L. A. شهرستان سالن فساد: مشاور موافق به اعتراف به گناه در رشوه خواری طرح

یک مشاور املاک و مستغلات موافقت کرده است که به اعتراف به گناه به اتهام اخاذی با تهدید در حال انجام فدرال پرداخت-به-بازی بازی مبارزه با فساد مالی در شهر لس آنجلس سالن دادستان فدرال گفت.

جورج چینگ, 41, گرانادا هیلز خواهد اعتراف به ایفای یک نقش در یک طرح که در آن یک شرکت املاک و مستغلات به اتهام رشوه لس آنجلس عضو شورای شهر در ازای کمک در یک پروژه با توجه به درخواست و توافق بین چیانگ و دادستان فدرال.

طبق این توافق نامه که یکشنبه, چیانگ را به طور کامل همکاری در دولت در حال انجام تحقیقات به پول نقد پرداخت مسافرت هوایی بلیط های رایگان و دیگر قدرت پردازش دادستان ها می گویند ارائه شد به این عضو شورای عالی و سایر مقامات شهرستان.

تبلیغات

این مورد درخواست و شارژ اسناد همچنین جزئیات سال از مذاکرات محرمانه بین چینگ های بی نام و عضو شورای دیگر شرکت کنندگان است. خود را از مکر و دولت ادعایی به مبلغ یک توطئه جنایی که نقض این قاچاقچی را تحت تاثیر قرار و فاسد سازمان عمل حقوقی چماق مورد علاقه دادستان در پرونده های جنایی به دلیل سنگین زندان و احکام آن ادامه می دهند.

یک وکیل برای چیانگ استنلی فریدمن گفت: مشتری خود تاسف خود را “بدیهی است که بسیار جدی انجام شده است.”

“او ملاقات با اف بی آی است. او در ملاقات با باراک اوباما” فریدمن گفت. “او موافقت کرد به خواسته شود به حدی که آنها نیاز به هر گونه اطلاعات تکمیلی به عنوان بخشی از تحقیقات خود را.”

تبلیغات

یک دادگاه برای چیانگ به اعتراف به گناه نشده است برنامه ریزی شده است. او چهره تا 20 سال در زندان است اما به احتمال زیاد برای دریافت یک دور فندک جمله به خصوص اگر در همکاری با دادستان او را فراهم می کند اطلاعات مفید است.

پرونده چیانگ خاصی برای چرخ ضامن دار تا فشار بر شورای خوزه Huizar. اگر چه دادستان را نه به نام او جزئیات در براده در برابر چیانگ و در موارد قبلی روشن ساخته اند Huizar است عضو شورای در قلب شهرستان در سالن شد. Huizar وکیل ویکی Podberesky کاهش یافته است به نظر.

در مرکز اتهامات علیه چیانگ یک شهر توسعه پیشنهاد به دنبال یک شرکت املاک و مستغلات. اگر چه دادستان نیست نام این پروژه جزئیات در پرونده و روشن آن است که برنامه ریزی خوبی توسعه از تجمل مرکز شهر هتل در فیگوئروا خیابان سراسر از L. A. Live entertainment پیچیده است.

چیانگ که قبلا کار می کرد به عنوان یک کارگزار املاک و مستغلات در دره سان Gabriel امضا به عنوان مشاور با توسعه دهندگان. اگر چه این نام نه در دادگاه سوابق این شرکت به دنبال تصویب شهرستان برای تجمل پروژه شنژن Hazens.

تبلیغات

بیش از سال است که به دنبال آن با توجه به سوابق دادگاه, چیانگ کار از طرف شرکت برای کمک به هماهنگ استادانه درست شده مجموعه ای از رشوه به معنای برنده شدن در این شورا عضو برای حمایت از این پروژه است. به عنوان رئیس کمیته برنامه ریزی که در بررسی عمده پروژه های توسعه و به عنوان نماینده مرکز شهر این عضو شورای اختیار داشت قدرت خارق بیش از این پروژه سرنوشت.

از طریق چیانگ این شرکت گفته قریب پرداخت های ماهانه در مجموع $66,000 به یکی از همکاران آن را به عنوان عضو شورای به دنبال تصویب پروژه توسعه مجدد با 650 خانه و 300 اتاق های هتل ها. دادستان اتهام پول بود پردهی به عنوان مشاور و هزینه های پرداخت شده از طریق یک آرایش پیچیده ای مربوط به یک نسبت از املاک و مستغلات شرکت رئیس.

