کلانتر طرح برای بررسی در معرض خطر کودکان و نوجوانان nixed پس از مخالفت با فرزند محافظ خدمات

یک پیشنهاد توسط Los Angeles County sheriff به نمایندگان در بررسی کودکان در نظر گرفته و در خطر سوء استفاده در طول COVID-19 همه گیر رد شد بعد از شهرستان مدیر کودک خدمات حراست و گفت: این اقدام ممکن است انجام بیش از آسیب خوب.

تهدید رمان coronavirus است تعطیل, مدارس محدود پزشکی بازدیدکننده داشته است و تا حد زیادی پنهان زندگی کودکان در پشت درهای بسته خروج موظف خبرنگاران از جمله معلمان و مشاوران و مربیان فرصت کمی برای مشاهده و گزارش علائم مشکوک به سوء استفاده. چنین گزارش کرده اند کاهش یافته و به میزان 50 درصد در L. A. شهرستان با توجه به کودک حفاظتی خدمات.

کلانتر الکس بیانوبا ماه گذشته اعلام کرد که طرح “به رفاه چک در ما بیشتر در معرض خطر کودکان و نوجوانان با گشت پرسنل” کار در رابطه با این گروه از کودکان و خانواده ارائه خدمات و سایر ذینفعان برای شناسایی در معرض خطر افراد زیر سن قانونی که تا به حال در تماس با مدرسه خود را.

بیانوبا گفت که او “نه می خواهم یکی دیگر از گابریل فرناندز و یا یکی دیگر از آنتونی Avalos” با اشاره به دو دره آنتلوپ پسران که کشته شدند پس از تکرار حوادث سوء استفاده در خانه.

تبلیغات

اما پس از چند هفته بحث های DCFS کمک آن شرکت نخواهد کرد. عضو هیئت ناظران شیلا Kuehl همچنین ابراز مخالفت با استفاده از نمایندگان در این تابع.

این حرکت در برابر یک پس زمینه از رشد خصومت بین سرپرستان و بیانوبا بیش از قدرت خود را خود بودجه و نظارت از بخش خود را که دیده است او را محروم از کنترل از شهرستان مدیریت اضطراری.

مقامات شهرستان, اما, گفت مخالفت خود را با تمرکز بر بهترین منافع کودکان و نگرانی است که این طرح می تواند به عنوان هدف قرار دادن اقلیت و محروم جوامع است. این پیشنهاد نیز کشیده شده بررسی از برخی از کودکان طرفداران.

بابی D. Cagle رئیس DCFS در بیانیه ای گفت: به بار است که آژانس تا به حال اولیه بحث و گفتگو با بخش کلانتر در مورد “بالقوه مشترک موقت تلاش” برای جبران افت قابل ملاحظه در گزارش سوء استفاده از کودکان.

تبلیغات

“در پایان DCFS تصمیم گرفت که با ارسال یک لباس شخصی افسر اجرای قانون برای یک خانه و خانواده خود را بدون هر گونه سوء ظن articulable از سوء استفاده و یا غفلت خواهد نه لزوما بهبود ایمنی برای کودکان” Cagle گفت. “به خلاف چنین اقدامی ممکن است افزایش استرس در خانواده ها و کودکان به ویژه کسانی که در حال حاضر جوامع به حاشیه رانده شده در یکی از پر استرس ترین زمان بسیاری تا کنون تجربه کرده اند.”

Cagle گفت: سازمان بسیج به بیمه کودکان آسیب پذیر محافظت, از جمله جامع توسعه رسانه ها درخواست جامعه به خصوص هوشیار در مورد رفاه کودکان است. او گفت: او قدردانی کلانتر “تمایل به قرار دادن به جلو ایده” و همچنان مایل به ادامه این گفت و گو است.

اما Kuehl بود بسیار سخاوتمندانه در طول یک جلسه هیئت مدیره روز شنبه, ابراز مخالفت های شدید به کلانتر ایده.

“ما تا به حال یک موضوع در حال انجام به تازگی با کلانتر. … او شناسایی برخی از نیاز که آمد سر خود را من فکر می کنم برای ارسال نمایندگان خود به خانه از کودکان که ورود برای آموزش و پرورش خود را با … L. A. متحد و دیگر مناطق” گفت: Kuehl. ممکن است دلیل قانونی برخی از کودکان نمی تواند ورود به سیستم آنلاین برای تحصیل او اضافه شده است.

