جنیفر Jasinski راه اندازی طعم باشگاه برای ناهار در Rioja

آشپز جنیفر Jasinski گل سرسبد رستوران, Rioja, به نظر می رسد بهتر ساخته شده برای فراغت خاطر وعده های غذایی بیش از دوره های متعدد شراب و زیاده دسر از آن برای منظقه انتخاب کنید تا اما آشپز و تیم او شده است ساخت برخی از قابل توجه takeout بسته برای مشتریان به دنبال بیش از پیتزا یا ساندویچ پس از ناهار خوری اتاق شده است از حد.

اما وجود دارد راه های بسیاری برای کمک به نگه داشتن کارکنان پرداخت می شود و کار در یک رستوران عجیب و غریب اقتصاد است که وادار کردن صاحبان رستوران به خلاق. Rioja یکی از قدیمیترین eateries برای شروع ساخت وعده های غذایی برای, مواد غذایی ناامن کنندگان از طریق کلرادو رستوران پاسخ پس از COVID همه گیر ضربه دنور و Jasinski پیدا کرده است دیگر راه های جدید برای نگه داشتن خدمت رستوران بسیاری از طرفداران با وجود بسته اتاق ناهار خوری.

جدیدترین ایده طعم باشگاه ناهار pop-up است که اولین در دوشنبه 18 مه در خدمت منو از سالم کاسه بسته بندی شده با سبوس دار, سبزی, ترکه لوبیا و منابع محلی مواد تشکیل دهنده. “از ژانویه من مشغول به کار بر روی شخصی خود من سلامتی” Jasinski توضیح می دهد که “و من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن آنچه که من بوده ام — Anson میلز farro رانچو گردو لوبیا سبزها را از سر گرفته است. این همه فوق العاده سالم, اما عالی و خوشمزه است.”

پاپ آپ نام می آید از Rioja آشپز گیب Wyman که در تماس رستوران آشپزخانه طعم باشگاه و آشپز طعم گیر منم همین.

یکی از اولین combos Jasinski شروع به ساخت برای خودش تبدیل به سبز تند کاسه در عطر و طعم باشگاه منو. بسته بندی شده با انبار کاه مزارع بز و پنیر و آووکادو یک ترد دانه مخلوط تخم مرغ آب پز سخت و هالاپینیو کرما سرکه بریزید بیش از یک بستر تند سبزی و endive این کاسه الهام گرفته شده بود Jasinski روز در کالیفرنیا است.

در حالی که منو نیست و به طور کامل تعیین نشده است, گزینه های دیگر می تواند شامل یک farro کاسه سرد soba ماکارونی کاسه و یک succotash و باقلا کاسه و همه آنها می تواند همراه با یک لیست از هفت یا هشت پروتئین مانند ماهی تن سوشی درجه کبابی, مرغ شکم و توفو. “بسیاری از این گیاهخوار هستند و انتخاب در مورد این مهم است که مردم” آشپز می افزاید.

این طرح به اجرا طعم باشگاه از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه به مدت حداقل سه هفته. “و اگر آن میله شاید از آن خواهد شد بیش از فقط یک پاپ آپ” Jasinski یادداشت ها. آمده است دوشنبه آینده شما قادر خواهید بود به جای سفارشات در عطر و طعم باشگاه سایت برای آسان انتخاب کنید تا در 1431 Larimer خیابان. در ضمن تماس Rioja در 303-820-2282 برای پرسیدن در مورد آن جشن در پرواز و فارغ التحصیلی در پرواز بسته است. دو تا از Jasinski دیگر رستوران ها Ultreia و رواقی & واقعی نیز ارائه takeout ویژه از جمله پیک نیک کیت لود شده با نان تازه پخته شده, زیتون, گوشت و پنیر و شراب از Ultreia.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>