این شرکت به نمایندگی از چیانگ همچنین متعهد به ارائه 100.000 دلار به یک عمل سیاسی کمیته بود که انتظار می رود برای حمایت از مبارزات عضو شورای نسبی را پر متحده است. در 2018, Huizar مشغول به کار بود به همسرش خیانت Huizar جایگزین او در این شورا جمع آوری پول از جانب خود.

تبلیغات

بیش از صبحانه در بیل هایقتس رستوران های عضو شورای گفت چینگ و خود را شریک کسب و کار است که او نیاز به کمک مالی “در اسرع وقت” دادستان گفت. هنگامی که او اعلام نامزدی او باید پول بریزید به این کمپین و “ترساندن هر کس دیگری از در حال اجرا در برابر او ،” عضو شورای گفت: با توجه به تشکیل پرونده.

چیانگ نیز مرتب برای عضو شورای عالی و اعضای خانواده خود را به سفر به چین, که در آن آنها بازدید رئیس این شرکت به دنبال تصویب هتل و مسکونی پروژه با توجه به دادستان. او همچنین پرداخت حدود $1,000 برای الکل برای یک حزب به صورت نسبی از عضو شورا و همچنین کنسرت و لیکرز, بلیط دادستان گفت.

The Luxe City Center Hotel

لوکس در مرکز شهر و هتل و نقطه های مورد علاقه برای L. A. سیاستمداران برای نگه داشتن جمع آوری اعانه یکی از چندین L. A. کسب و کار به آمده و تحت بررسی از اف بی آی است.

(Dania ماکسول / لس آنجلس تایمز)

تلاش پرداخت شود و با توجه به دادستان. در ازای رشوه این عضو شورای رانده هتل پروژه از طریق کمیته برنامه ریزی. در دسامبر 2017 کامل به تصویب شورای توسعه است.

تبلیغات

این مورد درخواست و همراه با اسناد و مدارک روشن جدید در شکل دیگری در این کاوشگر که در سمت چپ سالن شهر سه سال پیش. اگر چه او است نه نام ها در پرونده, زندگینامه اطلاعات ارائه شده توسط دادستان روشن ساخته است که این رقم ریموند چان سابق معاون شهردار به شهردار اریک Garcetti.

در حالی که کار در Garcetti دفتر چان توافق با چیانگ برای دریافت پرداخت برای فشار هتل و مسکونی پروژه را از طریق شهرستان را تایید روند با توجه به جزئیات در پرونده. پول نمی رسند تا بعد از آن در سال دادستان گفت.

دادستان گفت: معاون شهردار با استفاده از موقعیت رسمی خود را به “فشار تابع مقامات شهرستان را مطلوب رسمی اقدامات” در پروژه هتل. در یک نقطه, رسمی, ملاقات با یک عضو از برنامه ریزی شهرستان کمیسیون که اعضای آن منصوب شهردار توسط اریک Garcetti و دامپزشک عمده پروژه های توسعه به اصرار این پروژه را تصویب تشکیل پرونده متحده است.

در ماه ژوئن سال 2017 معاون شهردار خواسته چیانگ برای خود “20 grand” نقد و چیانگ پاسخ داد: “من آن را کردم نشستن در خودرو” با توجه به مورد درخواست اسناد و مدارک.

تبلیغات

معاون شهردار گفت: چینگ به “نگه داشتن آن وجود دارد در حال حاضر” تشکیل پرونده متحده است.

چان بازنشسته از شهر تقریبا یک هفته بعد. او موفق به دریافت $112,000 از چیانگ شرکت در سال 2017 — پول توضیح داده شده توسط دادستان به عنوان جبران خسارت برای چوپانی پروژه از طریق شهرستان سالن در حالی که مشغول به کار در Garcetti ،

چان نیست پاسخ به پیام های تلفن به دنبال نظر چهارشنبه. اما Garcetti گفت: این اتهامات اگر درست خاک “همه در اینجا در تالار شهر.”

“اگر او یا هر کس دیگری شکسته است من امیدوارم که آنها به طور کامل از مجازات از قانون به عنوان” شهردار گفت.

تبلیغات

چیانگ سوم شخص در شهرداری فساد مورد به توافق برسند به اعتراف به گناه بیش از دو ماه گذشته.

سابق لس آنجلس عضو شورای شهر Mitchell انگلند توافق به اعتراف به گناه به مکر و به تحریف حقایق در یک پروب از پذیرش خود را از پاکت پول نقد و هدایای دیگر. در ضمن سابق برنامه ریزی شهرستان کمیسر جاستین Jangwoo کیم توافق به اعتراف به گناه به رشوه خواری در یک مورد مربوط به یک توسعه دهنده املاک و مستغلات و یک کیسه کاغذی حاوی $400,000.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر