آخرین: بریتانیا OKs آنتی بادی آزمایش تایید شده توسط آمریکا و اتحادیه اروپا

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— رسمی که می گوید: بازگشایی باید با احتیاط انجام می شود و بحث بین حصول اطمینان از سلامت و احیای اقتصاد “دوگانگی کاذب”

—گردباد کرد انتقاد را به شرق فیلیپین در طول مستند برای کوروناویروس.

—ژاپن در حال آماده سازی برای پایان دادن به وضعیت اضطراری برای بسیاری از کشور است.

—سازمان ملل متحد رئیس calls برای سلامت روحی و روانی نیاز به خطاب.

___

یک سازمان جهانی بهداشت به ایران بحث بین حصول اطمینان از سلامت و احیای اقتصاد “دوگانگی کاذب” و این کشورها باید هوشیار باشند و حتی آنها به عنوان حرکت به لغو محدودیت.

این که غربی اقیانوس آرام مدیر تاکشی کسایی می گوید: بازگشایی اقتصاد نباید با عجله و باید با احتیاط انجام می شود. او می گوید جهان باید “create a new عادی است که در آن ما مجبور به انتخاب بین سلامت و معیشت.”

کسایی گفت: این کشورها باید خود را تقویت نظام سلامت و اقدامات در محل برای تشخیص زود هنگام انزوا و تماس با ردیابی و اطمینان حاصل شود که آنها آماده هستند برای امکان مقیاس بزرگ جامعه شیوع.

اگر یک تجدید حیات رخ می دهد کسایی گفت: دولت نیز باید آماده برای تلاشی سخت سلامت اقدامات همه همچنان در خطر تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است.

___

بروکسل — اتحادیه اروپا را بالای حکومت قانون رسمی می گوید بلوک نظارت است که آیا دولت حذف اضطراری قدرت های تصویب شده برای مبارزه با کروناویروس در میان نگرانی عمیق خود را در مورد اقدامات در مجارستان.

ارزش های اتحادیه اروپا و شفافیت کمیسر ورا Jourova روز پنجشنبه گفت که به عنوان کشورهای سهولت زندان “به طور کلی متحده اضطراری استثنایی با قدرت اعطا شده به دولت باید به تدریج حذف و یا جایگزین هدفمند تر و کمتر سرزده اقدامات است.”

Jourova گفت: قانونگذاران اتحادیه اروپا که “مورد مجارستان را افزایش می دهد نگرانی های خاص” و این که “بر اساس یک روزانه ما در حال ارزیابی این که آیا ما می توانید اقدام قانونی.”

در اواخر ماه مارس مجارستان مجلس تایید لایحه ای به نخست وزیر ویکتور اوربان دولت قدرت فوق العاده ای در طول این بیماری همه گیر از جمله اندازه گیری در برابر گسترش اطلاعات غلط در مورد ویروس و تنظیم پایان تاریخ برای آنها.

اوربان شد دعوت به شرکت در روز پنج شنبه در این بحث اما کاهش یافته است. مجمع پیشنهاد برای شنیدن مجارستان وزیر دادگستری به جای.

___

آتن — یونان مرکز-راست دولت می گوید آن را به نصب دوربین در کلاس های درس مدرسه هنگام بازگشایی مدارس در هفته آینده برای ارائه زنده جریان اجازه می دهد تا برای کاهش کلاس درس حضور و غیاب. این حرکت با وجود مخالفت های شدید از آموزش اتحادیه های کارگری و احزاب مخالف در زمینه حفظ حریم خصوصی.

قدرتمند حریم خصوصی watchdog می گوید: زنده جریان قانونی است تحت شرایط خاص اما این مواد نمی توان ثبت و یا ذخیره می شود.

آنلاین پوشش اجازه خواهد داد که مدارس به چرخش کلاس درس حضور و غیاب و اجازه می دهد تا فاصله میان دانش آموزان است. اما یونان اصلی جناح چپ حزب مخالف توصیف قرار دادن دوربین در مدارس به عنوان نما “خطر جدی” برای حضور دانش آموزان و وعده داده شده به افزایش این مسئله در پارلمان اروپا.

