حتی به عنوان هزینه های موشک وار رفتن در پاسخ به کروناویروس بحران کالیفرنیا مدارس صورت عمده کاهش بودجه که به طور بالقوه می تواند منجر به معلم و کارکنان اخراج و ترک برخی از مدارس در حال مبارزه با خیال راحت به بازگشایی دانشگاه ها در پاییز به گفته مقامات منطقه و مربیان است.

بودجه پیشنهادی ضربه به مدارس حدود 19 میلیارد تقسیم بر دو سال آینده بدتر موجود خود چالش های مالی می کند و کمی به کمک همه گیر هزینه های مربوط.

در پاسخ به تجدید نظر در بودجه رونمایی پنج شنبه توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom, Xilonin کروز-Gonzalez رئیس دانشکده کالیفرنیا تخته Assn., اذعان کرد که Newsom رو با انتخاب های دشوار در مقابله با برآورد $54.3 میلیارد دلار کسری بودجه دولت است که محقق فقط به عنوان به سرعت به عنوان coronavirus.

اما سهم خسارت عهده مدارس بیش از حد بزرگ است, او گفت:.

تبلیغات

“این می تواند با بودجه کافی در زمان عادی و کمتر از آنچه مورد نیاز است برای بسیاری از مدارس برای بازگشایی با خیال راحت در طول یک بیماری همه گیر” گفت: کروز-Gonzalez, که همچنین یک عضو هیئت مدیره مدرسه برای Azusa Unified School District یک سیستم مدرسه در شرق لس آنجلس. “و اگر مدارس نمی بازگشایی اقتصاد ما نمی تواند به طور کامل بازگشایی شده است.”

دیگر رهبران مدرسه تشبیه پیشنهاد کاهش به کسانی که در طول رکود بزرگ از یک دهه پیش.

“پیشنهادی آموزش و پرورش کاهش برای 2020-21 بودجه خواهد بود ویرانگر در زمانی که دانش آموزان نیاز به حمایت بیشتر گفت:” E. توبی بوید رئیس جمهور از نفوذ معلمان کالیفرنیا Assn., و “منجر به کاهش حیاتی در برنامه های دانش آموزان, مربی اخراج کردند روز و کاهش پرداخت درست مثل آن را در طول رکود اقتصادی گذشته هنگامی که ما از دست 33,000 مربیان است.”

آموزش عالی پایدار همزمان ضربه بیشتر بی ثبات کردن دولت کالج ها به عنوان آنها سعی کنید به برنامه ریزی برای سقوط نامشخص در مورد چگونه بسیاری از دانشجویان را به بازگشت در فرد و یا آنلاین و چگونه کلاس انجام خواهد شد. در اوایل این هفته سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا اعلام کرد که سقوط آن ترم را در درجه اول آنلاین.

تبلیغات

طرفداران گفت کاهش خواهد سقوط سخت در کسانی که بیمار می تواند استطاعت آن را.

“همه در سراسر کشور و خانواده ها و دانش آموزان و جوامع از رنگ درد و رنج ناشی از نامتناسب اثر این بیماری همه گیر” گفت: Elisha اسمیت Arrillaga اجرایی, مدیر آموزش و پرورش اعتماد غرب پژوهشی و ترویجی ،

“این که آیا آن را در حال مبارزه با نیازهای اساسی بی ثباتی مالی و دسترسی به تکنولوژی و یا غیر قابل انکار استرس پدر و مادر در حال تجربه یک چیز روشن است — ما مدرسه و دانشگاه, سیستم های مرکزی چگونه خانواده ها و دانش آموزان را بهبود می یابند از این سلامت و بحران اقتصادی,” او اضافه شده است.

هنوز هم بسیاری از طرفداران و مقامات Newsom اعتباری برای بودجه طرح که می توانست بسیار بدتر برای آموزش عمومی.

تبلیغات

به سهولت نیش Newsom اختصاص داده شده $4.4 میلیارد دلار در اورژانس فدرال کمک به مدارس و هدایت یکی دیگر از 2.3 میلیارد دلار. این پول ابتدا در نظر گرفته شده برای کاهش دراز مدت کمبود مربیان’ بازنشستگی به عنوان یک اولویت مهم برای مدارس, اما کمتر مهم تر از پرداختن به بحران فوری.

مدارس نیز بهره مند خواهند شد از Newsom پایان دادن به برخی از اعتبارات مالیاتی خواهد شد که در نتیجه $1.8 میلیارد دلار در درآمد و افزایش مالیات برای برخی از.

علاوه بر این Newsom امیدوار به تکیه بر deferrals که تاخیر چگونه به زودی ولسوالی دریافت پول است. تاخیر دولت اجازه می دهد تا به “تعادل” بودجه خود را در حال حاضر در هزینه های آینده پرداخت. به عنوان یک نتیجه, منطقه مجبور به تخلیه ذخایر و یا قرض گرفتن پول برای پوشش جریان نقدی خود را. اما deferrals بهتر از کاهش.

