Riverside County تصویب طرح جایگزین برای بازگشایی اقتصاد محلی

این شهرستان ریورساید هیئت ناظران رای دادند و به اتفاق آرا این هفته به تصویب یک آمادگی و بازگشایی چارچوب است که به تشریح جایگزین معیار نسبت به بازگشایی اقتصاد محلی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

سند آدرس معیار است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گذاشته هفته گذشته در بازگشایی طرح اما پیشنهاد جایگزین معیارهای که مقامات محلی به نام غیر واقعی برای یک شهری شهرستان به عنوان بزرگ به عنوان شهرستان ریورساید. این شهرستان دارای حدود 2.5 میلیون نفر.

به جای انتظار تا زمانی که این شهرستان دارای کمتر از یک COVID-19 مورد در هر 10000 نفر از ساکنان و صفر مرگ برای 14 روز به صورت محلی مورد تایید چارچوب ارائه می دهد کمتر سفت و سخت برنامه ریزی.

چهارم منطقه, سرپرست V. مانوئل پرز گفت: در طرح جدید تلاش برای ایجاد تعادل بین این شهرستان و دولت به جای بازگشایی در برابر Newsom خواسته مانند شهرستان یوبا سیتی. او گفت که او امیدوار است Newsom مذاکره با شهرستان ریورساید.

تبلیغات

“من این را به عنوان یک سند کار. لحظه به لحظه روز به روز ساعت به ساعت همه چیز در حال تغییر و بدیهی است که ما نیاز به تنظیم” پرز گفت: در جلسه هیئت مدیره روز سه شنبه. این سند نشان می دهد “که ما هنوز هم همچنان به اعمال ما پا به پدال و [هستند] انجام همه چیز ما می توانیم” به سرکوب رمان coronavirus خواهد شد که یک فرآیند مداوم است.

در حال حاضر که طرح جایگزین شده است مورد تایید مقامات شهرستان خواهد شد و ارسال آن به Newsom و مقامات دولتی را به بپرسید که آنها تصویب منطقه ای “واریانس” در دولت بازگشایی طرح است. Riverside County همچنین با امضای یک نامه مشترک با همسایه, سن دیگو, نارنجی و سان برناردینو شهرستان. پرز گفت که اگر چه هر یک از آنها ممکن است برنامه های مختلف — با توجه به پیشرفت فردی — آنها می خواهند برای ایجاد یک ائتلاف.

“ما با هم به عنوان شهری شهرستانهای استان به درخواست فرماندار برای همکاری با ما,” پرز گفت.

تلاش مصادف با چه 3rd District سرپرست چاک واشنگتن هفته گذشته گفت: “ما باید بیشتر قدرت در اعداد است.”

تبلیغات

با 5,343 coronavirus موارد از بعد از ظهر چهارشنبه در رودخانه شهرستان است و دوم بیشترین تعداد موارد در دولت است. در مجموع 228 نفر فوت کرده اند از COVID-19. بیش از 3000 نفر بهبود یافته اند پس از همه گیر شروع شد و با توجه به سوابق شهرستان.

پرز گفت که تعداد بیشتری از موارد تا حدی به دلیل این واقعیت است که در کنار رودخانه شهرستان را آزمایش کرده است بیش از 76 ، 000 نفر تا کنون که حدود 3 درصد از جمعیت.

“از تمام استان ها در ایالت کالیفرنیا جمعیت است که ما باید سرانه تست شده اند مردم بیش از هر کس دیگری,” او گفت:. اعداد به تنهایی ممکن است آن را به نظر می رسد که Riverside County بیشتر مثبت اما “نیز وجود دارد [شده است] و یک روند نزولی را طی این چند هفته.”

این شهرستان دارای ظرفیت آزمون حدود 3200 نفر روزانه. بهداشت عمومی مدیر کیم Saruwatari گفت که آنها “بسیار نزدیک” برای رسیدن به دولت معیار 3,750 آزمون در هر روز یا 1.5 آزمون در هر 1000 نفر.

تبلیغات

Saruwatari و خوان پرز شهرستان مدیر حمل و نقل عمومی و مدیریت زمین ارائه شده با دستورالعمل های موجود در شهرستان را جایگزین بازگشایی طرح است.

ژوئن گفت که این شهرستان را بخواهید کسب و کار به ارائه پروتکل های بهداشت برای کارکنان خود و مشتریان و ارسال علامت به وضوح نشان می دهد کسب و کار خود را-برنامه های خاص مانند صورت پوشش توصیه شهرستان تایید شده هفته گذشته.

در این جلسه Saruwatari توضیح داد که چگونه Riverside County تلاش های اندازه گیری تا به Newsom معیار. مقامات گفت: این شهرستان آماده است به حرکت می کند به آنچه که آنها خواستار “تسریع مرحله 2” یا فاز 2.5 که شامل بازگشایی ناهار خوردن در رستوران ها و مراقبت از امکانات.

جایگزین طرح همچنین می پرسد که دولت برای در نظر گرفتن محدود بازگشایی سه دسته کسب و کار است که Newsom قرار داده شده در مرحله 3: مذهبی خدمات مهمان نوازی/wineries و نظافت شخصی خوان گفت.

تبلیغات

Saruwatari گفت: Riverside County معیارهای که Newsom مشخص در مورد بیمارستان و ICU تخت ظرفیت ساخت این شهرستان بیش از آماده برای مراقبت از بیماران در صورت افزایش رخ می دهد. شهرستان نیز ramped تا آن تعداد از تجهیزات حفاظت شخصی, او گفت:.

جایگزین طرح همچنین آمده است که شهرستان خود را افزایش می دهد, تماس, قابلیت ردیابی. Saruwatari گفت: در این شهرستان نزدیک به استخوانی پایین راه هایی برای پیاده سازی تست آنتی بادی توسط این ماه به عنوان به خوبی.

“این سند به رسمیت می شناسد که ما نمی توانیم یک one-size-fits-all رویکرد” خوان گفت. “ما باید به رسمیت شناختن است که دولت با معیارهای مختلف برای صنایع مختلف بر اساس شیوه های کسب و کار.”

مقامات همچنین اعلام کرد که چهار شنبه جوانان probationers منتقل شده بودند و از خارج از کشور تسهیلات باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

تبلیغات

این شهرستان ریورساید مشروط اداره گفت که آنها منتقل هشت متخلفین از میشیگان تسهیلات به Alan M. Crogan جوانان درمان و آموزش و پرورش مرکز در ریورساید. از هشت نیمی از آنها آزمایش مثبت است. همه آنها برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه این هفته خبر داد.

این probationers که تست مثبت قرار داده شده اند در قرنطینه و نمی خواهد که در تماس با دیگر نوجوانان قرار دارد در رودخانه تسهیلات, مقامات گفت.

پرستاران screen جوانان روزانه در هر یک از شهرستان سه نوجوان, امکانات, مقامات گفت. بخش coronavirus پیشگیری برنامه ریزی شده در محل در امکانات از مارس 13, مقامات گفت.

از بعد از ظهر چهارشنبه 213 ساکنان سنین 5 تا 17 به حال آزمایش مثبت برای رمان virus سوابق نشان می دهد.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de