سان فرانسیسکو و حداقل دو نفر دیگر در منطقه خلیج شهرستانهای برنامه به حدی بازگشایی دوشنبه

حداقل سه منطقه خلیج شهرستان — سن فرانسیسکو سان ماتئو و مارین — برنامه ریزی به منظور سهولت اجتماعی خود فاصله محدودیت شروع دوشنبه, خروج از شهرستان سانتا کلارا که در روز سه شنبه گفت: این امر نمی تواند در کاهش آن زمان محدودیت.

سن متعو قبلا صادر شده برخی از کالیفرنیا دقیق ترین پناهگاه در محل سفارشات اما county مقامات بهداشت گفت: شرایط بهبود یافته بود به اندازه کافی برای تغییر مورد نیاز است.

“من می خواهم به همه یادآوری این تغییرات نمی شود به دلیل آن است که امن می شود و در مورد گفت:” اسکات فردا شهرستان بهداشت عمومی افسر, در بیانیه ای. “این ویروس همچنان به گردش در جامعه ما و این افزایش تعاملات میان مردم است به احتمال زیاد به گسترش این ویروس در یک نرخ بالاتر است.”

در سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد چهارشنبه اعلام کرد که تمام منظقه خرده فروشان اجازه داده می شود به بازگشایی شد و 18 برای وانت و تحویل.

تبلیغات

او هشدار داد برای هفته که سان فرانسیسکو خواهد بود آهسته به بازگشایی شده است. اما در یک کنفرانس خبری او گفت: این شهرستان در مرحله بعدی به معنای این است که 95% از سان فرانسیسکو خرده فروشان اجازه داده می شود برای باز کردن شروع دوشنبه. انبارها و تولید کنندگان نیز مجاز به بازگشایی اما این شهرستان دارای یک محدودیت در تعداد کارکنان مجاز در هر کسب و کار است.

“ما دیدن اعداد تراز وسط قرار دارد” نژاد گفت. “آنها کاهش یافته است اما واقعیت این است که ما در یک جای بهتر.” او گفت: بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 باقی مانده تخت و بیمارستان ظرفیت پایدار بود.

دکتر گرانت, Colfax, مدیر سلامت شهرستان گفت: سان فرانسیسکو مرگ و مير بود چهار برابر کمتر از لس آنجلس و 35 برابر کمتر از شهر نیویورک است.

“با تشکر از شما, San Francisco برای انجام همه چیز شما می توانید به سرعت گسترش coronavirus در اینجا در سان فرانسیسکو و منطقه خلیج به عنوان خوب,” او گفت:.

تبلیغات

خرده فروشان برای باز کردن منظقه وانت مجاز به بیش از 10 نفر از کارکنان در سایت; اگر فروشگاه کوچک است ، تولید کنندگان و انبارها ممکن است بیش از 50 کارگر در سایت, او گفت:.

همه باز کسب و کار باید اطمینان حاصل شود, اجتماعی, فاصله, ماسک پوشیدن و در محل های بهداشتی و ایمنی طرح ،

روز سه شنبه دکتر سارا کودی و یک معمار از کشور اول منطقه ای سرپناه در محل سفارش گفت: شهرستان سانتا کلارا مقامات آن را بیش از حد به زودی به حرکت به یک فاز 2 بازگشایی همراه با خیلی از بقیه دولت است.

“شرایط واقعا تغییر نکرده در شهرستان ما,” او گفت:. “ما نمی به طور ناگهانی گله ایمنی; ما لازم نیست که یک واکسن. ما دقیقا همان شرایط که ما در ماه مارس است.”

تبلیغات

کودی توصیف شهرستان سانتا کلارا به عنوان precariously متعادل است. شیوع ثابت است — نه ظاهری به رشد و یا به طور چشمگیری کاهش قابل توجهی. برای هر یک نفر آلوده است که فرد به طور متوسط آلوده یک نفر دیگر. در صورتی که شماره, شناخته شده به عنوان پایه تولید مثل تعداد اندکی افزایش یافت و به 1.1 یا 1.2 که باعث افزایش قابل توجهی در مرگ و میر کودی گفت.

عضویت در خبرنامه

به سمت توسعه پایدار در کالیفرنیا

دریافت نقطه جوش جدید ما عضویت در خبرنامه, بررسی تغییر آب و هوا, انرژی و محیط زیست و تبدیل شدن به بخشی از گفتگو و راه حل.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

در شهرستان کنترا کوستا ایالت نیز آماده نیست به تضعیف آن stay-at-home, سفارش, Dr. Chris Farnitano بهداشت افسر برای منطقه خلیج سوم پرجمعیت ترین شهرستان روز سه شنبه گفت.

“ما در عین حال که در آن ما می خواهم به قبل از فولر باز از اقامت در خانه سفارش” Farnitano گفت: در شهرستان کنترا کوستا ایالت هیئت ناظران که حاکم یک شهرستان از 1.1 میلیون نفر از مردم شرق اوکلند.

