ژنو (AP) — رئیس سازمان تجارت جهانی روز پنجشنبه گفت او را ترک پست خود را از یک سال قبل از خود را منقضی می شود در یک اقدام بی سابقه میان مدت استعفا در سازمان تجارت جهانی که او به نام “تصمیم شخصی است.”

روبرتو Azevedo یک دیپلمات سابق از برزیل گفت: او را در Aug. 31 برش کوتاه مدت هفت سال تصدی مشخص شده در سال های اخیر با فشار شدید از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که متهم به ژنو مبتنی بر تجارت بدن یک ضد ایالات متحده تعصب و شکایت دیگر.

“این یک تصمیم گیری است که من را به آرامی” Azevedo گفت: جلسه ویژه هیئت سازمان تجارت جهانی. “این یک تصمیم شخصی – یک خانواده تصمیم و من معتقدم که این تصمیم در خدمت منافع این سازمان است.”

25 سال از تجارت بدن هرگز تا به حال برای پر کردن جای خالی برای مدیر کل پست قبل از آن مدت منقضی شده و تحت قوانین سازمان تجارت جهانی در یک فرآیند انتخاب یک جانشین برای شروع به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

Azevedo به سازمان تجارت جهانی اغلب خود را در خط مقدم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که متهم به تجارت بدن از تعصب در برابر ایالات متحده و اجازه چین دور با آنچه آن را به نام ناعادلانه شیوه های تجارت.

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer تشکر Azevedo برای “نمونه” خدمات.

“با وجود کاستی های بسیاری از سازمان تجارت جهانی, روبرتو باعث شده است تا این موسسه با فضل و یک دست ثابت,” Lighthizer در بیانیه ای گفت. “او دشوار خواهد بود به جای.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de