حفظ Truckin’: Wildermiss پخش را نشان می دهد در خارج از طرفداران’ خانه

انگار یک غم scrawl در تقویم من برای مه 15. من که قرار بود به دیدن indie-rock کوارتت Wildermiss زنده در گوتیک تئاتر به مناسبت جدید گروه تک “Supermagical.”

نشان می دهد که قرار بود به یک معامله بزرگ است. در عوض جهان تعطیل و scuttled گروه برنامه…حداقل به طور موقت.

من هرگز ناراحت عبور از تاریخ پس از نشان دادن لغو شد به عنوان COVID-19 ویران زنده-صنعت موسیقی. ظاهرا Wildermiss نمی یا.

با هیچ سالن به بازی نوازندگان نمیفهمد راه دیگر گرفتن موسیقی خود را به طرفداران. از 1 تا 7 بعد از ظهر روز جمعه, مه 15 گروه قرار داده خواهد شد تمام آن مرحله تنظیم در پشت یک تریلر و سفر به طرفداران ” خانه به اجرای سه آهنگ مجموعه خارج است.

این یک طراوت…در عین حال هنوز هم امن…مکث از تمام جریان کنسرت. شما می توانید یک استراحت از تکان دادن بر روی نیمکت خود را و به جای آن سنگ را بر روی پیاده رو.

نشان می دهد مناسب به نام Wildermiss به معنای واقعی کلمه بر روی تقاضا. این bandmates خواهد شد با پوشیدن ماسک و اجتماعی زیر-فاصله دستورالعمل.

طرفداران این فرصت را به ثبت نام آنلاین اما متاسفانه همه اسلات ها رزرو شده است. اما اگر شما در اطراف سرگردان شوم به اندازه کافی بلند شما ممکن است گرفتن Wildermiss truckin’ آن را در اطراف شهر. و باند وعده آن را دوباره به زودی.

در ضمن شما می توانید از جدید گروه تنها در Wildermiss سایت در آوریل 15.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>