رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom می گوید که نرخ بیکاری در کالیفرنیا در میان COVID-19 همه گیر شده است به مراتب بیش از آنچه در آن بود در اوج دوران رکود اقتصادی بزرگ با 4.7 میلیون نفر تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری نیاز به دولت به قرض گرفتن میلیاردها دلار بیشتر از دولت فدرال برای پوشش ادعا می کند.

در یک کنفرانس خبری پنج شنبه به ارائه یک تجدید نظر در بودجه دولت برای سال مالی شروع ژوئیه 1 Newsom گفت: دولت نیاز $43.8 میلیارد دلار برای پوشش نرخ بیکاری در سال جدید 650 درصد افزایش بیش از آنچه در ابتدا پیشنهاد شد.

دولت را مجبور به قرض گرفتن مقدار از این پول از فدرال صندوق اعتماد است که کمک می کند متحده پوشش مزایای بیکاری در زمان رکود است.

“این بیکاری اعداد فک انداختن” Newsom گفت. “ما در یک زمان است که به سادگی بی سابقه است.”

تبلیغات

برخی از 4.7 میلیون کالیفرنیا ثبت شده اند ادعا می کند برای مزایای بیکاری از مارس 12 نسبت به 2.2 میلیون نفر در سه ماهه سوم سال 2010 در اوج رکود اقتصادی ،

دولت نرخ بیکاری به اوج در بیش از 24.5% در این سال, اما این نرخ برای سال به عنوان یک کل خواهد بود 18 درصد است که هنوز هم بالاتر از 12.3% نرخ اوج در طول سه ماهه سوم سال 2010 Newsom اضافه شده است.

“این طبیعی نیست اعداد” Newsom گفت. “اینها به سادگی و بدون سابقه در دوران مدرن است.”

تبلیغات

در سال رونق کالیفرنیا است که قادر به پرداخت نرخ بیکاری از دولت مالیات پرداخت شده توسط کارفرمایان بر اساس تعداد کارگران آنها.

اما یک دهه-برنامه اجازه می دهد متحده به قرض گرفتن پول از دولت فدرال اعتماد صندوق بیکاری با پرداخت پول بازگشت بیش از چند سال بالاتر توسط کارفرما مالیات است.

تا کنون دولت دریافت کرده است اقتدار به قرض گرفتن 8 میلیارد دلار از دولت فدرال برای ماه های مه و ژوئن و مقامات روز پنجشنبه گفت که پول بیشتری مورد نیاز خواهد بود در ماه های آینده.

“دولت خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به قرض گرفتن در دهها میلیارد دلار و در نتیجه قابل توجهی در آینده پرداخت سود سالانه تا زمانی که بازپرداخت وام ها” با توجه به بودجه است.

تبلیغات

کنگره در حال حاضر اختصاص داده شده به کمک به پرداخت مزایای بیکاری به پیمانکاران مستقل فرفره کارگران و کسانی که خود اشتغالی که قبلا نمی شد واجد شرایط برای درخواست به طور منظم مزایای بیکاری. قانون فدرال نیز بیکار با اضافی $600 در هر هفته در منافع از طریق ژوئیه 31.

هنوز بیکاری تصویر را نگران کرده قانونگذاران ایالتی از جمله بهداشت ، کانی M. Leyva (D-چین) که در حال فشار دادن به دولت برای کمک به کالیفرنیا پرداخت هزینه های زندگی خود را.

“واضح است که نرخ بیکاری اعداد و مداوم اثرات به کارگران و کارفرمایان در سراسر کشور ما در حال سرسام آور” Leyva گفت. “بنابراین من موافق با فرماندار است که — در حالی که ما نیاز به ادامه به محافظت از آموزش عمومی و بهداشت و ایمنی عمومی — ما همچنین نیاز به کمک به کسانی که بیشتر تحت تاثیر COVID-19.”

تبلیغات

مجمع حزب جمهوری خواه رهبر ماری Waldron Escondido گفت: دولت می تواند انجام بسیاری برای کمک به کاهش نرخ بیکاری با حرکت سریع تر به بازگرداندن بخش از اقتصاد توقیف توسط فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید.

“بهترین راه برای رفع این بحران بودجه این است که با کمک مردم بازگشت به کار با خیال راحت” او گفت:.

سیل اخیر از بیمه بیکاری برنامه های کاربردی تحت الشعاع این کهنه کامپیوتر و تلفن سیستم های راه اندازی شده توسط دولت در بخش توسعه اشتغال به روند ادعا می کند.

نمایندگان مجلس روز پنج شنبه در خواست فرماندار به انجام بیشتر برای رفع مشکلات در أد.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

“اگر ما نیاز به زندگی در هنجار جدید, پس از آن ما نیاز به رفع مشکلات در أد. کالیفرنیا که فقط از دست دادن شغل خود باید برای تحمل و قدرت تاخیر و ناکارآمد وب سایت و تماس با مراکز فقط به UI” مجلس دوون Mathis (R-خمین) گفت.

Newsom را به تجدید نظر در بودجه اذعان این مشکل است.

“دولت از این میراث سیستم و نیاز به تعویض آن آمده است به تمرکز شدید در طول COVID-19 همه گیر که میلیون ها نفر از کالیفرنیا دسترسی به این سیستم برای درخواست UI مزایای” بودجه متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de