آسیا امروز: چین, علائم ماه بدون هیچ گونه تایید مرگ

پکن (AP) — چین رفته یک ماه بدون اعلام هیچ گونه جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس و کمتر از 100 بيمار در درمان COVID-19.

ملی کمیسیون بهداشت گزارش چهار مورد جدید از این ویروس در جمعه, همه, محلی متقابل عفونت در شمال شرق استان جیلین که در آن یک خوشه با منشاء نامشخص شناسایی شده است در روز های اخیر. روز گذشته این کمیسیون گزارش یک مرگ بود در تاریخ 14 آوریل.

فقط 91 مردم باقی می ماند در درمان COVID-19 و 623 دیگران در انزوا بودن موارد مشکوک و یا برای داشتن آزمایش مثبت بدون نشان دادن علائم از جمله 11 به تازگی شناسایی شده است.

در مجموع چین گزارش کرده است 4,633 مرگ و میر در میان 82,933 موارد پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان.

برخی از مسکونی ترکیبات تست ساکنان برای این ویروس به عنوان ووهان تلاش برای تست همه آن 11 میلیون نفر در 10 روز. این شهر به دستور جوامع محلی برای تست هر کس پس از شش مورد جدید ظاهر آخر هفته گذشته برای اولین بار عفونت وجود دارد در بیش از یک ماه است.

چین نگهداری اجتماعی فاصله و ممنوعیت اتباع خارجی که وارد کشور شده است اما به طور فزاینده ای باز جهان دومین اقتصاد اجازه می دهد تا هر دو کارخانه بزرگ و کوچک کسب و کار به از سرگیری تولید و ارتباط با مشتریان.

دولت در نظر دارد برای برگزاری مراسم مجلس جلسه سالانه در اواخر این ماه اما با شدت محدود دسترسی برای روزنامه نگاران و دیگران. نشست کنگره خلق ملی است که انتظار می رود به کمتر از نرمال خواهد شد اما هنوز هدف به مجموعه اقتصادی و اجتماعی اهداف خود را برای سال آینده از جمله اعلام آمار و ارقام بودجه موسسات پیشرو مانند افراد ارتش آزادی بخش.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— ویروس یافت می شود در ROHINGYA کمپ: مقامات گزارش کرده اند اولین coronavirus مورد در شلوغ اردوگاه برای Rohingya پناهندگان در جنوب بنگلادش که در آن بیش از 1 میلیون پناهنده پناه هستند. مقامات گفت: این فرد از Rohingya جامعه و یک فرد محلی زندگی می کند که در کخس بازار منطقه که همچنین آزمایش مثبت شده اند جدا شده است. کمک به کارگران داده اند از پتانسیل جدی شیوع اگر ویروس رسیده بودند. با حدود 40 ، 000 نفر در هر کیلومتر مربع (103,600 در هر مایل مربع) زندگی در پلاستیک حاجت در کنار پناهندگان خواهد بود خطرناکی در معرض ویروس.

— بیشتر در سئول عفونت: کره جنوبی گزارش کرده است 27 تازه موارد از جمله 22 در سئول در منطقه که در آن مقامات بهداشتی شده اند تقلا برای تست و منزوی بالقوه حامل ویروس پس از کشف ده ها تن از عفونت های مرتبط با clubgoers. آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه آورده و ملی در مجموع به 11,018 موارد و 260 ویروس های مربوط به مرگ و میر. این انتقال مجبور تاخیر در بازگشایی مدارس در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع ممکن است 20. وزیر بهداشت پارک داد neung-هو ابراز امیدواری کرد این کشور می تواند در حفظ و شیوع بیماری تحت کنترل تعدادی از موارد فعال شد در حال حاضر زیر 1000.

— سیدنی رستوران بازگشایی: بسیاری از کافه ها و رستوران ها در سیدنی باز دوباره جمعه به عنوان برخی از coronavirus محدودیت برداشته شد اگر چه آب و هوای بارانی و مداوم و نگرانی از سرایت به نظر می رسد برای حفظ حمایت نسبتا کم است. استرالیا پرجمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز آغاز شد اجازه می دهد رستوران ها و مکان های عبادت برای بازگشایی تا 10 نفر به شرط رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. بارها و باشگاه ها نیز مجاز به تجارت اما فقط برای ناهار خوری. دولت برتر Gladys Berejiklian هشدار داد مردم به مسئولیت شخصی گفت که کاهش محدودیت در برخی دیگر از کشورهای در حال معکوس.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>