حتی به عنوان اقتصاد شروع به بازگشایی coronavirus باقی خواهد ماند یک تهدید برای برخی از زمان به آمده ،

و از نگرانی های خاص در حال بزرگ محل.

کارشناسان می گویند به اصطلاح سوپر, پخش كردن, حوادث می تواند تبدیل به یک علت انتقال ویروس. داشتن مردم هم خوشه در محل کار می تواند صحنه را برای تعداد زیادی از مردم در حال سقوط بیمار به عنوان زمانی رخ داد که 52 کارگران آلوده شد در یک Safeway مرکز توزیع در San Joaquin Valley.

در یک بحث گروهی چهارشنبه رئیس سابق سازمان غذا و دارو در مورد بازگشت به کار “متفاوت” در مواجهه با یک عفونت است که می تواند با ما برای مسافت های طولانی.

تبلیغات

دکتر اسکات Gottlieb, کمیسر از FDA از سال 2017 تا 2019 گفت: “مردم به درستی می خواهید بدانید که زمانی که این است که به بیش از. و پاسخ این است: آن را نمی ممکن است بیش از یک مدت زمان بسیار طولانی تا زمانی که ما قادر به به طور کامل پیروز شدن بر این پاتوژن با تکنولوژی ما است.”

این ویروس گفت: می تواند “با ما در ابد” اما تبدیل به “چیزی که ما می توانیم با زندگی و که ما می توانیم می کرد با واکسن و درمان. اما در این فاصله … ما در حال رفتن به نیاز به تعریف جدید طبیعی است.”

این طبیعی گفت: در این وبینار توسط آمریکایی بهداشت عمومی Assn. و آکادمی ملی پزشکی شامل اجازه دادن به جامعه برای بازگشت به کار و بازگشت به چیزهایی که ما لذت بردن از “اما ما قصد داریم برای انجام این کار متفاوت است.”

تبلیغات

“ما در حال رفتن به مجبور به قربانی کردن برخی از مظاهر و تحمیل برخی از چیزهایی که زندگی را متفاوت” گوتلیب گفت: “و ما مجبوریم به انجام کارهای بیشتر با خیال راحت از ما انجام داده اند و با آگاهی بیشتر به خطر ویروسی انتقال است.”

وجود دارد برخی از نشانه های مثبت از پیشرفت او اضافه شده است. گوتلیب گفت: نیویورک بود تجربه تیز در کاهش بیماری و بهبود وجود دارد در سخت-آمار شهرستانها از جمله New Orleans, دیترویت و بوستون.

اما وجود خواهد داشت نیاز به یک marshaling از منابع به مبارزه با این ویروس است.

از روز شنبه بیش از 297,000 فوت کرده اند در سراسر جهان پس از آلوده شدن با coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده بیش از 84,000 مرگ و میر گزارش شده است, از جمله بیش از 2900 در کالیفرنیا که رسیده خیره فلات در COVID-19 مرگ و میر. گلدن استیت شده است گزارش به طور متوسط 500 مرگ و میر هفتگی در ماه گذشته است.

تبلیغات

برخی از کارشناسان نگران این بدترین حالت ممکن است و در عین حال به آمده شاید 147,000 مرگ و میر در سراسر کشور و بیش از 5800 در کالیفرنیا در اوایل ماه اوت به گفته یکی از با نفوذ هوا منتشر شده توسط دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص هشدار داد کنگره در روز سه شنبه که فشار بیش از حد به سرعت به بازگشایی کسب و کار می تواند “باعث شیوع است که شما ممکن است قادر به کنترل است.”

تبلیغات

و در شهادت آماده برای کنگره ریک روشن, درمان چه کسی می گوید او سرنگون شد از کار او نظارت بر دارو و واکسن توسعه در وزارت بهداشت و خدمات انسانی هشدار داد که جهان مواجه شد “عالی بهداشت عمومی اورژانس که پتانسیل گرفتگی ویرانی های ناشی از آنفلوانزا در سال 1918 که در سطح جهانی ادعا کرد بیش از 50 میلیون نفر زندگی می کند.”

“در حالی که آن را وحشتناک به اذعان میزان چالش است که ما در حال حاضر مقابله با این واقعیت غیر قابل انکار است که وجود دارد خواهد بود یک تجدید حیات از COVID-19 پاییز امسال” روشن گفت. بدون ملی, پاسخ هماهنگ به همه گیر و روشن گفت: “سال 2020 خواهد بود که سخت ترین زمستان تاریخ مدرن است.”

یک واکسن است که به احتمال زیاد 12 تا 18 ماه به دور است. این امکان وجود دارد می تواند بسیار زیادی از شیوع کروناویروس در پاییز به طور بالقوه گسترش بیشتر به عنوان دانش آموزان به مدرسه بازگشت ،

تبلیغات

گوتلیب وجود دارد گفت: باید تمرکز خود را در خطر جوامع کمک به افرادی که فاقد دسترسی به آزمایش و مراقبت خوب به دلیل آن که در آنها کار و زندگی می کنند که آنها را قرار می دهد در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت است.

وجود دارد و نیاز به سرمایه گذاری در نیروی انسانی تا تیم از بیماری محققان برای tamp شیوع او گفت:.

سیاه پوستان, لاتینی, آمریکایی های بومی و جزایر اقیانوس آرام در میان جوامع ضربه سخت با این بیماری همه گیر.

