آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس کمیسر جان Swofford می گوید لیگ انتظار برای توزیع تقریبا همه از آن به درآمد پیش بینی شده برای مدارس عضو این سال با وجود خاموش کردن ورزش در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران پنج شنبه, Swofford گفت: لیگ انتظار برای توزیع “98%” از آن پیش بینی شده بالغ به لیگ مدارس. او نمی بحث در مورد مقدار خاص.

“با توجه به شرایط ما احساس بسیار خوبی در مورد که در واقع” Swofford گفت.

NCAA اعلام کرد در ماه مارس که این امر توزیع $225 میلیون در ماه ژوئن به 350 من بخش مدارس پس از لغو آن مردان و بسکتبال مسابقات بسیار کمتر از طرح اصلی از 600 میلیون دلار.

اما Swofford گفت: مسابقات لیگ جبران برخی از ضرر و زیان در پس انداز برای لغو مسابقات قهرمانی حوادث و همچنین کمتر سفر و هزینه های دیگر. علاوه بر این Swofford گفت: لیگ انتظار بود “تا حدودی در پیش رو” از پیش بینی های خود را برای آن ESPN-همکاری کانال های تلویزیونی که راه اندازی در ماه اوت است.

این لیگ در حال حاضر با توجه ACC شبکه به کمک یک رشد شکاف مالی با دیگر قدرت ها ، Swofford گفت: این شبکه در نهایت قادر به پخش تقریبا تمام درآمد خود را-ایجاد حوادث از اتمام فصل فوتبال به بسکتبال برنامه که از دست نهایی هفت بازی از ACC مسابقات مردان.

___

مینه سوتا مدیر ورزشی علامت Coyle و مدرسه پنج بالاترین پرداخت مربیان سر توافق کرده اند که به 10% کاهش پرداخت برای اولین بار در شش ماه آینده سال مالی برای کمک به جبران ضرر و زیان درآمد از COVID-19 بیماری همه گیر.

Coyle اعلام کرد کاهش پرداخت در روز پنج شنبه برای او مربی تیم فوتبال P. J. Fleck مردانه بسکتبال مربی ریچارد Pitino زنان مربی تیم بسکتبال لیندسی واندن مردانه, مربی تیم هاکی باب Motzko و مربی والیبال هیو McCutcheon. گروه شش قبلا در زمان یک هفته داوطلبانه کاهش حقوق و دستمزد تصویب شده در ماه گذشته. این دانشگاه گفت: صرفه جویی ترکیبی از این کاهش خواهد شد در مورد $615,000. Fleck بالاترین نان در 4.6 میلیون دلار در سال 2020 است.

“من از تعهد خود را به مینه سوتا و تمایل به کمک در یک زمان از اوضاع مالی” Coyle گفت.

سال مالی آینده شروع می شود در تاریخ 1 ژوئیه. Coyle گفت: هیئت مدیره از رجنت در هفته گذشته است که این بخش در سرعت به پایان سال مالی جاری با 4 میلیون دلار کسری بودجه. این 2019-20 بودجه عملیاتی برای Gophers ورزشی بود $123 میلیون. ورزشی بخش پیش بینی ریزش تا $75 میلیون از حد انتظار درآمد تحت بدترین سناریو از لغو 2020 فصل فوتبال. یک ضربه خفیف تر از 30 میلیون دلار در درآمد از دست رفته است هوا اگر بازی های فوتبال بدون هواداران.

___

دانشگاه آبرن جمهور Jay Gogue پیش بینی ببر بازی فوتبال در این فصل است.

Gogue گفت: ورودی دانشجویان سال اول در روز شنبه “ما در حال رفتن به فوتبال این سقوط است.”

Gogue نمی ارائه هر گونه جزئیات در این فیلم کوتاه در مورد چگونه به بازی می شود و مورد بحث نیست که آیا طرفداران خواهد بود در می ایستد. اما Auburn رئیس جمهور پیش بینی coronavirus همه گیر نمی خواهد نگه داشتن دانشگاه از داشتن “تمام فعالیت های است که ما باید هر سقوط.”

