Thunderbirds پرواز بیش از کالیفرنیای جنوبی تجلیل coronavirus کارگران

کالیفرنیا کارگران مبارزه در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس خواهد شد افتخار از آسمان در طول دو نظامی سلام این هفته است.

از فرزنو در چهار شنبه چهار کالیفرنیا گارد ملی هوایی F-15C Eagle جنگنده ها افزایش می یابد بیش از بیمارستانها و مراکز درمانی و ایستگاه آتش نشانی و ساختمان های دولتی. پرواز بخشی از سراسر کشور نشان می دهد حمایت از بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارگران ضروری کمک های عمومی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

چهار کالیفرنیا گارد ملی هوایی F-15C Eagle جنگنده جت افزایش می یابد بیش از بیمارستانها و مراکز درمانی و ایستگاه آتش نشانی و ساختمان های دولتی در فرزنو.

جت اختصاص داده شده به 144 جنگنده بال راه اندازی خواهد شد در حدود 10 صبح و یک حلقه برای اولین بار به سمت ساکرامنتو قبل از بانکداری غرب بر خلیج سان فرانسیسکو افزایش در جهت سانتا باربارا سپس به بیکرزفیلد قبل از رفتن به Fresno منطقه است. پرواز خواهد شد در حدود دو ساعت است.

اصلی طرح پرواز شامل منطقه لس آنجلس را البته به جای برای جنوب کالیفرنیا روگذر از نیروی هوایی ایالات متحده را Thunderbirds در روز جمعه.

تبلیغات

شش F-16C/D مبارزه شاهین را به پرواز بیش از سن دیگو و لس آنجلس به افتخار بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان اعضای نظامی و دیگران کار در طول بیماری همه گیر.

“این یک افتخار برای تیم ما به سلام های بی شماری کالیفرنیا که متعهد به نگه داشتن جوامع امن در طول این زمان دشوار در ملت ما داد.” سرهنگ جان کلدول Thunderbirds فرمانده و رهبر است. “ما امیدواریم که به تماشاچیان لمس کردن صفحه نمایش از آمریکا حل و فصل که به افتخار کسانی که خدمت در خط مقدم در مبارزه ما با COVID-19.”

پلها در سن دیگو شروع خواهد شد در مورد روز جمعه و آخرین 15 دقیقه. لس آنجلس نمایش هوایی آغاز خواهد شد در 1:10 بعد از ظهر و حدود 30 دقیقه. دقیق پرواز مسیر رود, پنج شنبه.

تبلیغات

این Thunderbirds, شناخته شده برای خود و هوایی را نشان می دهد راه اندازی شد در سال 1953.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>