آن را آهسته: این زمان برای متوقف کردن و بوی گل رز

کلرادو برش-گل صنعت دارای ریشه های عمیق. ویت ریدج بود یک بار بزرگترین میخک تولید کننده در آمریکا, وضعیت هنوز هم جشن در یک جشنواره سالانه. در یک نقطه صدمین دولت تا به حال بیش از 100 برش-گل مزارع کشش از وایومینگ جنوب به کلرادو اسپرینگز و شرق به کانزاس است.

اما به عنوان off-shore گل مزارع با نیروی کار کم هزینه نمایاندن در ’80s, برش-گل صنعت نزدیک به سمت چپ کلرادو. به جای تمام عیار گل مزارع با تمرکز بر شاخه و یا گیاهان کوچک که بودند و سپس حمل کردن دولت و رشد در مکان های دیگر. امروز دولت کات-گل محصول است که حدود 10 درصد از آنچه در آن بود که در مزارع’ اوج تولید.

هنوز دانه های لامپ و شکوفه های ضروری کسب و کار در دولت است. پروفسور جیم Klett است رئیس عملیات و باغبانی دانشگاه ایالتی کلرادو گل محاکمه باغ که در آن شرکت ها از سراسر جهان ارسال حدود 1000 گونه از بذر و قلمه سالانه برای Klett و خدمه اش به گیاه رشد می کنند و ارزیابی کنند. این CSU محاکمه مطالعات باغ گل و عملکرد سپس انتشار نتایج به عموم توصیه هایی برای سال نو بهترین بستر گیاهان است. و در حالی که Klett چیدن برنده گل برای آینده CSU همچنین میزبان ایالات متحده وزارت کشاورزی دانه مخزن ذخیره سازی برای بیش از یک میلیون دانه و ژنوم و همچنین انواع گل ماده در مورد یک گونه می شود پاک کردن این سیاره وجود دارد یک جنگ هسته ای…یا یک بیماری همه گیر می شه.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این بهار را دیده است بزرگترین مستند تقاضا برای همیشه رایحه گل های. بوده است وجود دارد تحقیقات انجام شده با بيماران در بيمارستان ایم که بهبود سریع تر اگر آنها قادر به مشاهده نوعی از پوشش گیاهی می گوید:” Klett. “دیگر گل جوامع مستند کرده اند که مواد گیاهی به ارمغان می آورد چیزی ‘زنده’ به مردم است که باعث افزایش ذهنی خود را به خوبی بودن.”

در حالی که این بیماری همه گیر افزایش یافته است تقاضا برای گل آن را نیز تحت تاثیر CSU محاکمه باغ برنامه.
“وجود دارد دیگر محاکمه باغ; با اینحال ما بزرگترین برای راکی کوه و دشت بالا” توضیح می دهد که Klett. “این رفتن به جالب این سال است. ما به طور معمول کارخانه شروع May 20, کل بسیاری از دانه ها.
در این سال آن را در زمان بیشتری با محدودیت های جدید. اوج زمان برای بازدید از این باغ در اواخر ماه جولای بدون در نظر گرفتن چگونه سریع ما کارخانه.”

اما سریع واقعا راه ما می خواهیم گل های این روز است ؟

هر سال این کشور را به مصرف کنندگان صرف بین 7 دلار و 8 میلیارد دلار در برش گل; 80 درصد از کسانی که سرچشمه گرفته از خارج از کشور در مناطقی مانند شمال اروپا و آفریقا و آمریکای جنوبی و مرکزی. در طول حمل و نقل, تبرید نیازهای ظریف شکوفه در نتیجه مقادیر عظیم از انتشار کربن نقطه مقابل گل قصد اصلی.

حتی پس از, در روز مادر, Denver دیدم بزرگ تقاضا برای ارکیده و پرندگان بهشت به جای دسته گل رنگارنگ گل رز snapdragons و تزئینی کلم با عطر سنبل و همه به صورت محلی رشد کرده.