او گفت: Auburn خواهد بازگشایی کلاس های پردیس و برادری و خواهری و فعالیت های باشگاه.

کنفرانس جنوب شرقی تشکیل یک نیروی کار از متخصصان پزشکی از 14 موسسات عضو به بحث در مورد بهترین راه ها برای از سرگیری ورزشی.

___

Milwaukee Brewers مدیر کل دیوید استرنز می گوید او امیدوار است یک پتانسیل بازگشت از لیگ اصلی بیس بال از یک بیماری همه گیر-اعمال وقفه می تواند “ارائه یک انحراف” و “بخشی از راه حل به آنچه که همه در حال رفتن را از طریق در حال حاضر.”

استیرنز تاکید کرد که این امر نیاز به انجام “در شیوه ای امن و مسئول.”

“حقیقت این است که ما نمی دانیم که چه سناریو در حال آمدن است” Stearns کرد و گفت: در خارج از بیمارستان به عنوان تخمیر کمک اهدا وعده های غذایی به کارگران بیمارستان.

“ما آماده خواهد شد,” او اضافه شده است. “اگر ما متهور از مقامات بهداشت عمومی اگر ما متهور از مقامات دولتی اگر موافقت نامه های لازم می توان ما آماده خواهد شد و ما آن را رفتن.”

تخمیر در حال کار با شرکت های دیگر و محلی آتش نشانان برای کمک به ارائه 1,000 وعده های غذایی به کارگران در میلواکی بيمارستان منطقه. استیرنز صحبت کرد و پس از غذا داده شد به کارکنان در شفق سنت لوک مرکز پزشکی.

___

دانشگاه وست ویرجینیا رئیس جمهور E. Gordon هی پاکستان که کوهنوردان را در بازی فوتبال این سقوط “حتی اگر من کت و شلوار.”

“من مچ ضبط من آماده برای رفتن در” 76 ساله هی شوخی در مصاحبه با WOWK-پخش تلویزیون در این هفته. “اما من فکر می کنم با همه چیز ما در حال رفتن به آن را انجام دهد بر اساس چه امن است, آیا سالم برای طرفداران ما و چه سالم برای دانش آموز ما ورزشکاران است. اما من معتقدم که ما فوتبال بازی کند.”

با وجود عدم اطمینان در اطراف coronavirus همه گیر همه بزرگ 12 مدارس از جمله غرب ویرجینیا, برنامه ریزی برای باز کردن دانشگاه ها برای ترم پاییز یک گام کلیدی در جهت راه اندازی سقوط ورزش است.

این اولین بار نیست که یک بیانیه Gee تبدیل شده سر.

پس از آن ایالت اوهایو رئیس جمهور مورد انتقاد قرار گرفت در سال 2010 برای گفتن TCU و Boise State تعلق ندارد در شناسنامه بازی عنوان حتی اگر آنها فرار جدول به دلیل ضعف برنامه با اشاره به کمتر مخالفان به طور کلی به عنوان “خواهر کوچک فقیر.”

در سال 2012 او در زمان یک شات در نوتردام در جلسه ایالتی اوهایو ورزشی وکیل گفت که مدرسه بود هرگز دعوت به پیوستن به ده بزرگ به دلیل آن کشیش خوب نیست همکاران. “کسانی که لعنت کاتولیک” نمی توان اعتماد کرد, او گفت:.

او بعد از آن عذرخواهی کرد.

___

یک قاضی تایید هلندی فدراسیون فوتبال تصمیم به قراضه سقوط و ارتقاء از یا به بالا پرواز اردویسه آن را به عنوان برش های کوتاه از فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این دو باشگاه در ردیف دوم Keuken Kampioen بخش Cambuur, لیوواردن و De Graafschap دوتینخم راه اندازی یک چالش قانونی به آوریل 24 تصمیم به دنبال مهر و موم ارتقاء در دادگاه.

در حکم جریان زندگی می کنند پنج شنبه, قاضی, هانس Zuurmond رد استدلال خود گفت: جنس هلندی, انجمن KNVB این قدرت برای چنین تصمیم گیری.

Zuurmond می گوید به دلیل coronavirus این KNVB “تا به حال به یک تصمیم با پشت خود را به دیوار. انجام هیچ چیز یک گزینه نیست.”

با توجه به حکم این KNVB تا به حال به قانون به نفع همه باشگاه ها. Zuurmond می گوید که “بسیار تلخ و cambuur, De Graafschap اما این کافی نیست برای سرنگونی این تصمیم است.”

این تصمیم مشخص شده اولین بار در یک دادگاه حکم داده است در یک چالش قانونی به یکی از عمده اروپا لیگ’ coronavirus توقف.

هلند در مارس 24 شد اولین ردیف بالا لیگ اروپا به لغو مانده از این فصل است. اما باشگاه که احساس محروم با شرایط بلافاصله اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی جنگ حقوقی.

___

دولت بریتانیا می گوید که کمک به لیگ برتر رزومه در ژوئن اما آن را می خواهد منابع مالی به جریان در سراسر زبان انگلیسی فوتبال و طرفداران بیشتری قادر به تماشای بازی در تلویزیون.

وزیر فرهنگ الیور Dowden مذاکرات روز پنج شنبه با مقامات فوتبال به عنوان ملی coronavirus مستند شروع به کاسته شود. این بیماری همه گیر را ادامه خواهد داد برای جلوگیری از هر گونه طرفداران از حضور در مسابقات اگر رویدادهای ورزشی را راه اندازی مجدد در ماه ژوئن پس از اینکه به حالت تعلیق در ماه مارس است.

Dowden می گوید: “دولت در حال باز کردن درب برای رقابتی فوتبال برای بازگشت با خیال راحت در ماه ژوئن. این باید شامل گسترش دسترسی برای علاقه مندان به مشاهده پوشش زنده و تضمین منابع مالی از این بازی پشتیبانی از سرگیری گسترده تر فوتبال خانواده است.”

در یک بیانیه Dowden می گوید مقامات فوتبال نیاز برای نهایی کردن برنامه های خود را قبل از موافقت دولت داده خواهد شد و برای لیگ برای شروع دوباره.

بازیکنان هنوز هم با داشتن اجتماعی را حفظ فاصله در آموزش, اما تماس رود که اجازه داده شود و اگر وجود ندارد جدید سنبله در COVID-19 نفر در سراسر کشور.

___

IndyCar مقامات اعلام کرده اند NBC خواهد شد چهار ساعت برنامه در 24 مه تاریخ اصلی این سال ایندیاناپولیس 500 که به عقب نگاه در سال گذشته مسابقه.

مایک Tirico خواهد مصاحبه مسابقه برنده سیمون Pagenaud و نفر دوم الکساندر رسی در طول پخش.

در این سال ایندی 500 موکول شده است برای Aug. 23.

“در حالی که این آخر هفته روز یادبود قطعا متفاوت خواهد بود و ما خوشحالیم که برای پیوستن به ما همکاران در NBC Sports در ادامه این سنت از طریق این ویژه تلویزیون ارائه” Penske Entertainment Corp. مدیر عامل علامت مایل در بیانیه ای گفت. “ما مشتاقانه منتظر به رسمیت شناختن هر دو نظامی ما و خط مقدم COVID-19 قهرمانان در حالی که ارائه موتورسواری طرفداران برخی شدید و پشت صحنه IndyCar اقدام از طریق مسابقه پخش.”

قبل از مسابقه پوشش را شامل ارج نهادن به خط مقدم کارگران در طول همه گیر و همچنین نظامی سنت همراه با 500. این برنامه همچنین پیش نمایش این سال فصل بازکن است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 6 در تگزاس است.

___

ریونز قصد جبران ورزشگاه کارگران اگر NFL بازی ها را قبل از یک تعداد محدود از طرفداران و یا هیچ یک در همه — با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کلاغ جمهور کون کاس می گوید این تیم در حال کار بر روی یک برنامه به ارائه برآورد 3,300 نفر شاغل یک بازی معمولی در روز است.

“اگر ما این نوع از کارکنان آنجا که ما یک کاهش جمعیت در استادیوم, ما در حال برنامه ریزی در ایجاد یک کارکنان کمک صندوق” کاس گفت و اشاره کرد که “ما نمی فسخ و یا بیکار و یا furloughed کسی و ما اصلا قصد.”

