واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: بیماری همه گیر کوروناویروس تاکید بر اهمیت ایالات متحده تولید و حرکت زنجیره تامین از چین به عنوان او را سرزنش می کردند که کشور دوباره برای انجام نمی دهد به اندازه کافی به سرعت همه گیر.

“این احمق زنجیره تامین است که در سراسر جهان — ما یک زنجیره تامین که در آن آنها ساخته شده در تمام نقاط مختلف جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با فاکس کسب و کار’ Maria Bartiromo که پخش پنج شنبه. “و یک قطعه کوچک از جهان بد می رود و همه چیز را خراب کرد.”

“ما باید همه آنها را در ایالات متحده,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به او قبل از سفر به آلن تاون پنسیلوانیا شنبه به برجسته پزشکی ایالات متحده توزیع کننده تجهیزات است که کمک به تلاش برای تولید و کشتی شخصی دنده محافظ در سراسر کشور برای کمک به coronavirus پاسخ. این دومین سفر در هفته به عنوان او تلاش می کند برای متقاعد کردن مردم آمریکا که آن زمان به صورت متحده شروع به بازگشایی حتی به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تور اونز و جزئی Inc., که کاخ سفید می گوید فرستاده است میلیون ها نفر از N95 ماسک جراحی روپوش و دستکش به بیمارستان در سراسر کشور است.

در حالی که اقدامات امنیتی در اطراف رئیس جمهور شده اند به شدت در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال دیده می شود در پوشیدن ماسک. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که آمریکایی ها پوشیدن پارچه رو پوشش در موقعیت های اجتماعی که در آن فاصله دشوار است برای جلوگیری از ندانسته گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن می شود تست شده روزانه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اظهارات خود که انتظار می رود به بحث در مورد تلاش برای استفاده از استراتژیک ملی ذخایر برای coronavirus تست و همچنین تلاش برای “پر کردن و تقویت ذخایر به طوری که آمریکا هرگز گرفتار کردن گارد دوباره” کاخ سفید گفت.

اونز & Minor می گوید آن را اجرا کرده است روش های جدید به دلیل ویروس از جمله محدود کردن بازدید کنندگان به توزیع آن و امکانات تولید به “کسب و کار بحرانی خدمات و تامین کنندگان” و نیاز کارکنان به پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی و تحت درجه حرارت چک.

دولت نیز قرار داده و پوشش و اجتماعی فاصله مورد نیاز در محل برای همه کسب و کار است که مجاز به کار — لازم است که برای کارکنان و مشتریان و بازدید کنندگان مگر در مواردی که کسب و کار ملاقات باریک استثنا در فرمانداری سفارش.

پنسیلوانیا به لیبریا تام گرگ است که تحت فشار به عقب coronavirus محدودیت پس از به طور موثر حاوی خارجه شیوع اولیه در مبارزه با جمهوری شورش در طول اقامت خود را در خانه سفارشات و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی. شهرستانهای را تهدید به سرپیچی از دستور خود در حالی که حداقل چند صاحبان کسب و کار بازگشایی درهای خود را با وجود هشدارهای خود.

حدود 2 میلیون نفر در پنسیلوانیا از دست داده اند شغل خود را از اواسط ماه مارس با غذا و شیر جالب رسم خطوط مایل طولانی است. در همین حال برخی از خارج از کار رفته دو ماه بدون پول به دلیل از دولت زده مشکل آنلاین مزایای بیکاری پورتال.

Allentown با بزرگراه اتصال آن به نیوجرسی و نیویورک تبدیل به یکی از پنسیلوانیا coronavirus نقاط داغ.

