کالیفرنیا coronavirus موارد بالا 75,000 و تقریبا نیمی از آنها در L. A. شهرستان

کالیفرنیا پیشی گرفته 75,000 coronavirus موارد جمعه به عنوان مقامات در ادامه به سهولت اقامت در خانه محدودیت.

در سطح ایالت بیش از 3000 نفر کشته شده اند از علل مرتبط با COVID-19.

نزدیک به نیمی از coronavirus موارد — 35,447 — و بیش از نیمی از مرگ و میر ناشی از — 1,711 — در میان ساکنان لس آنجلس که در آن مقامات این هفته اعلام کرد قوانین سختگیرانه تر در مورد پوشیدن ماسک در خارج از منزل.

در شهر L. A., قانون جدید نیاز به پوشش صورت برای پیاده روی, در حال اجرا, دوچرخه سواری, scooting, rollerskating چاپ صفحه و تمام فعالیت های در فضای باز به جز برای کسانی که در آب با توجه به سفارش از شهردار اریک Garcetti.

تبلیغات

در جای دیگر در L. A. County, شما هنوز هم می تواند در خارج از منزل بدون پوشش چهره زمانی که وجود دارد هیچ کس دیگری در اطراف اما باید با قرار دادن ماسک در زمانی که دیگران روش گفت: باربارا فرر این شهرستان بهداشت عمومی مدیر.

این قوانین سختگیرانه تر در آمده و به عنوان شهرستان بازگشایی سواحل آن و مجاز خرده فروشان به سر منظقه وانت خدمات.

ماسک های صورت در حال حاضر اجباری L. A. لوازم جانبی. می تواند ما را پوشش داده است ؟

تبلیغات

“همانطور که ما شروع به بازیابی ما سفر ما نیاز به شانه وظیفه انجام همه ما می توانیم برای جلوگیری از بسیاری از دیگران از مرگ” فرر گفت: روز شنبه در بیانیه ای. او اشاره کرد که پروتکل بودند که در محل قرار داده تا کسب و کار و مناطق تفریحی می تواند بازگشایی با خیال راحت.

“همه ما نیاز به دقت پیروی از قوانین از جمله تمرین فیزیکی فاصله و پوشیدن پارچه پوشش صورت در همه زمان ها, به طوری که ما پایان ندارد تا با افزایش قابل توجه به بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر” او گفت:.

در میان ادامه داد: افزایش موارد Air Force Thunderbirds دقت پرواز تیم را به آسمان بیش از کالیفرنیای جنوبی روز جمعه به صورت هوایی ادای احترام به کسانی که در خط مقدم نبرد در برابر ویروس.

شش F-16C/D مبارزه شاهین را به پرواز در شکل گیری بخشهایی از Los Angeles, San Diego, نارنجی, ونتورا و ریورساید شهرستان در طول روز به افتخار اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و اعضای نظامی و دیگران.

تبلیغات

این Thunderbirds در حال همکاری با نیروی دریایی آبی فرشتگان و محلی هوایی گارد ملی واحد به مرحله مشابه عینک به عنوان بخشی از یک کشور نشان از همبستگی و حمایت COVID-19 پاسخ دوبله امریکا قوی است.

هر چند L. A. شهرستان ادامه داد: به کروناویروس کانون برخی از مناطق روستایی شهرستانهای دیده اند مقایسه تاثیر کمی در نظر موارد و مرگ و میر. به عنوان دولت حرکت می کند به آنچه که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تلقی شده است فاز 2 از بازگشایی طرح شده است ممکن است برای کسانی که در شهرستان ها برای رفتن بیشتر در از نظر باز کردن کسب و کار ارائه شده آنها با معیارهای خاصی است.

نزدیک به یک سوم از کالیفرنیا 58 شهرستانهای باید گواهی به دولت است که آنها را شامل گسترش این ویروس است که اجازه می دهد تا آنها را برای بازگشایی رستوران برای ناهار خوردن در خدمات و همچنین مراکز خرید و کسب و کارهای دیگر Newsom گفت: پنج شنبه.

تبلیغات

19 شهرستانهای استان که گواهی به جلسه استانداردهای دولت برای مهار عمدتا در مناطق روستایی شمال کالیفرنیا با جمعیت های کوچک. آنها نشان دهنده حدود 4.5 درصد از جمعیت این ایالت را شامل نمی مراکز شهری مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو.

دولت است که ادامه مذاکرات با سایر استان ها که در حال تلاش برای دیدار با استانداردهای دولتی برای تست در بیمارستان در دسترس بودن و تعداد موارد است.

دیگر Southern California counties — نارنجی کنار رودخانه سن برناردینو و سن دیگو — در حال کار برای ایجاد یک ائتلاف به طور مشترک لابی Newsom به طوری که آنها می تواند بیشتر بازگشایی خود را در اقتصاد محلی است.

L. A. شهرستان stay-at-home سفارشات خواهد شد “با تمام یقین” بود تمدید برای سه ماه آینده فرر روز سه شنبه گفت. او بعدا اضافه شده است که حتی اگر سفارشات در محل باقی می ماند از طریق تابستان محدودیت خواهد بود “به تدریج آرام” تحت یک طرح پنج مرحله ای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر