جمهوری خواه مایک گارسیا مدعی پیروزی روز شنبه در مسابقه برای باز کردن کنگره صندلی در شمال لس آنجلس اولین بار در ایران با اتحاد بدبختانه کالیفرنیا منطقه از آبی به قرمز در بیش از 20 سال است.

گارسیا, 44, دفاع صنعت اجرایی و سابق نیروی دریایی, جنگنده, خلبان, برگزار شد دو رقمی سرب بیش از دولت دموکراتیک Assemblywoman کریستی اسمیت که با صدور بیانیه ای اذعان حتی به بیش از 20 ، 000 برگه های رای باقی مانده به پردازش می شود.

“در حالی که این مهم برای اطمینان از هر رای شمارش و ثبت شده ما بر این باورند که زمان شمارش نشان می دهد مایک گارسیا است که به احتمال زیاد ویکتور” اسمیت گفت. “من می خواهم به او تبریک می گویم.”

انتخابات شنبه برگزار شد برای پر کردن صندلی خالی سابق دموکرات کنگره کتی هیل. او استعفا داد و در پاییز گذشته پس از, عکس های برهنه از او به بیرون درز شد و خانه کمیته اخلاق باز شد به اتهامات که کنگره امر با یک تپه کارمند.

تبلیغات

گارسیا انتخاب شد به پایان ترم پایان در ژانویه او را چهره اسمیت دوباره در ماه نوامبر در تلاش برای برنده شدن دو سال کامل در کنگره است.

“من آماده برای رفتن به محل کار” گارسیا گفت: در پیروزی بیانیه.

جمهوری خواهان شد و سریع به صور موفقیت خود را رئیس جمهور تهمت صادر جشن جیر حتی قبل از مسابقه تصمیم گرفته شد — و گفت: این امر افزایش شانس خود را از گرفتن کنترل از خانه در ماه نوامبر.

آخرین باری که ایران بدبختانه دموکراتیک برگزار کالیفرنیا منطقه بود 1998 زمانی که جمهوری خواهان داگ Ose و استیو Kuykendall برنده باز کردن صندلی در مسابقات به ترتيب ساکرامنتو و جنوب خلیج.

تبلیغات

“برنده شدن در کالیفرنیا نشانه بسیار خوبی برای آشنایی با توانایی پیروزی در هر نقطه دیگری در کشور گفت:” همین Conston رئیس کنگره رهبری صندوق یک جمهوری خواه عمل سیاسی کمیته که صرف صدها هزار دلار در گارسیا از طرف.

اما بیشتر تحلیلگران بی طرف هشدار داد در برابر خواندن بیش از حد به نتایج با توجه به منحصر به فرد طبیعت ویژه انتخابات مانند یک برگزار شد, در 25th, کنگره منطقه.

“گارسیا چیزی است که از یک سیاسی unicorn گفت:” دیوید واسرمن یک حزبی انتخابات متخصص با طبخ سیاسی گزارش. “او یک جمهوری خواه است که بسیاری از چیزهایی که تهمت نیست: یک نظامی کهنه یک پسر یک مهاجر مکزیکی و حتی keeled دفاع اجرایی است.”

تپه شکست یک دهه جمهوریخواه نگه دارید و بر روی منطقه که sprawls از Simi دره به بالا کویر جوامع از گراش و لنکستر برنده شدن در یک پیروزی قاطع بر Rep. استیو نایت در نوامبر 2018 دورۀ انتخابات. زمانی که هیل ترک اسمیت که به تازگی برنده خود را مونتاژ صندلی به سرعت تبدیل به حزب مورد علاقه به تپه محل.

تبلیغات

اسمیت به پایان رسید برای اولین بار در مارس 3 اولیه افتاد اما به خوبی از اکثریت مورد نیاز برای برنده شدن صندلی آشکار است. گارسیا ساخت اولین تلاش برای سیاسی زد دوم در شلوغ زمینه, ضرب و شتم شوالیه و راه اندازی شنبه رواناب.

اگر چه ثبت نام دموکرات تعداد زیادتر تفوق یافتن جمهوری خواهان هر دو طرف معتقد بودند در این مسابقه می تواند رقابتی است.

کاهش مشارکت مردم در انتخابات مانند روز سه شنبه با رای تمایل به قرعه کشی های قدیمی تر و سفیدتر رای دهندگان که به طور معمول مزایای خواهان. همچنین get-out-the-رای تلاش بودند به شدت محدود توسط COVID-19 همه گیر که محدود نامزدهای مجازی ظاهر و وام درب-ضربه زدن و شخصی دیگر مبارزه است که موثر ترین در coaxing بی توجه رای دهندگان به پای صندوق های رای.

تبلیغات

هنوز هم برخی از دموکرات ها احساس آنها می تواند — و باید — برنده مسابقه داده مغلوب ساختن پیشی جستن زیادی برای محبوبیت در کالیفرنیا و گارسیا بی شرم برای حمایت از رئیس جمهور است.

“هیچ بهانه ای گفت:” باب Mulholland جانباز دولت استراتژیست سیاسی گفت که دموکرات ها بیش از حد از خود راضی و “از خود.”

“آنها اجازه کریستی اسمیت پایین,” او گفت:.

هنوز Mulholland اصرار پویا متفاوت خواهد بود سقوط می آیند و بسیار بزرگتر مشارکت مردم انتظار می رود در ماه نوامبر دادن اسمیت فرصتی برای انجام بیش از انواع.

تبلیغات

“در اکتبر گارسیا را مغلوب ساختن پیشی جستن تو بر پیشانی اش” Mulholland گفت. “دموکرات ها بهتر بود نه شکست.”

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de