AP منبع: بازیکنان بپرسید MLB برای کشت اسناد مالی

نیویورک (AP) — وکلا برای بازیکنان بیس بال’ اتحادیه خواسته لیگ اصلی بیس بال برای ارسال یک کشت از اسناد مالی است که جزئیات صنعت مالی به یک فرد آشنا با درخواست آسوشیتدپرس گفت.

این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود روز شنبه از آنجا که هیچ یک از طرفین اعلام کرد گام.

بیس بال صاحبان روز دوشنبه به تصویب یک پیشنهاد است که می تواند منجر به coronavirus-تاخیر در شروع فصل در اطراف چهارم جولای به طور منظم-برنامه فصل 82 بازی در هر تیمی از جمله 13 برابر هر یک از بخش های رقیب. صاحبان همچنین به رفتن پیش به پیشنهاد پایگاه بازیکنان حقوق در 50-50 تقسیم درآمد که این اتحادیه می گوید که حقوق و دستمزد کلاه و یک چارچوب بازیکنان هرگز به توافق برسند.

“این امیدوار است که ما باید برخی از لیگ اصلی بیس بال در این تابستان. ما در حال ساخت برنامه ای در مورد بازی در خالی استادیوم” کمیسر راب مانفرد گفت: در سی ان ان اضافه کرد که او مطمئن است رسیدن به یک معامله با بازیکنان.

این نوع از افشای مالی این اتحادیه خواسته شایع تر است طول کلی چانه زنی جمعی مذاکرات که بازی را برای چندین ماه یا سال به جای محدود مذاکره زمان در دسترس در حال حاضر.

“وجود دارد راه های بسیاری برای مخفی کردن پول” سینسیناتی پارچ ترور بائر گفت: در یک ویدئو او نوشته شده یکشنبه در توییتر.

بائر گفت: صاحبان می تواند به کاهش قیمت بلیط و در همان زمان شارژ بیشتر برای پارکینگ آنها کنترل از طریق اشخاص مختلف که به نفع باشگاه است.

توصیف خود به عنوان تنها کمی نشاط صریح 29 ساله در زمان یک شات در کمیسیون.

“اگر من قصد دارم به اعتماد به من حقوق و دستمزد به غارت مانفرد بازاریابی بازی را به پول بیشتر برای بازی من در آن” بائر گفت. “به من اجازه دهید بازار بازی و همه ما را به پول بیشتر است.”

تیم یک ارائه به اتحادیه جمعه که شامل وخیم مالی هوا اما هیچ پیشنهاد رسمی.

مدیریت ترس و حتی بیشتر مشکل مالی اگر به طور منظم فصل بازی ها باعث بازیکنان پرداخت می شود و حقوق خود را و postseason لغو شد به دلیل موج دوم جدید کروناویروس. بازیکنان نمی رسم حقوق در طول postseason زمانی که MLB دریافت بزرگترین بخشی از آن و سیمای ملی درآمد.

بازیکنان در حال انتظار برای دریافت دقیق پزشکی و تست پروتکل های از MLB. حاضر به خطر بیمار شدن Tampa Bay Rays All-Star پارچ بلیک اسنل گفت: او را تپه در این سال اگر پرداخت خود را قطع نکنید.

“من نه تقسیم هیچ درآمد. من می خواهم همه معدن” 2018 AL Cy جوان برنده جایزه گفت: در یک حرکت یا کشش ناگهانی جریان چهار شنبه. “Bro میشم کردم به درک بیش از حد چرا که خانواده می شود مانند:” فرض, بازی, برای عشق بازی. مرد چه چیزی اشتباه است با شما bro? پول نباید یک چیز است.’ سلام من خطر زندگی من است. منظورتون ‘باید آن چیزی است؟’ آن است 100% باید یک چیز.”

پزشکی ورزشی تحقیقات و تست های آزمایشگاهی در سالت لیک سیتی که انجام تست برای بازیکنان با minor league قرارداد و شرکت در اخیر coronavirus آنتی بادی مطالعه رسیدگی خواهد MLB تست برای ویروس ها و وعده چرخش 24 ساعته.

“همه بازیکنان ما خواهد بود تست شده چند بار در هفته PCR آزمایش برای تعیین اینکه آیا یا نه آنها به ویروس” مانفرد سی ان ان گفت. “که تست خواهد بود تکمیل شده کمتر توسط آنتی بادی آزمایش.”