تبلیغات

Farnitano گفت: او می خواهم به چند هفته تصویب به مشاهده اثرات زودتر شل شدن stay-در-خانه سفارشات که رفت به اثر در مارس 4 که لغو محدودیت های اعمال شده در تمام پروژه های ساخت و ساز و امکان خاصی کسب و کار است که انجام کار در خارج از منزل به سر مانند باغبان landscapers و مهد کودک.

“ما می خواستیم به … دیدن اثر این افزایش کسب و کار و فعالیت های اجتماعی در گسترش COVID-19 سراسر منطقه خلیج قبل قابل توجهی لقی های اضافی در بخش های کسب و کار” از جمله اجازه می دهد محلی خرده فروشی کسب و کار باز می شود تا برای منظقه وانت Farnitano گفت.

دکتر Matt Willis, بهداشت افسر مارین کانتی گفت: در اوایل این هفته شهرستان مارین آماده است اجازه می دهد تا کسب و کار خرده فروشی برای باز کردن به صورت منظقه وانت در روز دوشنبه. اما ویلیس که قبلا آلوده شده توسط ویروس هشدار داد که مارین کانتی ممکن است نیاز به معکوس البته اگر آن را می بیند افزایش موارد است.

مارین کانتی است و دلیلی برای نگران — متوسط سن ساکنان آن است که قدیمی ترین از هر California county, با تقریبا 1 در 3 ساکنان مسن تر از 60 سال سن ویلیس گفت.

تبلیغات

مارین کانتی با جمعیت 260,000 مردم گره خورده است برای نهم از نظر بیشترین تعداد مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان کالیفرنیا 58 شهرستانهای ویلیس روز دوشنبه گفت که نشان داد نرخ 5.4 از هر 100,000 ساکنان مرده از COVID-19. که نرخ بدتر از در سان فرانسیسکو و گردشگاه عمومی شهرستان.از چهارشنبه 14 نفر در شهرستان مارین مرده بود از ویروس.

“مهم ترین چیز این است که ما می دانیم که بازگشایی این معنا نیست که ویروس رفته است” ویلیس گفت. “این بدان معنی است که ما فکر می کنم ما در حال آماده به گام بعدی: شناخت ویروس است و در اینجا است که ما همچنان در خطر است. ما هیچ صفر خطر گزینه های. و … ما را به تعریف موفقیت در این مرحله به عنوان پیدا کردن تعادل بین مضرات مداوم محدود پناهگاه در محل [و] مضرات COVID-19 گسترش یافته است.”

این آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای که سه شنبه منتشر شد که آن را ممکن است به آژانس اجازه می دهد اضافی مورد تایید فعالیت برای کسب و کارهای محلی شروع دوشنبه.

تبلیغات

سونوما نپا و سولانو شهرستان در هفته گذشته اجرا تسهیلات مجاز Newsom و اجازه داده اند غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی به فروش منظقه وانت در حالی که کاهش محدودیت در تولید و زنجیره تامین و پشتیبانی لجستیکی کسب و کار.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom برشمرد راهنمایی برای فاز 2 بازگشایی که اجازه می دهد تا برای منظقه وانت در نوار مراکز و خروجی مراکز و همچنین باز کردن از ماشین لباسشویی امکانات حیوان خانگی-خدمات نظافت و محوطه سازی کسب و کار — به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و دستورالعمل های دیگر قرار دارد و به اثر. عمومی موزه همچنین می توانید شروع به بازگشایی شده است.

لس آنجلس در حال حاضر اجازه برخی از بخش های اقتصاد محلی برای بازگشایی به عنوان Newsom مجاز است اجازه می دهد فروشگاه های فروش کتاب و لباس و گل و کالاهای ورزشی برای باز کردن به صورت منظقه وانت در روز جمعه. روز شنبه, L. A. شهرستان ادامه داد: کاهش محدودیت اجازه می دهد بیشتر خرده فروشان برای باز کردن برای وانت خدمات و شرکت های تولیدی است که عرضه آن فروشگاه.

دوازده کالیفرنیا 58 شهرستانهای بسیاری از آنها روستایی شده اند گواهی شده به عنوان ملاقات با معیارهای سختگیرانه دولت اجازه می دهد تا برای حتی گسترده تر بازگشایی کسب و کار سریع تر از ایالت های استاندارد مانند رستوران ناهار خوری اتاق و اجازه می دهد در-مشتریان فروشگاه در مراکز خرید از جمله مراکز نوار و خروجی مراکز در حالی که عامل با تدابیر اضافی.

تبلیغات

آماتور, Butte, El Dorado, Lassen, نوادا, Placer, Plumas, سیرا, Tuolumne, یوبا سیتی, ساتر و شستا تایید شده است به عنوان جلسه دولت در شرایط اضافی برای کسب و کار برای بازگشایی شده است.

بار کارکنان نویسندگان هانا سرخ, پاتریک, McGreevy و کالین Shalby کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر