همه گیر wrecks بسیاری از دولت بودجه می تواند باعث عمیق کاهش

به عنوان کشور وارد سومین ماه از ویرانی اقتصادی ، coronavirus اثبات ویرانگر به بودجه دولت را وادار بسیاری از دولت ها به نظر عمیق به کاهش مدارس مراقبت های بهداشتی و دیگر توابع اساسی است که می شده اند غیر قابل تصور فقط چند ماه پیش.

بسیاری از ایالت ها انتظار می رود درآمد خود را به شیرجه رفتن با 15 تا 20 درصد چون دولت دستور مستندات باید از بین برود خیلی از اقتصاد و ایجاد مجموعه های مالیاتی برای تبخیر. قرار می دهد که statehouses میلیاردها دلار در قرمز برای سال مالی که معمولا آغاز می شود در ماه جولای با هیچ پایان دادن به بحران در چشم.

کلرادو چهره یک فاصله نزدیک به یک چهارم از دولت بودجه عمومی. پیش بینی شکاف در کالیفرنیا بیش از یک پنجم از آن هزینه های طرح و در اوکلاهما یک ششم. فرماندار اورگان در حال آماده سازی برای کاهش 17 درصد از بودجه. میشیگان ممکن است به بریده بریده به یک چهارم از پول آن را می فرستد به مدارس.

“وجود دارد هیچ بحران داشته ایم که حتی می آید نزدیک به این” گفت: گرگ آلبرشت اقتصاددان ارشد برای لوئیزیانا قوه مقننه. “این (طوفان) کاترینا به اندازه جمع و جور کردن در هوا.” یک پیش بینی پانل چاک دولت پیش بینی درآمد توسط $1 میلیارد از آنجا که از virus.

صدای کوس یا طبل بد, اخبار, ادامه دوشنبه به واشنگتن فرماندار مسدود ترین دولت استخدام نامیده می شود و برای 15 درصد کاهش به بسیاری از بخش بودجه است. نیوجرسی اعلام کرد که درآمد مالیاتی برای مارس به پایین بود 60 درصد در مقایسه با سال قبل از — و که آن را بدتر از ماه آینده.

مبرم بینی در حال بیرون آمدن به کنگره آماده می شود به بحث که آیا و چگونه برای کمک به.

قبل از همه گیر ترین متحده تا به حال به طور کلی سالم و بودجه شرایط و شد کار بر روی اضافه کردن به ذخایر خود را که تا به حال ساخته شده است بیش از ده سال پس از رکود بزرگ. در حال حاضر دولت منابع مالی در خطر بدون در نظر گرفتن تعداد واقعی عفونت. تقریبا در هر دولت است که در برآورد پیش بینی شده بودجه شکاف بزرگتر از اورژانس پس انداز.

فرمانداران و قانونگذاران امیدوارم که حداقل بخشی از نجات از کنگره است که با توجه به بسته امداد است که می تواند پول را به نگه داشتن معلمان در کلاس های درس پارک باز است و پلیس در خیابان. چقدر کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق می کنید برای ارسال است ابتدا به آینده نبرد بزرگ در واشنگتن است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت باید $61 میلیارد دلار در حمایت دولت فدرال “یا ما را به باد تشدید وضعیت” با اجبار کاهش به دولت های محلی.

“شما می دانید که دولت های محلی هستند ؟ که پلیس و آتش نشان. شما می خواهید من برای برش بيمارستان? بيمارستان ها پرستاران و پزشکان که فقط ما از طریق این و همه جشن به عنوان قهرمانان. اگر شما نمی صندوق دولت که که شما در حال برش از نظر مالی است.”

یک دولت است که برای زنده ماندن با حداقل کاهش است کارولینای جنوبی که در آن درآمد در 10 میلیارد دلار بودجه ای که شروع می شود در تاریخ 1 ژوئیه انتظار می رود که پایین شاید 1 میلیارد دلار — اما همه که کمبود در پول اضافی دولت انتظار می رود برای جمع آوری مالیات و هزینه های قبل از همه گیر سقوط. یوتا گفته آنها ممکن است در یک وضعیت مشابه با ذخایر کافی برای آب و هوا این بیماری همه گیر. و مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک یک دموکرات گفت: دولت هنوز طرح مازاد از یک سال از در حال حاضر اگر چه کوچکتر از اصل برنامه ریزی شده و نمی, پیش بینی کاهش بودجه. مونتانا دوم کمترین تعداد از تایید COVID-19 موارد پشت آلاسکا است.

تگزاس کشور دوم پرجمعیت ترین دولت انتظار دارد درآمد به شاقول توسط میلیاردها دلار بیش از 14 ماه. مجلس دنیس Bonnen شده در سازمان های دولتی برای کاهش هزینه 5 درصد اما این ایده برداشت شتاب.

