آخرین: ژاپن OKs پایان به برخی از وضعیت اضطراری قوانین

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—ژاپنی وظیفه نیروی OKs پایان دادن به وضعیت اضطراری در 47 استان.

—گردباد کرد خرس را در فیلیپین در طول مستند برای کوروناویروس.

—سازمان ملل متحد رئیس calls برای سلامت روحی و روانی نیاز به خطاب در میان همه گیر.

—استرالیا به ادامه فشار برای منشاء coronavirus.

___

توکیو — کارشناسان ژاپنی coronavirus نیروی کار مورد تایید دولت برنامه دوشنبه بلند کردن مداوم وضعیت اضطراری جلوتر از برنامه در اکثر مناطق به جز توکیو و دیگر مناطق در معرض خطر.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا پس از حضور نیروی کار جلسه گفت: کارشناسان تصویب طرح لغو وضعیت اضطراری در 39 کشور 47 استان, در حالی که نگه داشتن اندازه گیری در محل برای هشت نفر دیگر از جمله توکیو و اوزاکا کیوتو و هوکایدو که در آن خطرات هنوز هم باقی می ماند بالا است.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد از یک ماه وضعیت اضطراری در مارس 7 در توکیو و شش دیگر شهری استان و بعد از آن و گسترش آن به کل کشور از طریق مه 31. با نشانه هایی از عفونت کاهش آبه به دنبال استراحت اندازه گیری در حالی که تعادل و پیشگیری از بیماری اقتصاد است. ژاپن در حال حاضر بیش از 16,000 تایید موارد با حدود 680 مرگ و میر. تعداد موارد جدید به طور قابل توجهی کاهش یافته در سراسر کشور.

آبه رود که به توضیح جزئیات بعدا پنج شنبه. کارشناسان نیز انتظار می رود به ارائه مبنایی برای کاستن از اندازه گیری به عنوان به خوبی به عنوان آن ممکن است سفت در مورد تجدید حیات از وقوع.

در استان اهیمه در غرب ژاپن بود که ضربه در بیمارستان شیوع حدود 20 نفر از پرستاران و بیماران و خانواده خود را یک روز زودتر باید لغو وضعیت اضطراری در شرایط مهار اقدامات در نظر گرفته شده و عفونت ها از نزدیک مورد بررسی نیشیمورا گفت.

کارشناسان و مقامات خواسته اند که مردم را به اتخاذ “سبک های جدید زندگی” و در ادامه تمرین فاصله اقداماتی مانند کنترل از راه دور کار و جلوگیری از خارج از شهر سفر و حتی پس از اعلام وضعیت اضطراری برداشته شده است.

___

مانیل فیلیپین — قوی گردباد roared به سمت فیلیپین به عنوان مقامات کار به تخلیه دهها هزار نفر از مردم در حالی که اجتناب از ازدحام در پناهگاه های اضطراری است که می تواند گسترش coronavirus.

اولین گردباد به آمار این کشور در سال است که انتظار می رود با شدت بهم زدن در ساحل شرقی جزیره بعد پنج شنبه.

گردباد کرد تا حداکثر پایدار باد از 150 kph (93 mph) و gusts تا 185 kph (115 مایل در ساعت).

فیلیپین همچنان تحت یک مستند برای مبارزه با کروناویروس.

فرمانداران بگو اجتماعی فاصله خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای ساکنان ماندن در پناهگاه های اضطراری. برخی از پناهگاه در حال حاضر در خدمت به عنوان قرنطینه امکانات و آنها ممکن است تبدیل به اورژانس پناهگاه طوفان.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ است که اصرار دولت جامعه مدنی و مقامات بهداشتی به فوریت آدرس نیازهای روانی ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس هشدار داد که روانی رنج می برند رو به افزایش است.

وی با اشاره به “غم و اندوه را در از دست دادن عزیزان شوک از دست دادن شغل و انزوا و محدودیت در حرکت دشوار پویایی خانواده و عدم اطمینان و ترس از آینده است.”

U. N. ارشد گفت: در یک پیام ویدئویی اواخر روز چهارشنبه راه اندازی یک سیاست جلسه که “پس از چند دهه غفلت و سرمایه گذاری در سلامت روان خدمات COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر هدف قرار دادن خانواده ها و جوامع اضافی با استرس های روانی است.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: کسانی که بیشتر در معرض خطر و نیاز به کمک خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران افراد مسن, نوجوانان, جوان, مردم, کسانی که از قبل موجود سلامت روان و کسانی که در جنگ و بحران است.

او گفت: “خدمات بهداشت روانی یک بخش ضروری از تمام پاسخ های دولت به COVID-19” و باید گسترش یافته و به طور کامل تامین می شود.

___

کانبرا, استرالیا, استرالیا می گوید که می خواهد همچنان به فشار برای پرس و جو به ریشه های کروناویروس حتی اگر آن لطمه می زند و روابط تجاری با چین است.

نخست وزیر اسکات موریسون شده بود متهم از بازی “معاون کلانتر” به ایالات متحده پس از تماس برای پرس و جو. در روز پنج شنبه او خار انتقاد.

“ما همیشه مستقل ما همیشه دنبال منافع ملی ما و ما همیشه خواهد شد,” او گفت. “ما همیشه استرالیایی در چگونه ما تعامل با بقیه جهان و ما همیشه ایستاده زمین ما وقتی که می آید به چیزهایی که ما در باور و ارزش هایی که ما را حمایت.”

چین به حالت تعلیق در واردات گوشت گاو از چهار کشتارگاهها و طرح هایی را برای اعمال تعرفه های استرالیا, جو, پس از هشدار پرس و جو می تواند آسیب دو طرفه روابط تجاری.

___

پکن — چین گزارش سه coronavirus موارد شنبه در حالی که در حال حرکت به بازگشایی برای کسب و کار و مدارس.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: 101 نفر باقی می ماند در درمان COVID-19 حالی که 716 جدا شده و تحت نظارت بودن موارد مشکوک و یا برای داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن علائم.

چین برنامه ای برای راه اندازی مجدد کلاس برای اکثر دانش آموزان در ژوئن 1, با نمرات دیگر به سر در تاریخ بعد بسته به شرایط. بدون اعلام شده است در زمانی که کلاس های دانشگاه سر گرفته خواهد شد.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,633 مرگ و میر در میان 82,929 موارد ویروس.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>