تبلیغات

“وجود دارد هیچ همکاری و DCFS خود اجتماعی کارگران است. آن را نمی خواهند اجرای قانون به انفجار در, درب, در مورد این,” او گفت:.

بیانوبا گفت: دیگران در شهرستان دولت بوده و حمایت از این طرح تا زمانی که نمایندگان سرپرستان “شروع به پرتاب سنگ در آن است.” او گفت: Cagle را یک “مطلق 180” هنگامی که به نام او به بحث در مورد آن.

“من شنیده ام چه استاد راهنما درباره ما گفته کوبیدن بر درب. یکی از ما بخشی از جامعه خودمان است. تعامل ما با این همه اعضای جامعه و خانواده ها به طور منظم. ما تنها بخش قابل مشاهده از شهرستان دولت 24/7,” کلانتر گفت.

او گفت: قصد آنها این بود برای ایجاد یک همکاری با مدارس و DCFS به اجازه خود نمایندگان انجام یک “نرم کشیدن” تا مطمئن شویم که بچه ها آسیبی نرساند.

تبلیغات

“در وسط یک بیماری همه گیر هنگامی که ما از دست دادن بینایی از ما جوانان در خطر است, آن است که فقط یک چیز محتاطانه به انجام. رفاه خود را اولویت ما است. اما هیئت مدیره تصمیم می گیرد به بازی سیاست با آن چرا که برای برخی از این دلیل آنها نمی خواهند ما به همکاری با دیگر شهرستان بخش.”

در نامه ای به هیئت مدیره و معاون کاترین Barger چهارشنبه بیانوبا گفت: طرح “دستکاری شده” و از او پرسید که آن تجدید نظر شود.

“بر خلاف سرپرست Kuehl عمومی بیانیه ای در مورد رفاه کودکان چک تنها افرادی که نمی خواهید نمایندگان به “کوبیدن بر درب” آنهایی که آسیب رساندن به کودکان خود را,” او نوشت.

فقط چند هفته پیش دایان Iglesias ارشد معاون مدیر DCFS ارسال یک ایمیل با عنوان “LASD/DCFS مشارکت در COVID-19.”

تبلیغات

در آن یک وکیل برای کودک رفاه آژانس recapped طرح کلانتر مقامات برای رسیدن به 80 مدرسه ولسوالی به یاد معلمان خود را موظف به گزارش دهی وظایف و معاونان در دسترس خواهد بود برای رفاه چک زمانی که یک منطقه نشان داد نگرانی است. شواهدی از سوء استفاده و یا غفلت خواهد بود گزارش به DCFS تدریس خصوصی در خانه.

کمک از نمایندگان با توجه به ایمیل را نیز در دسترس خواهد بود “به DCFS اجتماعی کارگران که اگر آنها همچنان بازدیدکننده داشته است ماهانه ممکن است نگرانی در مورد یک خانواده می کند که افزایش سطح مشکوک به کودک آزاری اما در جایی که یک خانواده را بهره مند از سلامتی بررسی کنید.”

آوریل 22 توجه داشته باشید یکی از چندین ایمیل به دست آمده توسط بار رد و بدل شده بین کلانتر و DCFS آنها به عنوان تلاش برای نهایی کردن یک برنامه است.

Jennifer L. براون رئیس جمهور و رئیس اجرایی اتحاد برای دفاع از حقوق کودکان گفت: این ایده از صفحه اصلی بازدید ها با اجرای قانون “افزایش نگرانی بزرگ.”

تبلیغات

“واضح است که هدف را به شدت به حاشیه رانده شده و محروم جوامع و جوامع از رنگ هستند که اغلب در معرض نامتناسب موشکافی و اغلب تا به حال تجربه آسیب زا با اجرای قانون” او گفت:. “با این حال حسن نیت افسر ممکن است که نوع حضور تنها رفتن به تشدید چیز اضافی ایجاد تروما است.”

بیانوبا فشار برای نقش فعال تر آغاز شد و پس از کلانتر دیدم مشکوک-کودکان-سوء استفاده از گزارش در ماه مارس سقوط به حدود 4,200 در مقایسه با 5,218 سال قبل. کاهش و حتی بیشتر چشمگیر در هفته اول آوریل به 662 گزارش در مقایسه با 1,352 در همان ماه 2019. این DCFS دیدم شبیه قطره در گزارش.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>