Wedged بین فیلادلفیا حومه شهر پنسیلوانیا زغال سنگ آنتراسیت کشور و مرز شرقی با نیوجرسی Allentown منطقه شده است بازگشت از فروپاشی صنعت فولاد و در حال رشد است به سرعت. این یک سیاسی نسیم شهر که بالاتر از درآمد خانوار نسبت به بقیه پنسیلوانیا و جذب بیشتر بالا پایان کارفرمایان.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستگیر دولت با صرف 44,000 آرا چهار سال پیش. اما در یک واکنش در برابر او در سال 2018 این منطقه رای دادند برای یک دموکرات به نمایندگی از آن در کنگره برای اولین بار در دو دهه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده است با احتیاط, تماشای سه نفر از زنگ کمربند متحده که انجام او را به ریاست جمهوری در سال 2016. به اصطلاح دیوار آبی پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین به معنای فراهم کالج انتخاباتی بیمه برای هیلاری کلینتون شکست برای مغلوب ساختن پیشی جستن با حاشیه بسیار باریک.

در بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اما نوشته میشیگان, دولت ضرب و شتم توسط ویروس که فرماندار بارها به درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن. اما مشاوران بر این باورند پنسیلوانیا مانند ویسکانسین می تواند اسیر اگر اقتصاد ریباند قبل از ماه نوامبر است.

که ممکن است معنی فشار کشورهای ” دموکراتیک فرمانداران به سهولت محدودیت در کسب و کار سفر و فضاهای عمومی — حتی اگر آن را از خطرات حیات ویروس مرگبار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به Allentown خواهد بود 18th, سفر به ایالت پنسیلوانیا پس از مصرف ، این bellwether Lehigh Valley — که دیدم یکی از شهرستانهای تلنگر از اوباما برای مغلوب ساختن پیشی جستن — خواهد بود که تمرکز شنبه به عنوان رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین به خصوص آن را به عنوان ترس خروج از زنان رای دهندگان در مناطق دیگر نقاط کشور از جمله در حومه فیلادلفیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیز با اولویت روستایی و exurban رای دهندگان و آماده به پتو امواج رادیو و تلویزیون با حمله تبلیغاتی که لینک دموکرات جو بایدن به چین است. امید است به لکه بایدن با یک انجمن به کشوری که در آن همه گیر سرچشمه گرفته و به بازی خود در روابط جهانی شدن و تجارت معاملات سرزنش توسط برخی از بسته شدن کارخانه ها در مناطق خارج از پیتسبورگ.

بالا کمپین مشاوران جریان رئيس جمهور در اواخر ماه گذشته که حمایت خود را تضعیف شده بود در میدان نبرد متحده به ویژه در میان افراد مسن در کشور با پیری جمعیت مانند پنسیلوانیا است. اما مشاوران بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است که برای معکوس کردن حرکت در بخشی به دلیل حملات خود را در بایدن سخت ضد چین و بلاغت و از بین بردن روزانه خود را در جلسات که مورد سرزنش تند بینندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید از Allentown خواهد او را حدود 75 مایل از اسکرانتون که در آن بایدن متولد شد. این دموکرات در مبارزات انتخاباتی تبدیل شده است به طور فزاینده ای امیدوار از بازگشت به پنسیلوانیا به ستون آبی که در آن آن را به حال شده است از سال 1992 تا سال 2016.

پنسیلوانیا است 10 در میان کشورهای کلی عفونت رای — با برخی از 59,000 مورد تأیید یا تقریبا 450 در هر 100 ، 000 ساکنان و تقریبا 4000 مرگ و میر با توجه به آمار فدرال.

عفونت های جدید شده اند روند را هر چند و گرگ شده است کاهش محدودیت در به آرامی تحت تاثیر قرار شهرستانهای — اما نه به اندازه کافی سریع برای برخی از.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه وزن در تشدید مبارزه سیاسی جمعه به tweeting: “بزرگ مردم پنسیلوانیا می خواهید آزادی خود را در حال حاضر و آنها به طور کامل آگاه از آنچه که مستلزم.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke میلر در واشنگتن مارک لوی در Harrisburg, Pa. و جاناتان Lemire در نیویورک کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de