدای عدالت برای مردم من اما من نمی سرب با عشق یک اخلاق کاری قوی تمایل به strategize راه حل و رسیدن به جدول با روح مشترک من توجهی بونگ [‘گونگ’ در اصل] و clattering سنج.”

او فقط به عنوان پرشور در زمانی که آن را آمد به دعوت “ما رهبران در واشنگتن” مانند کلرادو هیئت نمایندگان کنگره به سرعت تصویب یک محرک جدید اندازه گیری که شامل برای کمک به ایالات و شهرستانها. “اگر شهرستانها نمی تواند بهبود می یابند, وجود خواهد داشت بدون ملی, بازیابی,” او گفت:.

مدت کوتاهی پس از آن Hanlon بود آنه در ارائه فلفلی با گرافیک های مختلف بازیابی مدل های نام بعد از حروف الفبا: a V شکل بازیابی (عمیق شیب و بازگشت سریع به فرم) و U شکل بازیابی (به همان اندازه بزرگ شیرجه اما آهسته تر اما هنوز هم ثابت شکوفایی) و W شکل بازیابی (یکی با چند رکود که می تواند اتفاق می افتد اگر موج دوم ویروس) و L شکل بازیابی (غوطه منجر به فلات است که دشوار است به منظور بالا بردن).

این نامتجانس امکانات باید همه در نظر گرفته شود با توجه به آمار خیره کننده Hanlon بازگو بعدی از جمله هزینه های رکود در ماه مارس 20.4 درصد بسیار بدتر از میانگین ملی گام توسط ناگهانی کاهش می یابد و در بخش های اقتصادی از قبیل مواد غذایی و ناهارخوری, پوشاک و فروش خودرو. و پس از آن وجود دارد گردشگری که سقوط 62 درصد — بیش از هفت برابر بیشتر از 8.5 درصد تاثیر احساس در سال 2009 در طی چه شد شناخته شده به عنوان رکود اقتصادی ،

حتی نگران کننده تر: قبل از اعمال یک مادر اقامت در خانه, منظور, مارس بود نسبتا عادی درآمد-دانا است. به عنوان یک نتیجه Hanlon هشدار داد “آوریل انتظار می رود که به یکی از بدترین ماه تا کنون در سراسر کشور و در خانه است.”

دلایل این شهرستان را کاهش داده است آن خرید تجهیزات سرمایه و برای آن وسیله نقلیه ناوگان و آن را با استفاده از 90 دلار به 100 میلیون دلار از ذخایر خود را به کوسن ضربه (در حالی که حفظ حدود 160 میلیون دلار بیشتر در مورد مشکلات پیش بینی نشده تا پایان سال).

سوال از خبرنگاران لمس کردن در موضوعات مختلف دیگر از جمله شکایات در مورد ایمنی از دنور زندان زندانیان; هنکاک و مدیر ایمنی مورفی رابینسون تبلیغ کاهش جمعیت زندان از حداقل 50 درصد و اصرار داشت که مراقبت های بزرگ است که گرفته شده در درمان زندانیان. هنکاک همچنین صحبت در مورد آمار گرفته شده توسط فرودگاه بین المللی دنور, که در آن او گفت: “تعداد مسافر در حال پایین 90 درصد است.” به عنوان مثل قطر افسر ارشد عامل Kim روز کار کرده است با Hanlon و تیم خود را به “تصمیم گیری بسیار دشوار به نگه داشتن یکی از بهترین فرودگاه های حلال در طول این زمان دشوار است.”

هنکاک قطعا می تواند مربوط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>