با گسترش سریع COVID-19 کارشناسان بهداشت عمومی و رهبران محلی را مشخص افزایش تست به عنوان یک معیار در نظر گرفتن زمانی که آن را بی خطر است برای بازگشایی پس از coronavirus محدودیت های پایان.

وجود دارد در واقع دو نوع تست انجام می شود — تشخیصی و آنتی بادی — و تا به حال ویرجینیا فشرده دو در آن گزارش روزانه. اما در میان انتقاد که با ترکیب نتایج را فراهم می کند متورم نظر دولت را تلاش برای کنترل ویروس, دولت, وزارت بهداشت می گوید این آزمایش گزارش می شود به طور جداگانه.

با تست تشخیصی این swabbing یک فرد بینی و یا گلو به نظر می رسد اثری از واکنش زنجيرهای پلیمراز یا PCR که می تواند تعیین کند که آیا فرد فعال ویروس در آن لحظه.

با آنتی بادی آزمایش تجزیه و تحلیل خون یک فرد می تواند نشان دهد که آیا او تا به حال شده است در معرض ویروس و ممکن است ایمنی آن, صرف نظر از اینکه آن فرد توسعه یافته نشانه های مرتبط با COVID-19.


بیشتر Coronavirus اخبار


در حالی که آنتی بادی آزمایش همچنان به توسعه آن خواهد شد در نتیجه توانایی برای تست بیشتر مردم و مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند این نتایج می تواند کمتر قابل اعتماد است و می تواند انحراف داده ها نشان می دهد یک نهاد در حال انجام یک کار بهتر از کنترل گسترش از coronavirus از آن واقع است.

ویرجینیا وزارت بهداشت گفت: در آینده آن را در حال حاضر نتایج حاصل از دو آزمایش جداگانه در آن گزارش روزانه در coronavirus.

این سازمان گفت: تست آنتی بادی در حال حاضر باعث می شود تا 9 درصد از تمام تست و عطف به ماسبق شکستن را دو آزمون نمی کند به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار داده و رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم تا به حال قبل از تصمیم گیری به سهولت محدودیت برای بسیاری از دولت های جمعه.

آن را فقط شش هفته پیش در مارس 2, که, U. s. غذا و داروی آمریکا به اورژانس-استفاده از تصویب برای اولین coronavirus آزمایش پادتن. دیگران باید نقل مکان کرد و به سرعت به بازار است.

بدون واکسن مقامات بهداشت عمومی باید گفت coronavirus تست مهم ترین راه برای ارزیابی پتانسیل گسترش درک چگونه بسیاری از مردم که قبلا در معرض شده است که به طور معمول بخشی از این معادله با توجه به بازگشایی یک حوزه قضایی است.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de