پدر و مادر باید تا بعد پنج شنبه به تصمیم می گیرید که آیا به اجازه کودکان خود را از شرکت در کلاس یا تکیه تنها بر آموزش آنلاین مواد.

مدارس بسته شده اند پس از 11 مارس.

___

مانیل فیلیپین — قوی گردباد ناودان به شرق فیلیپین روز پنجشنبه از مقامات تخلیه ده ها هزار نفر از مردم در حالی که تلاش برای جلوگیری از ویروس خطرات ناشی از ازدحام بیش از حد پناهگاه های اضطراری.

اولین گردباد به آمار این کشور در سال به سرعت در حال به دست آورد زور آن را به عنوان وزید از اقیانوس آرام و سپس barged ساحل در سن Policarpio شهر در Eastern Samar استان حدود ظهر. ویدیو نشان داد شدید باران و وزش باد درختان درختان نارگیل تند قلع سقف و مخدوش کردن دید. برخی از شهرها از دست قدرت است.

گردباد کرد بود بسته بندی حداکثر پایدار باد از 150 کیلومتر در ساعت (93 کیلومتر در ساعت) بود و هوا به ضربه northwestward و هر بشکه در سراسر پرجمعیت شرقی استان ها و شهرها قبل از خروج در شمال یکشنبه.

فیلیپین همچنان تحت یک مستند برای مبارزه با کروناویروس.

فرمانداران بگو اجتماعی فاصله خواهد بود تقریبا غیر ممکن است در پناهگاه های اضطراری. برخی از پناهگاه در حال حاضر در خدمت به عنوان قرنطینه امکانات و آنها ممکن است تبدیل به اورژانس پناهگاه طوفان.

گردباد است هوا را تا حد زیادی دور زدن مانیل اما مقامات می گویند چادر استفاده می شود به عنوان به طور موقت به امکانات پزشکی در پایتخت ممکن است آسیب دیده در بادهای قوی.

___

کپنهاگ, دانمارک — مسافران در دانمارک باید عمل اجتماعی فاصله در قطار و مترو و اتوبوس و نشستن حداقل یک متر (3.3. سر پا,) از هم جدا هنگامی که بر روی همان نیمکت و اجتناب از چهره-به-چهره صندلی.

حمل و نقل وزیر بنی Miller روز جمعه گفت او انتظار دارد که ظرفیت حمل و نقل عمومی برای رسیدن به 70 درصد از ظرفیت عادی.

“ترافیک شرکت مشتریان و محل کار به اشتراک گذاری مسئولیت ساخت حمل و نقل عمومی کارآمد و سلامت-دانا در حال حاضر به درستی که ما دوباره انتظار بیشتر مسافران,” او گفت:.

Miller, خواست, در میان دیگران, افرادی که ممکن است برای جلوگیری از شلوغی پیاده روی یا دوچرخه “به دیگر مسافران که همان فرصت بهتر فضا در حمل و نقل عمومی.”

حمل و نقل عمومی در دانمارک اتحاد عمل در طول این مستند که در آغاز مارس 11 اما قطار و مترو و اتوبوس شده اند تقریبا خالی است. در هفته های اخیر در این کشور اسکاندیناوی کند شده بازگشایی شد.

___

توکیو — کارشناسان ژاپنی coronavirus نیروی کار مورد تایید دولت برنامه دوشنبه بلند کردن مداوم وضعیت اضطراری جلوتر از برنامه در اکثر مناطق به جز توکیو و دیگر مناطق در معرض خطر.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا پس از حضور نیروی کار جلسه گفت: کارشناسان تصویب طرح لغو وضعیت اضطراری در 39 کشور 47 استان, در حالی که نگه داشتن اندازه گیری در محل برای هشت نفر دیگر از جمله توکیو و اوزاکا کیوتو و هوکایدو که در آن خطرات هنوز هم باقی می ماند بالا است.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد از یک ماه وضعیت اضطراری در مارس 7 در توکیو و شش دیگر شهری استان و بعد از آن و گسترش آن به کل کشور از طریق مه 31. با نشانه هایی از عفونت کاهش آبه به دنبال استراحت اندازه گیری در حالی که تعادل و پیشگیری از بیماری اقتصاد است. ژاپن در حال حاضر بیش از 16,000 تایید موارد با حدود 680 مرگ و میر. تعداد موارد جدید به طور قابل توجهی کاهش یافته در سراسر کشور.

