ولینگتون, نیوزیلند (AP) — نیوزیلند برنامه های دولت به قرض گرفتن و صرف مقدار زیادی از پول آن را به عنوان تلاش می کند تا به نگه داشتن نرخ بیکاری زیر 10 درصد و در پی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزیر دارایی اعطای رابرتسون در روز پنج شنبه رونمایی بودجه بر خلاف هر گونه در کشور ، بدهی را شلیک کنید تا از بیش از 20 ٪ از تولید ناخالص داخلی به 54 درصد از اقتصاد 2023. دولت را به ایجاد هزاران شغل جدید با قرار دادن مردم به کار خانه سازی و بهبود محیط زیست است.

هنوز افزایش هزینه نمی خواهد به اندازه کافی برای جبران ویرانی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. بیکاری انتظار می رود که از بیش از 4 درصد به حدود 10 درصد در ماه ژوئن. و رابرتسون اذعان کرد که گردشگری که تا به حال حدود 10 درصد از اقتصاد قرار بود به همین کار را برای سالهای زیادی را به آمده است.

“ما یک اقتصادی جهانی و بحران بهداشتی دیده نمی شود پس از رکود بزرگ” رابرتسون گفت.

بر اساس این طرح دولت را صرف 50 میلیارد دلار نیوزیلند دلار (30 میلیارد دلار) بیش از چهار سال برای کمک به تقویت اقتصاد است.

دولت تا به حال وارد این بحران در حال اجرا مازاد و با آن کتاب در شکل خوب در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر. رابرتسون گفت: بحران نامیده می شود برای افزایش هزینه به جای برش به عقب.

“من یک فن از ریاضت,” او گفت:.

نیوزیلند تا کنون موفق بوده است در تلاش خود را برای از بین بردن ویروس. مقامات بهداشتی در روز پنج شنبه گزارش صفر عفونت های جدید برای روز سوم در یک ردیف. این کشور گزارش کرده است در مجموع حدود 1,500 عفونت و 21 مرگ و میر.

بیش از نیمی از کارگران در نیوزیلند در حال حاضر یارانه توسط دولت تحت یک طرح است که به سرعت تعیین شد تا به این کشور رفت و به یک سخت مستند در ماه مارس است. بودجه خواهد گسترش این طرح برای آمار کسب و کار.

این طرح همچنین خواستار 11,000 زیست محیطی شغل ایجاد می شود برخی از آنها موقت است. مردم خواهد بود به کار کشتن آفات و احیای تالاب. و تا 8,000 خانه های جدید ساخته خواهد شد, ایجاد هزار نفر از مشاغل ساخت و ساز. هزینه نیز افزایش یافته و در همه چیز از مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش به مدرسه ناهار و خدمات پستی.

قانونگذاران انتظار می رود به تصویب طرح پنج شنبه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de