به جای تماشای از حاشیه در minicamp عمل Cass بود در خانه اش پنج شنبه صبح, صحبت تلفنی مرتب با ایران در راه است. او اشاره کرد که در حالت عادی سال در این تاریخ وجود دارد خواهد بود 90 بازیکنان داشتن صبحانه در تیم ستاد.

کاس گفت: تیم طوفان یا گرداب شدید برنامه ای برای باز کردن اردوگاه های آموزشی و شروع فصل در زمان, اما آن را “ممکن است مجبور به ایجاد تنظیمات.”

___

کمیته بین المللی المپیک می گوید آن است که صرفنظر از 800 میلیون دلار به صورت وام و پرداخت های ناشی از این بیماری همه گیر است که مجبور 2020 توکیو المپیک به تعویق افتاد.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ می گوید: $150 میلیون دلار در دسترس خواهد بود برای وام به ورزش های نظارتی و کمیته ملی المپیک. آنها به علت پرداخت این سال برای توکیو بازی ها که در حال حاضر برنامه ریزی برای باز کردن در جولای 2021.

کمیته بین المللی المپیک افسر ارشد عامل لانا حداد می گوید شکست چگونه $650 میلیون می تواند اختصاص داده خواهد شد پوست در ماه های آینده. معلوم بود چقدر از این پول را به توکیو دهندگان.

دولت سوئیس چهارشنبه اعلام کرد که المپیک ورزشی فدراسیون های مستقر در این کشور می تواند درخواست برای وام های فدرال. کمیته بین المللی المپیک قرار داده خواهد شد تا نیمی از این پول برای کسانی که وام های فدرال و مقامات دولتی ارائه 25% در هر.

___

کنفرانس جنوب شرقی تشکیل یک نیروی کار به توصیه لیگ و عضو مدارس در تصمیم گیری در مورد از سرگیری ورزشی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

SEC بازگشت به فعالیت و راهنمایی های پزشکی نیروی کار نشان دهنده لیگ 14 دانشگاه.

گروهی از متخصصان پزشکی شروع جلسه ویدئو کنفرانس در ماه آوریل SEC گفت: پنج شنبه. آنها به طور منظم به روز رسانی به SEC رئیس جمهور روسا و مدیران ورزشی.

کنفرانس اعضا باید به تصویب هر گونه تغییر سیاست مربوط به بازگشت به شیوه تمرینات جلسات و رقابت است.

SEC کمیسر گرگ سنکی گفت: وظیفه نیروی “را آغاز کرده است به ارائه راهنمایی های لازم به تصمیم گیری مربوط به بازگشت به دو و میدانی فعالیت برای SEC دانشجو-ورزشکاران و کمک به ما در همکاری با همکار کنفرانس در تعیین امن بازگشت به رقابت های دو و میدانی.”

___

اورلاندو شد آخرین تیم های NBA به بازگشایی آن عمل تسهیلات پس از coronavirus shutdown با Nikola Vucevic میان بازیکنان سحر و جادو برای رسیدن به بازگشت داوطلبانه تمرینات پنج شنبه.

سحر و جادو منتشر شد تصویری از Vucevic کار با دستیار مربی لیونل چالمرز بود که در یک ماسک و دستکش برای جلسه. NBA نیاز به هر کسی که حاضر است برای تمرینات به جز این بازیکن در حالی که او در حال کار کردن برای پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی.

“این احساس خوب می شود در اینجا و گرفتن برخی از کار در” Vucevic گفت: پس از آن در یک پیام توزیع شده توسط این تیم است. “اما من هنوز هم می خواهم به شما بچه ها برای ایمن ماندن, هوشمند, گوش دادن به کارشناسان. آن را هنوز هم خطرناک برای همه. اما امن, گوش دادن به کارشناسان و من به زودی شما را ببینید.”

Vucevic شد به طور متوسط 19.5 امتیاز و 11 ریباند در هر بازی برای سحر و جادو هنگامی که NBA فصل بود به حالت تعلیق در مارس 11.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de