پایگاه خبری تحلیلی: کالیفرنیا $54 میلیارد کسری سوخت coronavirus را تست یک دهه از آماده سازی

هشدارهای شده بود به صدا در ساکرامنتو برای سال: کالیفرنیا بود دیر شده برای یک رکود اقتصادی است که در آن درآمدهای مالیاتی خواهد تبخیر و مرخصی نمایندگان مجلس با یک سری از گزینه های دردناک در متعادل کردن بودجه دولت است.

“بعدی” را برای رفتن به روی صخره” و سپس رژیم صهیونیستی است. جری براون گفت که او خود پرده برداری نهایی دولت طرح بودجه در ژانویه 2018 با اشاره به یک خط افقی بر روی یک نمودار نشان کالیفرنیا شکستن رکورد اقتصادی گسترش است. “که خط قرمز چیزی است که من تا به حال. آنچه در خارج وجود دارد تاریکی قطعیت کاهش و رکود است. بنابراین موفق باشید عزیزم!”

اما کمی فکر کردم قهوه ای روز قیامت هشدار می پیوندند تا به زودی. روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ارائه خواهد شد مقننه ایده های خود را در چگونه برای از بین بردن کسری بودجه است که می تواند در مجموع $54.3 میلیارد دلار بین شرکت و ژوئیه سال آینده سوخت coronavirus بحران است. بدون فروپاشی اقتصادی در دوران مدرن تا به حال خیلی سریع اتفاق افتاد. دولت رسید پول نقد بودند 1.3 میلیارد دلار بالاتر از پیش بینی از طریق مارس با تنها سه ماه باقی مانده در سال مالی; در حال حاضر درآمد پیش بینی شده به دست علامت با 9.7 میلیارد طریق ژوئن 30.

“ایالات متحده, هر دولتی در این کشور خواهد بود مبارزه با کمبود بی سابقه است که اتفاق افتاده در یک دوره بسیار کوتاه از زمان” Newsom گفت: ممکن است 7. “و کالیفرنیا متفاوت است.”

تبلیغات

اما کالیفرنیا در موقعیت های مختلف است — حداقل در مقایسه به جایی که از آن استفاده می شود زمانی که زخم از یک بحران بودند و به ندرت شفا در زمان بحران وارد شده است.

“اگر وجود دارد هر گونه پوشش نقره ای آن است که در وضعیت کالیفرنیا بودجه که وارد 2020 در جای پای قوی” نوشت قانونی تحلیلگر گابریل Petek در یک گزارش در ماه مارس است. “در طول توسعه اقتصادی سیاستگذاران حفظ تمرکز بر افزایش انعطاف پذیری مالی با اضافه کردن به طور قابل توجهی به دولت در بودجه ذخایر.”

تلاش برای ذخیره پول نقد و پرداخت بدهی های کوتاه مدت بودند و پشتیبانی توسط قانونگذاران و قهوه ای و در طول تقریبا یک دهه و تا حد زیادی آغوش Newsom در بودجه او امضا در تابستان گذشته. در حالی که کسانی که دارایی انجام خواهد شد کمی برای محافظت از حیاتی خدمات دولت اگر اقتصاد بهبود آهسته آنها می تواند خرید دولت وقت با ارزش اگر نشانه هایی از بهبود به نظر می رسد بعد از این سال یا اوایل سال 2021.

دولت اصلی ذخایر نقدی — که برخی از آنها را می توان به راحتی به عنوان صرف نیاز بوجود می آیند و دیگر پول خود را کنار بگذارند برای “روز بارانی” نوع اضطراری — در نزدیکی و یا رکورد سطوح هنگامی که Newsom اعلام کرد ایالت اضطراری با توجه به همه گیر در ماه مارس است. با مجموعه های مالیاتی از طریق این زمستان هنوز هم بالاتر از انتظارات دولت تا به حال 1.3 میلیارد دلار در کوتاه مدت ذخایر را به سرعت صرف COVID-19 پاسخ تلاش. به آن اضافه شد 1.1 میلیارد دلار در هزینه های مشابه نیاز به تصویب در ماه مارس توسط قوه مقننه است.

تبلیغات

بیش از 2 میلیارد دلار هزینه خواهد به طور معمول باعث نگرانی اما دولت فدرال است که انتظار می رود به دولت بازپرداخت برای مقدار قابل توجهی از هزینه های آن.

بکر و دست نخورده تا کنون در کالیفرنیا “روز بارانی” صندوق ثبات بودجه حساب. رای دهندگان ایجاد حساب ذخیره در سال 2004 بود اما بیش از حد کوچک و ذخایر آن بیش از حد به راحتی به حالت تعلیق توسط قانونگذاران به بسیاری از تفاوت در طول رکود اقتصادی ، قانونگذاران و قهوه ای از رای دهندگان خواسته شد به گوشت گاو تا حساب در سال 2014 و در حال حاضر در آن 16 میلیارد دلار. جداگانه ذخیره نقدی برای خدمات اجتماعی برنامه های بسیاری از آن قطع شد عمیقا در طول قبلی رکود ایجاد شده در سال 2018 است و تعادل در حدود 900 میلیون دلار.

چگونه Newsom و مقننه را انتخاب کنید برای استفاده از این دلار برای کمک به پرداخت هزینه های عملیاتی مدارس و زندان و بهداشت و درمان و برنامه های بیشتر بسیار مهم خواهد بود در هفته های آینده. این معلوم نیست که آیا بودجه تثبیت حساب می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هزینه های هر دو در سال مالی جاری و یک آغاز در ژوئیه 1.

اما فراتر از ذخایر دولت قوی مقدار پول نقد عامل — نزدیک به 40 میلیارد دلار “پول نقد کوسن” با توجه به گزارش هفته گذشته توسط قوه مقننه تحلیلگر ، هر چند که پول متعهد به عملکرد دولت بسیار از آن استفاده می شود برای نیازهای فوری و پرداخت در تاریخ بعد.

تبلیغات

این نوع از انعطاف پذیری یک تفاوت کلیدی از مالی meltdowns از گذشته است. در سال 2009 به عنوان مثال خالی کردن خزانه دولت مجبور دارایی مقامات به این موضوع در کوتاه مدت سفته شبیه به IOUs به فروشندگان و مالیات دهندگان برای اولین بار از زمان رکود بزرگ.

نه پول به سرعت جایگزین در بحران های گذشته. خدمات رنج می برد و باند رتبه بندی سقوط کرد و میلیاردها دلار بدهکار به مدارس دولتی تحت قانون اساسی مقرر شد تا با تاخیر سال آینده.

آن را در زمان یک سال-فشار طولانی توسط قانونگذاران egged در قهوه ای به پرداخت تمام پول های مختلف مدیریت طرح های که ایجاد کرده بود آنچه که او به نام $35 میلیارد “دیوار بدهی.” Newsom اولین بودجه ساخته شده نهایی $4.5 میلیارد پرداخت برای پاک کردن مشکلات آن دوران.

تاریخی اجرای خوب اقتصادی بار مجاز دیگر لکه ها بیش از حد به شسته کالیفرنیا بودجه معین. در سال 2004 رای دهندگان مورد تایید فروش 15 میلیارد دلار کسری بودجه اوراق قرضه یک راه حل دیگر مجاز و تحت قوانین ایالتی. پرداخت نهایی ساخته شده بود در سال 2015 — پیش از آن پرداخت به طور متوسط $1 میلیون و یک روز هر روز به مدت 11 سال است.

تبلیغات

آن را به سختی این دوران را تنها بی پروایی نشان دادن بودجه حیله. در سال 2009 قانونگذاران نه تنها تغییر تاریخ برای کالیفرنیا که پرداخت سه ماهه برآورد مالیات — هنوز هم در کتاب یک دهه بعد — اما منتقل payday در برای کارکنان دولت توسط تنها یک روز پس از آن خواهد بود شمارش در سال مالی زیر را هزینه. Newsom همچنین undid که مانور سال گذشته است.

چه اتفاقی می افتد در این زمان در اطراف بستگی دارد که آیا قانونگذاران دیدن سختی انتخاب به عنوان راه حلی برای یک مشکل و یا یک معنی به پایان است. به عبارت دیگر آیا آنها به دنبال استفاده از ابزارهای مختلف را در اختیار خود — ذخایر نقدی کوتاه مدت داخلی و استقراض به حل موقت برای هموار کردن راه برای بهبودی سریع تر.

یکی اوایل ایده شناور در هفته گذشته توسط مجلس فیل تینگ (D-سان فرانسیسکو) که پیشنهاد نمایندگان مجلس با استفاده از دولت از مالیات دلار برای کمک به بیکاران زمانی که مزایای بیکاری را اجرا کنید.

“که کمک های اضافی به ما کمک خواهد کرد در دراز مدت” او گفت: با نگه داشتن مبارزه کالیفرنیا با استفاده از گران شبکه امنیت برنامه های برای سال آمده است.

تبلیغات

Newsom و قانونگذاران ممکن است قادر به اجتناب از همه از انتخاب های دشوار است. اما نسبت به چشم انداز غم انگیز پیشینیان خود دیدم در پی اقتصادی فرو می ریزد و وجود لکه های روشن در این زمان است که می تواند حداقل آنها را به خرید برخی از زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de