چرا کلرادو Tokers عشق ذهن پاک کن

دلایل ما برای استفاده از شاهدانه محدوده دور و گسترده به عنوان گیاه مزایای اما ما نباید شرمنده از اینکه چرا بسیاری از ما جذب به سمت گلدان: گرفتن سنگسار پس از یک روز سخت فقط احساس خوب گاهی اوقات.

شما ممکن است فکر می کنم که هر گونه را پر کنید که میل, اما برخی از آنها بیش از حد با نشاط و دیگران بیش از حد خواب آلود. من نمی خواهم تمرکز پس از باز کردن یک لایحه در پست الکترونیکی, اما من نمی خواهم برای فراموش کردن چرا من به آشپزخانه آمد ، این یک خط سخت تر به راه رفتن به طور منظم حشیش کاربران از آن برای تلفن های موبایل و ما می خواهم به چوب با آنچه با این نسخهها کار. تلاش یک نوع جدید از علف های هرز حمل خطرات ناشناخته و یا بدتر اما با یک نام مانند ذهن پاک کن و مشتاق thumbs-up از budtender های آبدار و راز گونه به نظر می رسید به اندازه کافی امن است.

ذهن پاک کن ترکیبی از از دست دادن حافظه (تربیت از فراموشی رقیق و در صورت خاموش OG) و یک فروم فنوتیپ دختر پیشآهنگی کوکی ها پس از آن بسیار آسان است برای دیدن چرا من راحت بود با دادن آن یک حرکت کردن بدون هیچ گونه تست درایوهای پس از انت روز. اما مهم ترین چیز به دانستن قبل از تلاش اضطراری حذفی گونه است که زمانی که به استفاده از پانچ. هر چیزی بیش از حد اولیه خواهد شد در نتیجه در یک خانه کثیف و احتمالا unbrushed دندان. انتظار بیش از حد دیر می تواند به معنای در حال اجرا یک گام کندتر صبح روز بعد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

و پس از آن من به یاد داشته باشیم که ذهن Eraser یکی از Elitch باغ’ سریع ترین و ترین fucked-تا سرسره و ناگهان ترس از سوار پر از دست انداز در رخنه کرد. این رفتن برای پاک کردن ذهن من در حتی بیشتر فیگوراتیو حس از من فکر disorienting من به نقطه ای از یک سرگیجه برش قسمتی از مغز بیمار است ؟ من بحث های قبلی با budtender در مورد تمایل من برای درست haymaker آرام اعصاب من اما که بریدن از نگرانی بود فقط به اندازه کافی بزرگ برای پرتاب جم در endocannabinoid تسمه نقاله.

خوشبختانه ذهن پاک کن هیچوقت من را در بیش از حد وحشی سوار شدن به جای پرتاب یک پارچهای بیش از من فقط به اندازه کافی بلند است که من می توانم فراموش نکنید که ابر باران بود که بالای سر من در تمام طول روز. با وجود طبیعی بودن گروه بندی شده در “بنابراین شما تا به حال یک روز بد” گونه های ذهن پاک کن نیز موثر در تسکین برخی از جزئی فیزیکی و روده درد, همچنین شناخته شده به عنوان یک پست-Cinco de Mayo, tequila-و-لوبیا خماری. در بالا از آن ذهن پاک کن قرار داده و من به خواب در چند شب پس از من در حال حاضر می خواهم گرفته دو ساعت چرت نشانه ای از یک واقعا قوی را کاهش دهد.

من فقط در سراسر ذهن پاک کن در دن-Rec و Elitch را تا کنون (و من نمی توصیه اختلاط آن دو) اما فشار پدر و مادر از دست دادن حافظه مشابه است — البته در ابتدا بیشتر نشاط بخشی — اثر نیز به فروش می رسد در کلرادو درمانگاه.

به نظر می رسد: حتی اگر ذهن پاک کن را calyxes شد, تیره, سبز, شما نمی توانید بگویید دن-Rec را در فشار است که ممکن است ترساندن rookies به فکر آنها در مورد به دود چیزی تحت پوشش در کاکائو گرد و غبار. کسانی که در دایره خربزه-مچاله جوانه خواهم به سنبله بالا و تقریبا مانند شعله های آتش کمی با شکر برگ حمل بیشتر THC از برخی از nugs انجام دهد.

بو: من انتظار چیزی خشک و ضخیم و piney جلو داده و آن را اصل و نسب اما غافلگیر شده بود با یک فندک شیرین عطر و بوی. میوه ها و یادداشت های ترش مانند سرکه بریزید و نکات تازه از پوست پرتقال و سنبل بلند کردن بینی قبل از درد piney بوی کش آن را بازگشت به زمین.

عطر و طعم: کسانی که کش رایحه شیرین لاستیک و گاز و کاج کمی قوی تر از دود, اما آنها انتقال هموار به شیرین تر اسیدی طعم توت و پرتقال است.

اثر: سریع و آرام بخش ذهن, Eraser ندارد و هدر هر زمان کمک به شما و یا بدن خود را فراموش نکنید (و یا حداقل در مورد مراقبت) فوری گذشته اما همان را می توان گفت برای شوخ طبعی و کسر بنابراین نمی پاپ در یک Aaron Sorkin فیلم و یا سعی کنید به جرقه گفتگو پس از یک جلسه. فقط به نظاره نشست و اجازه دهید بوم تمیز کنید.

با وجود فشار شما می خواهم برای دیدن برفلد? ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de