این مرکز در بودجه و اولویت های سیاست های حزبی اما به طور کلی به سمت چپ متمایل اتاق فکر پروژه های تجمعی بودجه فاصله $650 میلیارد دلار برای دولت از طریق دو بعدی مالی سال است. که بیش از صدای بوقلمون در اوردن تا بسیاری از ایالت’ ذخایر و همچنین فدرال کمک آنها دریافت کرده اند تا کنون.

ملی انجمن فرمانداران ملی لیگ شهرستانها و گروه دو حزبی به نمایندگی از مقامات محلی نیز در حال فشار دادن به صورت فدرال کمک کند.

خانه دموکرات ها شامل نزدیک به یک سوم از 3 تریلیون دلار کمک لایحه برای دولت های ایالتی و محلی. این طرح برنامه ریزی شده است برای دریافت آن برای اولین بار رای در روز جمعه. دو حزبی نسخه انتظار می رود معرفی می شود در سنا خواستار 500 میلیارد دلار برای دولت است.

“ما به آدرس آن را در راه” مجلس نانسی پلوسی گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه. “مردم آمریکا به ارزش آن است.”

اما برخی از نمایندگان مجلس تمایلی به ارائه هر گونه کلی کمک.

“ما اعتقاد داریم اضافی ارسال پول به آمریکا برای ‘درآمد از دست رفته و یا بدون اقدامات پیشگیرانه مناسب استفاده خواهد شد به قید وثیقه تهی دست بازنشستگی پاداش دهه سوء مدیریت دولت و تشویق متحده برای تبدیل شدن به بیشتر متکی به دولت فدرال مالیات دهندگان” پنج اوباما نوشت: در نامه ای به ناروا که نیز با احتیاط از آنچه که او خواستار “نجات” به صورت متحده است.

طرفداران برای کمک به اشاره است که دولت فدرال بر خلاف متحده مورد نیاز است به یک بودجه متعادل. برای دولت بودجه کاهش و یا افزایش مالیات دو گزینه اصلی برای پرداختن بزرگ قطره در درآمد و تا کنون شده است وجود دارد کمی اشتها برای افزایش مالیات با نزدیک به یک پنجم نیروی کار تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری.

در ماه مارس قانونگذاران در ایالت فلوریدا یکی از بزرگترین GOP-اجرای متحده به تصویب رسید بودجه آمد که با انتظار است که این امر می تواند کاهش بعد. اما آنها هنوز به طور رسمی با ارسال بودجه به کالیفرنیا ، ران DeSantis به او زمان بیشتری برای کاهش خط مورد رای گیری کنند.

فرماندار گفت: این روشن است که اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس بدتر شده است.

“در حال حاضر ما شروع به انجام 15 روز برای جلوگیری از گسترش” او گفت: در یک کنفرانس خبری این هفته است. “سپس آن را به یکی دیگر از 30 و بنابراین من فکر می کنم که این باعث بسیاری از مشکلات در سراسر کشور است.”

قانونگذاران در ایالت میسوری که در آن جمهوری خواهان کنترل مجلس و فرماندار در دفتر هفته گذشته به تصویب یک بودجه است که تعداد بیشتری فدرال کمک. اگر نتواند از طریق کمک به دانشگاههای دولتی خواهد بود که کاهش 10%.

در نیویورک است که دیده می شود تا کنون این کشور بیشترین تعداد ویروس موارد و مرگ و میر قانونگذاران وصل خواهد شد و یک شکاف برای این سال برآورد شده بیش از 13 میلیارد دلار یا حدود یک هفتم بودجه با استقراض به 3 میلیارد دلار و برش بیش از 10 میلیارد دلار است که قرار بود برای رفتن به محلی می باشد.

سارا Brancatella قانونی مدیر و مشاور برای نیویورک انجمن شهرها گفت که ترجمه می تواند به کمک کاهش بیش از 40 درصد برای برخی از جوامع است.

“ما درک می کنیم که ما همه در این با هم و همه را جریحه دار است و باید به کمربند خود را سفت” Brancatella گفت: در یک ایمیل. “امید ما این است که دولت فدرال نمی خواهد به زور دولت به این تصمیم گیری های دشوار.”

___

Mulvihill گزارش از Cherry Hill, New Jersey. او را دنبال کنید در توییتر http://www.twitter.com/geoffmulvihill.

___

کمک به این گزارش آسوشیتد پرس نویسندگان جیمز اندرسون در دنور; تابستان Ballentine در شهر Jefferson, Missouri; آدم پرتو در ساکرامنتو کالیفرنیا; Jeffrey کالینز در کلمبیا, کارولینای جنوبی; ملیندا Deslatte در Baton Rouge, لوئیزیانا; David Eggert در لانسینگ میشیگان; برندان فررینگتن در تالاهاسی فلوریدا; امی بث هانسون در هلنا مونتانا; شان مورفی در شهر اوکلاهما; Andrew Selsky در Salem Oregon; Paul وبر در Austin, تگزاس, و لیندسی Whitehurst در سالت لیک سیتی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>