27-year-old left-hander, Snell توافق در مارس 2019 به 50 میلیون دلار پنج سال قرارداد که شامل 3 میلیون دلار جایزه امضای a $1 میلیون حقوق و دستمزد سال گذشته و به مبلغ 7 میلیون دلار حقوق و دستمزد در این فصل است.

به عنوان بخشی از مارس 26 توافقنامه بين لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان در انجمن اسنل در حال پیشرفته $286,500 برای اولین بار از 60 روز از فصل از طریق مه 24, اما نه هر بیشتر در سال 2020 اگر هیچ بازی هستند. معامله تماس برای بازیکنان برای دریافت سرشکن سهام از حقوق و دستمزد اگر فصل شروع می کند; اسنل را دریافت کنید $43,210 برای هر روز از این برنامه.

تیم ها می گویند که آنها از دست دادن پول اگر بازی ها را در خالی ballparks. مانفرد می گوید: 40 درصد از درآمد دروازه و مربوط به دروازه و سی ان ان گفت اگر هیچ نجومی ضرر و زیان خواهد رویکرد 4 میلیارد دلار.

“اگر من قصد دارم به بازی من باید در پول من امضا به پرداخت” اسنل گفت. “من نباید نیمی از آنچه که من پرداخت می شود چرا که این فصل در نیمه قطع همه بالای 33 درصد کاهش نیم است که در حال حاضر وجود دارد, بنابراین من واقعا مانند 25%. در بالای آن, آن را مشمول مالیات. … اگر من ‘رونا, حدس بزنید چه اتفاقی می افتد ؟ اوه آره, که باقی می ماند — که در بدن من برای همیشه.”

MLB کارکنان صرف دو ماه کار بر روی تست برنامه. مانفرد گفت: وجود خواهد داشت درجه حرارت روزانه چک و نشانه تجزیه و تحلیل. اگر کسی تست مثبت آنها را در قرنطینه می شود و تا زمانی که آنها دو تست منفی بیش از 24 ساعت است.

“ما امیدواریم که که ما قادر خواهد بود برای متقاعد کردن گسترده اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان ما است که آن را امن برای بازگشت به کار” مانفرد سی ان ان گفت. “پروتکل برای بازگشت به بازی های مرتبط با سلامت پروتکل ها در حدود 80 صفحه در طول. آنها فوق العاده دقیق است. آنها را پوشش همه چیز را از که چگونه بازیکنان را از سفر منشور خصوصی, چگونه آن منشور را تمیز شود که دسترسی به ورزشگاه سخت محدودیت در تعداد زیادی از مردم tiering از کارکنان به طوری که حتی کسانی که در ballpark را جدا خواهد شد به طور کلی از بازیکنان است.

“بنابراین ما امیدواریم که که ما قادر خواهید بود به آنها را متقاعد کند که آن را بی خطر است,” او اضافه شده است. “در پایان روز اگر وجود بازیکنان با هر شرایط بهداشتی و یا فقط شخصی خود را شک و تردید ما هرگز زور آنها را امتحان کنید یا به زور آنها را به بازگشت به کار. آنها می توانید صبر کنید تا زمانی که آنها احساس آنها در حال آماده به آمده است.”

تیم بازی شش بازی در برابر هر یک رقیب در همان منطقه در بخش های دیگر لیگ ایجاد شش بازی هر یک بین رقبا مانند یانکی ها و متس توله and White Sox داجرز و فرشتگان و غول و دو و میدانی.

MLB اولویت است که برای تیم خود را به استفاده از به طور منظم فصل ballparks. مانفرد گفت او صحبت کرده است با 18 فرمانداران که کشورهای میزبان MLB.

“فرض کنید که ما سعی کنید به بازی بعضی از بازی ها شروع و در نیمه اول ماه جولای اکثر فرمانداران ابراز امیدواری کرد که ما قادر خواهد بود برای استفاده از امکانات البته در ابتدا بدون طرفداران,” او گفت: سی ان ان. “اما ما باید برنامه های احتمالی اگر در واقع وجود دارد یک مشکل در یک بازار خاص ما برنامه های احتمالی که در آن است که تیم می تواند در جایی دیگر حداقل به طور موقت.”

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de