آبه رود که به توضیح جزئیات بعدا پنج شنبه. کارشناسان نیز انتظار می رود به ارائه مبنایی برای کاستن از اندازه گیری به عنوان به خوبی به عنوان آن ممکن است سفت در مورد تجدید حیات از وقوع.

در استان اهیمه در غرب ژاپن بود که ضربه در بیمارستان شیوع حدود 20 نفر از پرستاران و بیماران و خانواده خود را یک روز زودتر باید لغو وضعیت اضطراری در شرایط مهار اقدامات در نظر گرفته شده و عفونت ها از نزدیک مورد بررسی نیشیمورا گفت.

کارشناسان و مقامات خواسته اند که مردم را به اتخاذ “سبک های جدید زندگی” و در ادامه تمرین فاصله اقداماتی مانند کنترل از راه دور کار و جلوگیری از خارج از شهر سفر و حتی پس از اعلام وضعیت اضطراری برداشته شده است.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ است که اصرار دولت جامعه مدنی و مقامات بهداشتی به فوریت آدرس نیازهای روانی ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس هشدار داد که روانی رنج می برند رو به افزایش است.

وی با اشاره به “غم و اندوه را در از دست دادن عزیزان شوک از دست دادن شغل و انزوا و محدودیت در حرکت دشوار پویایی خانواده و عدم اطمینان و ترس از آینده است.”

U. N. ارشد گفت: در یک پیام ویدئویی اواخر روز چهارشنبه راه اندازی یک سیاست جلسه که “پس از چند دهه غفلت و سرمایه گذاری در سلامت روان خدمات COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر هدف قرار دادن خانواده ها و جوامع اضافی با استرس های روانی است.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: کسانی که بیشتر در معرض خطر و نیاز به کمک خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران افراد مسن, نوجوانان, جوان, مردم, کسانی که از قبل موجود سلامت روان و کسانی که در جنگ و بحران است.

او گفت: “خدمات بهداشت روانی یک بخش ضروری از تمام پاسخ های دولت به COVID-19” و باید گسترش یافته و به طور کامل تامین می شود.

___

کانبرا, استرالیا, استرالیا می گوید که می خواهد همچنان به فشار برای پرس و جو به ریشه های کروناویروس حتی اگر آن لطمه می زند و روابط تجاری با چین است.

نخست وزیر اسکات موریسون شده بود متهم از بازی “معاون کلانتر” به ایالات متحده پس از تماس برای پرس و جو. در روز پنج شنبه او خار انتقاد.

“ما همیشه مستقل ما همیشه دنبال منافع ملی ما و ما همیشه خواهد شد,” او گفت. “ما همیشه استرالیایی در چگونه ما تعامل با بقیه جهان و ما همیشه ایستاده زمین ما وقتی که می آید به چیزهایی که ما در باور و ارزش هایی که ما را حمایت.”

چین به حالت تعلیق در واردات گوشت گاو از چهار کشتارگاهها و طرح هایی را برای اعمال تعرفه های استرالیا, جو, پس از هشدار پرس و جو می تواند آسیب دو طرفه روابط تجاری.

___

پکن — چین گزارش سه coronavirus موارد شنبه در حالی که در حال حرکت به بازگشایی برای کسب و کار و مدارس.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: 101 نفر باقی می ماند در درمان COVID-19 حالی که 716 جدا شده و تحت نظارت بودن موارد مشکوک و یا برای داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن علائم.

چین برنامه ای برای راه اندازی مجدد کلاس برای اکثر دانش آموزان در ژوئن 1, با نمرات دیگر به سر در تاریخ بعد بسته به شرایط. بدون اعلام شده است در زمانی که کلاس های دانشگاه سر گرفته خواهد شد.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,633 مرگ و میر در میان 82,929 موارد ویروس.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>