ما در آغوش آهسته غذا جنبش است. گردشگری crawled شده به سرعت یک حلزون ساخت slow travel حکومت در این زمان نامشخص است. در عین حال آهسته گل حرکت آهسته بوده است خود را به پرواز.

شهامت که!

Debra Prinzing (from right) with Meg McGuire and Mandy Hess.

دبرا Prinzing (از راست) با مگ مک گوایر و مندی هس.

حسن نیت ارائه میدهد از قرمز دیزی مزرعه

فکر می کنم محلی

آهسته گل جنبش رشد از کتاب توسط دبرا Prinzing یک زندگی در فضای متخصص و حمایت آمریکا گل کشاورزی منتشر شده که 50 مایل دسته گل در سال 2012 و آهسته گلدر سال 2013 است.

“همه گزارش و نوشتن من انجام داده ام در طول دهه گذشته سرچشمه با یک سوال:” آیا شما می دانید که در آن گل خود را از آمده است؟'” Prinzing توضیح می دهد که از خانه او لس آنجلس.

“به عنوان یک باغبان من مطرح شده بسیاری از محبوب ترین برش-انواع گل خود در حیاط اما من یاد گرفتم که به بازار ارائه شده اکثر گل فروشی ها و مصرف کنندگان انتخاب و فقیر شوی,” او می گوید. “زمانی که من متوجه شدم که مصرف کنندگان حتی نمی دانند که بسیاری از گل آنها خریداری شد و به آنها حمل می شود از خارج از کشور را برانگیخته من, کمپین برای تغییر آگاهی و مصرف شیوه است.”

او در مبارزات انتخاباتی منجر به درگیری های صحبت کردن یک مجله آنلاین و محبوب پادکست آهسته گل. همچنین درخواست خود را برای شروع یک, رایگان, آنلاین, دایرکتوری از مزارع گل و گل. بیش از 700 اعضای ذکر شده در آهسته گل دایرکتوری. دایرکتوری که در حال حاضر شامل بیست کلرادو مزارع و گل و لیست به طور مداوم در حال گسترش است.

“بسیاری از عوامل کمک کرده اند تغییر نگرش در مورد محلی و فصلی و آهسته ‘گل” Prinzing می گوید.

رشد کسب و کار

آن را از نظر علمی ثابت شده است که عطر و چشم از گل ها مردم را خوشحال می کند به عنوان واقعی گل-روند رو به رشد. “باغبانی جادویی است می گوید:” لیلی مورگان CFO از لیلی مزرعه تازه آلی در Keenesburg. “به دانه و آن را تبدیل به یک گل و یا گوجه فرنگی فقط با اضافه کردن کمی آب و عشق است که واقعا شگفت انگیز و تجربه شفا — و نه فقط برای شما بلکه برای زمین و جهان!”

همچنین ثابت شده است که گل های تقویت اقتصاد. محلی زمین و نیروی کار را به خود اختصاص گل در حال رشد کاهش در هزینه های حمل و نقل و نگه می دارد فروش و مالیات بر درآمد در این منطقه است.

Lily Morgan, down on the farm.گسترش

لیلی مورگان پایین در مزرعه.

لیلی مزرعه تازه Organica

شکوفه یک خانواده اداره می شود تخصص برش-پرورش دهنده گل در فورت کالینز منطقه شلوغ تر از همیشه این روزها. “جهانی گل زنجیره تامین تا حد زیادی فرو ریخت. یک نقطه روشن برای ما شده است که این ارائه می دهد فرصت برای نشان دادن گل طراحان چگونه شگفت انگیز خرید به صورت محلی می تواند” توضیح می دهد که شرکت صاحب Gaylene Moldt.

او و خواهرش-در-قانون گرچن Langston عمل مزرعه که در حال حاضر با رشد حدود چهار هکتار از گل و زینتی در دو قطعه. “ما پرورش در مورد 20,000 لامپ های بهار هر سال نزدیک به 2,000 dahlias و زینتی پچ کدو تنبل در میان همه دیگر ما گل زرق و برق دار می گوید:” Moldt.