تبلیغات

در اینجا سه چیز کارشناسان در Gottlieb پنل ابراز نگرانی در مورد همه گیری همچنان ادامه دارد:

فوق العاده, پخش كردن, حوادث ممکن است مسئول برای بسیاری از عفونت های

نیوزیلند که انجام داده است یک کار عالی از نگه داشتن coronavirus را از تبدیل شدن به یک فاجعه بزرگ کشف شده است که نیمی از انتقال بيماري آمد از بزرگ انتقال حوادث که در کشور گفت: دکتر کریس موری مدیر دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی ناشر با نفوذ همه گیر هوا.

“و که واقعا من فکر می کنم قرار می دهد تعهد در کارفرمایان و دولت های محلی نگه داشتن محدودیت در گروه تجمعات را به یک بسیار کوچک شماره 10 و یا کمتر فقط برای جلوگیری از خطر آن صد مردم انتقال حوادث است که ما دیده ایم کاملا به طور معمول,” موری گفت.

که بدان معنی است که بزرگتر محل کار از قبیل مکان های با خطوط مونتاژ که در آن مردم به یکدیگر — به ویژه آسیب پذیر به عنوان یک تهدید برای گسترش سریع بیماری گفت: David مایکلز, اپیدمیولوژی و استاد در محیط زیست و بهداشت حرفه ای در دانشگاه جورج واشنگتن و معاون وزیر کار برای ایمنی و بهداشت شغلی دولت در دولت اوباما.

کالیفرنیا و سواحل غرب در حال حاضر دیده می شود تعدادی از جرم انتقال بيماري حوادث است که گسترش coronavirus که دانشمندان در تماس SARS-CoV-2.

تبلیغات

در ایالت واشنگتن یک فرد مجرد بود که نشانه هایی از بیماری با حضور 2½-ساعت تمرین گروه کر در کلیسا در مارس 10 با 60 افراد دیگر است. پس از عمل 52 نفر بیمار با COVID-19 یک حمله بیماری میزان 87 درصد و دو سالگی درگذشت. این ویروس گسترش یافته بود و به احتمال زیاد با بهرهگیری از افرادی که کمتر از شش فوت از یک دیگر و بدتر با آواز خواندن با هم, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

Coronavirus outbreak at choir practice

(مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری)

“افراد خاص شناخته شده به عنوان superemitters که آزادی بیشتر ذرات آئروسل در طول سخنرانی نسبت به همسالان خود ممکن است کمک به این و قبلا گزارش شده COVID-19 superspreading حوادث” CDC گفت: در انتشار اخبار این هفته است. “این داده ها نشان می دهد بالا و توانايی انتقال از SARS-CoV-2 و امکان superemitters مشارکت گسترده انتقال در برخی از فعالیت های منحصر به فرد و شرایطی است.”

تبلیغات

در San Joaquin Valley, 52 کارگران در Safeway مرکز توزیع در تریسی, کالیفرنیا., پیدا شد به شما با coronavirus و یک کارگر درگذشت. هزاران نفر از مردم در سراسر کشور است که کار در گوشت بسته بندی گیاهان آلوده شده اند و حداقل 20 فوت کرده اند. تعدادی از کارگران در یک کارخانه بسته بندی گوشت در کالیفرنیا پادشاهان شهرستان که تست مثبت برای این ویروس در حال حاضر افزایش یافته است به 182 این Fresno Bee گزارش داد.

کارگران در معرض خطر هستند

COVID-19 تبدیل به یک “عظیم کارگر ایمنی بحران” مایکل گفت. میزان عفونت به سرعت در حال افزایش در مکان های که در آن اپیدمی رانده است قرار گرفتن در معرض ویروس در محل کار.

اما کمی وجود دارد و محل کار, تست که او گفت: باید بیشتر امری عادی تبدیل شده.

تبلیغات

برای مثال او گفت: وجود دارد شیوع کروناویروس در ماساچوست که مقامات دیر کشف شد و در ارتباط با یک فروشگاه خارج شده و مربوط به نمرات آلوده کارکنان.

“هنگامی که موارد اولیه آغاز شده و به نظر می رسد مقامات بهداشت محلی تا به حال هیچ ایده که همه آنها مرتبط با تنها یک محل کار. هنگامی که آنها در نهایت آن را با هم آنها تعطیل فروشگاه” مایکل گفت. “اما آنها گفتند: اگر آنها تا به حال شناخته شده در اوایل … آنها می تواند رفته در آن وجود دارد بسیار زودتر.”

شیوع سیستم هشدار دهنده مورد نیاز است

به عنوان coronavirus تست رمپ تا آن را به طور فزاینده ای سخت برای تعیین اینکه آیا افزایش موارد گزارش شده است که به سادگی یک نتیجه از گسترده تر تست و یا اگر آن را یک علامت اولیه از یک موج جدید در عفونت.

تبلیغات

که یک مشکل گفت: موری از دانشگاه واشنگتن است. “چه سیستم هشدار دهنده برای آینده عود یا نقطه داغ بعدی?”

بستری شدن در بیمارستان می تواند به عنوان یک شاخص پیشرفت بیماری. اما مشکل این است که در بیمارستان باقی می ماند یک تاخیر هشدار با برآورد 10 روز فاصله بین عفونت و پذیرش موری گفت.

“پس از آن 10 روز تاخیر در آنچه اتفاق می افتد در جامعه” موری گفت.

وجود دارد می تواند بهبود در نحوه بیمارستان ها و دولت گزارش داده است. مثلا آن مفید خواهد بود اگر هر استان و شهرستان شد به گزارش تعداد زیادی از مردم اعتراف کرد با COVID-19 به بيمارستان روزانه موری گفت و نه فقط تعداد افرادی که در بیمارستان هستند.

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de