پس از چهارده سال از تاب 3 پادشاهان میخانه بسته برای خوب

پس از چهارده سال South Broadway راک برگزاری 3 پادشاهان میخانه بسته شده است ،

مارتی Killorin که باز این باشگاه با جیم نوریس و Jeff Campbell در اوایل سال 2006 می گوید او و کمپبل شد در حال اجرا از پول شده اند و در اجاره در طول COVID-19 خاموش شدن ناگهانی.

“من می تواند بیرون آمدن از جیب به آن پرداخت اما این نوع مانند پرتاب پول خوب پس بد” Killorin می گوید. “اما این چیزها اتفاق می افتد. این خوب بود چهارده سال اجرا شود اما هیچ کس واقعا می تواند این آینده.”

در عین حال حتی قبل از همه گیر ضربه اجاره شد شاید در نانوایی محله و کسب و کار کند بود Killorin می گوید. مقدار زیادی از اطراف کسب و کار در حال حاضر سوار کردن.

“از آن ساخته شده آن هم از نوع بسیار سخت تر چیزهایی که کمی نازک تر,” او می گوید. “اما آن را هنوز هم survivable و من هنوز هم می خواست می شود قادر به فروش آن و راه رفتن به دور از سرمایه گذاری من با چیزی. اما این چیزی است که اتفاق افتاده است.”

Killorin می گوید او و کمپبل تا به حال برنامه ای برای فروش فقط بیش از یک سال پیش, اما این معامله از طریق کاهش یافت.

نوریس که سهم در 3 پادشاهان خریداری شد توسط کمپبل و Killorin طولانی نیست پس از او در زمان بیش از شورش اطلاعات کافه حدود چهار سال پیش می گوید که او پیش بینی 3 پادشاهان به عنوان چیزی مانند CBGB از غرب یک نقطه است که می تواند تشویق صحنه موسیقی محلی و باندهای تور کشور در ون.

“پس از آن همه چیز به نوعی در زمان زندگی خود را, بنابراین ما به پایان رسید تا ساخت بسیاری از تاریخ ما مراقبت از گروههای محلی و ساختمان های واقعا بزرگ محلی ترکیب تیم می گوید:” نوریس. “که به پایان رسید تا نقطه کانونی است.”

قبل از مصرف بیش از 3 پادشاهان در سابق گیلاس گودال محل در 60 جنوبی برادوی در اواخر سال 2005 و باز در ژانویه 2016, سه طرف کار کرده بود هیچ کس به طور خاص ارائه شد که رزرو نشان می دهد در اگدن تئاتر و Bluebird تئاتر در آن زمان است. Killorin تا به حال شنیده جنوبی برادوی نقطه بود برای فروش از Railbenders’ نوازنده بیس تایسون موری. زمانی که Killorian برای اولین بار شاهد برگزاری, او هر چند آن کامل بود. آن را به حال به حال مرحله قابلیت های یک نوار و یک اتاق است که می تواند جدا از موسیقی ،

“پشت صحنه درست پشت صحنه,” او می گوید. “ما تا به حال یک برش در کوچه که در آن مردم می تواند بار خود را در ون و و آنها می توانند بار در راست به طور مستقیم در پشت صحنه. طرح خیلی عالی بود. و آن را به حال به اندازه کافی بار است که در طول روز ما می تواند یک بار.”

Killorin می گوید زمان افتتاح 3 پادشاهان میخانه شد بسیار شگفت انگیز به عنوان آن را در شکوفایی. “ما در یک زمان واقعا خوب بود و عالی پشتیبانی محلی و همسایگان. آن را نمی توانست هیچ بهتر است. من فقط آرزو می کنم آن را نیست پایان راه آن را انجام داد.”

بیش از این محل اجرا Killorin می گوید وجود دارد بسیار کم گردش مالی و این که مردم می خواستند به کار وجود دارد.

“این شگفت انگیز بود,” او می گوید. “من می دانم که بسیاری از نوار و صاحبان رستوران ها و بسیاری از آنها شکایت در مورد گردش مالی و ما فقط نداشتیم که. ما تا به حال خوب مردم است.”

Killorin می گوید او هیچ ایده چه چیزی اتفاق خواهد افتاد به فضا و پیش بینی بسیاری از کافه ها و رستوران ها را در فروش در آینده نزدیک به دلیل بیماری همه گیر.

“وجود دارد رفتن به املاک و مستغلات موضوع,” او می گوید. “چیزی که می تواند برای نشستن می داند که چگونه طولانی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>