هر دو Langston و Moldt اعضای انجمن تخصص قطع پرورش دهندگان گل و تمرکز خود را بر فروش به گل طراحان در سراسر کشور; اما آنها یک قدم از CSA طور منظم که لذت بردم شکوفه گل از مزرعه آغاز شده جامعه-پشتیبانی کشاورزی گزینه است.

“گل های کشاورزی استفاده می شود قابل توجه صنعت در امریکا, اما مانند بسیاری از صنایع دیگر به آرامی تبدیل به یک کسب و کار واردات” توضیح می دهد که Moldt. “ما باور داریم که دانستن که در آن شما گل آمده از ساخت و خرید تصمیم گیری در راه است که پشتیبانی از محلی کوچک کشاورزی در ایالات متحده می تواند یک عمل است که کمک زیادی به کل ‘slow’ جنبش است.”

و Moldt خوشحال است که به آموزش مصرف کنندگان به شادی رو به رشد خرید و محلی است. “در طول این همه گیر ما در برگزاری این واقعیت است که ما رشد چیزی است که می تواند یک بیت از شادی به دیگران,” او می گوید. “این کسب و کار خوراک روح ما است.”

مگ مک گوایر شده است ثابت قدم عضو Prinzing را آهسته گل جنبش پس از او با تاسیس قرمز دیزی مزرعه در برایتون هفت سال پیش. و در نهایت در این فصل او را متوجه یک افزایش علاقه در محلی گل تا حد زیادی به لطف خود CSA. “ما تا به حال به تغییر مدل مانند بسیاری از کسب و کار این بهار,” او می گوید. “اگر من می خواهم شناخته شده تقاضا برای محلی گل من شروع به برش باغ گل CSA سهام زودتر.”

قبلا 90 درصد از قرمز دیزی مزرعه کسب و کار اختصاص داده شده بود به ارائه عمده فروشی گل برای بالا پایان حوادث و سرپرستی دسته گل و گیاهان برای هدیه فروشگاه مانند Ruffly رز در دنور و Fiori گل در بولدر. اما این بهار مک گوایر معرفی تازه-برش گل و زمینی piggybacking با همسایه بری پچ مزارع به ارائه یک دسته گل CSA.

بری پچ ارائه شده است انتخاب کنید-شما-خود-جامعه تولید و مقابله از سال 1994 و مشتریان آن را دوست داشت علاوه بر این از رنگ قرمز گل افتاب گردان گل. که موفقیت الهام گرفته از برنامه های آینده برای مک گوایر کسب و کار.

چیدن سرعت

منطقه گل نیز باید یک درک جدید برای محلی شکوفه از جمله سهولت کسب و تحویل.
“بهار شکوفه ها در اوج خود با لاله و لاله ها آلاله با فوق العاده انواع غیر معمول, هلندی, freesia, سنبل تازگی bearded iris و peonies فلفلی در طول بیشتر از دسته گل های ما ایجاد شده اند ممکن است برای روز مادر و فارغ التحصیلی می گوید:” سیندی Ollig صاحب کامل گلبرگ است که از نقاط کوهستانی و در مرکز شهر دنور. “این یک برکت و رحمت در این اقتصاد هیچ عروسی و رویدادهای!”

Prinzing هم متوجه شده است که آهسته گل های جنبش را آغاز کرده است به گل در طول بیماری همه گیر.

“من بیشتر با الهام از انفجار در مقیاس کوچک گل مزارع کمک به اتصال جوامع خود را با این واقعیت است که گل های هستند بخش مهمی از کشاورزی محلی” او اشاره می کند “و با این تغییرات در میان گل های حرفه ای مغازه ها و استودیو های که در مورد مراقبت پایداری از آنجا که مشتریان خود را بیش از حد.”

سرعت کامل پیش رو!

Take It Slow: It's Time to Stop and Smell the Roses

چاد Chisholm

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>