هفته گذشته من یک کمی از تقلب. شما ببینید نجیب ضد شورش در حال حاضر نه یک ساعت یک مبارک در هر se بنابراین از لحاظ فنی آن را در wheelhouse. اما آن را یک معامله جیغ در Cinco de Mayo, که در اصل به من اجازه داد تا به بررسی کنید که آیا این winos زنجیر مناسب و معقول کوکتل در یک مبارک-ساعت-ish مراسم آشتی ترتیب دادند راه است. در آن مجاز به دریافت کل 750 میلی لیتر بطری های تازه ساخته شده margaritas و یک زن و شوهر از مرغ سرخ شده tacos برای زیر چهل دلار است. به طوری که من به برچسب این ناراضی است ؟

در متوسط خود را بار نوبل شورش است, یک خود اعلام کرد مکان برای پیدا کردن “صادق شراب و مواد غذایی خوب و واقعی مهمان نوازی و کمی از ضرب وشتم.” اما در چنین زمان فراگیر ضرب وشتم شراب نوار — خواهر و برادر جوان تر از Nocturne درب بعدی — گرفته شده با استفاده از جهانی ما ولع مصرف برای مواد غذایی راحتی با وارد شدن به مرغ سرخ شده کسب و کار. انتخاب هوشمند اگر شما از من بپرسید اما من احتمالا می خواهم به یک کلیه برای نجیب ضد شورش را charcuterie صفحه گرامافون بیش از حد (اگر $19 منوی قیمت یعنی من لازم نیست). در واقع منو مملو از امکانات اعم از مرغ سرخ شده سطل (چهار قطعه برای $19 یا هشت برای 36 $به علاوه پاداش بال) ماهی قزل آلا rillettes (8 دلار) ماهی تن کنجد سالاد ماکارونی (11 دلار) به گران دوبل برگر (19 دلار) و همیشه محبوب اسنک گل کلم (این نسخه پرداخت برای $5).

The tacos were a Cinco de Mayo special, but the fried chicken is available every day but Monday.گسترش

Tacos بودند Cinco de Mayo, ویژه, اما این مرغ سرخ شده در دسترس است که هر روز جز جمعه.

لی چاوز بوش

در حالی که من می خواستم به شیرجه رفتن به تمامی از آن من تصمیم گرفتم به معقول و چوب به چند ویژه-برای-این-بعد مرغ سرخ شده tacos بنابراین من می تواند تمرکز بر روی این بطری o’ مارگاریتا. نجیب ضد شورش با استفاده از تاک نرم افزار برای pick-up, سفارشات, که, اگر شما استفاده می شود قبل از آن می تواند یک کمی befuddling. به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید کردهاید نه-بسیار-دکمه-به دنبال مرغ-سطل دکمه در نوار شراب صفحه وب شما می شود در راه خود را. از آنجا شما می توانید سفارش خود را در تاریخ (شنبه تا جمعه) و وانت بار (بین 3 و 8 p. m.) و پس از آن شما باید ده دقیقه به را تشکیل می دهند و ذهن شما را (من آن را با دو ثانیه به فراغت).

ورود نجیب ضد شورش را graffitied پشت کوچه برای من 6 بعد از ظهر تا جای که من پیدا کردم بسیار پاک کردن ترک مقدار زیادی از اتاق ایستاده مردمی برای حفظ فاصله خود. اما دیدن که من یکی از تنها دو نفر وجود دارد, من به معطل شدن بیش از شراب لیست من منتقل شده بود تا در من میل به تکیلا. نجیب شورش همیشه چیزهای جالب در چرخش به خصوص “pét بوندس لیگا” — sommelier-صحبت برای pétillant naturel (طبیعی درخشان) یا شراب که نور و کمی نوشابه های گازدار از اتمام تخمیر در بطری. شما همچنین می توانید اجازه دهید فقط sommeliers انجام آنچه آنها بهترین را انتخاب کنید و شما از هر کدام از انواع سفید و قرمز و شامپانی و یا دیگر انگور-بر اساس انتخاب.

Noble Riot has some pretty good happy-hour deals, even if they're not advertised as such.گسترش

نجیب شورش است برخی از خیلی خوب مبارک-ساعت معاملات حتی اگر آنها در حال تبلیغ به عنوان چنین.

لی چاوز بوش

با من قابل اعتماد 750 میلی لیتر بطری و چند tacos به رفتن من به رهبری خانه به انتظار من مرغ سرخ شده-دوست داشتن هم اتاقی. مسلما من کمک کرد تا خودم را به margs قبل از ورود خود را. با وجود ترجیح می دهند margaritas در puckery پایان ترش این متعادل ترکیب شد و کاملأ پیچیده طراوت بیش از یخ است. من در زمان برای یک فانتزی نمک rim که لازم بود به من را آهسته از اتمام نیمی از من. هشدار داده می شود: آشامیدنی به عنوان آنها این چیزها را دزدکی حرکت کردن در شما.

چون من دیر شده بود برای من انتخاب کنید تا در آن زمان ما به ما مرغ سرخ شده tacos, چیپس و مرغ شد نی اب و هوای. این است که می گویند ما نمی لهستانی آنها را به سادگی که من می تواند به شدت توصیه فرار تاکو چسبیده با سطل مرغ و مطمئن شوید که شما در حال منظقه در زمان مقرر. به دنبال این دستورالعمل ساده و که شما خودتان یک نجیب شورش در ایمنی از خانه خود را.

نجیب شورش است که در واقع 1336 خیابان 27 (نگاه به کوچه بین گردو و Larimer خیابان). در علاوه بر این به takeout مرغ و شراب و کوکتل, شراب نوار نیز ارائه می دهد یک انتخاب آنلاین شراب کلاس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de