Newsom نیز تایید حسابداری و بودجه مانورهای است که قادر به حفظ سطوح بالاتر از بودجه آموزش و پرورش در سال آینده زمانی که اقتصاد در نهایت بهبود.

تبلیغات

استراتژی های برنده ستایش از دولت Supt. آموزش عمومی تونی Thurmond.

“امروز روز شده در بودجه پیشنهادی شامل انواع اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از کاهش دائمی به آموزش و پرورش که در غیر این صورت می تواند به ماندگاری اثرات در یک نسل از دانش آموزان” Thurmond گفت.

Thurmond همچنین اذعان خواهد بود وجود دارد هیچ فرار از درد ناشی از سرعت اتفاق می افتند رکود: “در حالی که اقدامات مشخص شده در امروز پیشنهاد به مراتب از آنچه در مدارس ما نیاز ما همچنین درک می کنیم که دولت ما رو انتخاب غیر ممکن است غیر ممکن است تحت شرایطی.”

این کاهش شامل کاهش 10 ٪ تحت یک دولت بودجه فرمول که اولویت کمک به زبان آموزان و دانش آموزان از خانواده های کم درآمد. مشابه کاهش اعمال خواهد شد به برنامه های تخصصی مانند فنی و حرفه ای و تربیت معلم.

تبلیغات

فرماندار همچنین صفر کردن برنامه های بلند پروازانه اعلام کرد در ماه ژانویه از جمله تلاش برای مبارزه با دولت کمبود معلم و گسترش کمی و کیفی آموزش و پرورش در اوایل.

“آموزش و پرورش در اوایل فرار از کاهش شدید گفت:” بروس فولر آموزش و پرورش استاد و تحلیلگر در UC برکلی. “اما بودجه تبر می افتد سخت در دستمزد معلمان پیش دبستانی بسیاری از سختی درآمد دستمزد قابل زندگی.”

یک مورد Newsom حفظ شد و افزایش بودجه دولت برای خدمت به دانش آموزان معلول.

“من عمیقا در مورد آموزش و پرورش ویژه و من نمی توانستم در وجدان خوب بود بخشی از برچیدن تعهد ما تا به حال ساخته شده” Newsom گفت. “ما آماده شد به تاریخچه سرمایه گذاری, برای سرمایه گذاری در آینده ما…. که ژانویه بود.”

تبلیغات

فرماندار اضافه شده است که کاهش به آموزش و پرورش خواهد بود در میان اولین ترمیم اگر اضافی فدرال کمک می آید از طریق.

کالیفرنیا معلمان Assn. تکرار تماس فدرال کمک های اولیه — ابراز حمایت قانون حمایت دموکرات ها در مجلس نمایندگان ایالات متحده. معلمان اتحادیه همچنین پیشنهاد کرد که رهبران دولت و رای دهندگان نیاز به عمل خود را به منظور بالا بردن درآمد.

در این میان دولت کالج ها را در مقابله با سرگیجه آور حرکت معکوس در بخت و اقبال. در ماه ژانویه Newsom پیشنهاد 5 درصد افزایش بودجه برای دانشگاه کالیفرنیا و سیستم های Cal State.

هر دو سیستم در حال حاضر در صورت 10 درصد کاهش بدون اضافی فدرال کمک.

تبلیغات

در دانشگاه که به معنی کاهش از $338 میلیون و در CSU که به معنی کاهش از $398 میلیون. کسانی که در بالا از ضرر و زیان پایدار با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

UC مواجه $558 میلیون دلار در هزینه های پیش بینی نشده در ماه مارس به تنهایی. در CSU درآمد و زیان و پیش بینی نشده هزینه های بهار سال 2020 تخمین زده می شود در $337 میلیون.

“در حالی که چشم انداز مالی مندرج در فرماندار Newsom ممکن است بودجه تجدید نظر است و نه غیر منتظره آن است که در واقع دلهره آور و حاکی از به چالش کشیدن بار در سراسر دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و کل دولت” صدراعظم Timothy P. سفید در بیانیه ای گفت.

کالیفرنیا کالج نیز دیدن حدود 10% کاهش و در نتیجه کمتر کلاس حتی به عنوان رکود اقتصادی و از دست دادن شغل منجر به افزایش ثبت نام در سیستم.

تبلیغات

K-12 ولسوالی بهره مند خواهد شد و از حدود 1.6 میلیارد دلار در مستقیم اضطراری فدرال کمک. لس آنجلس متحد — از آنجا که از اندازه آن است و چون بسیاری از دانش آموزان و اعضای خانواده های کم درآمد — احتمالا دریافت حدود 20 درصد از این بودجه است.

اما L. A. مدارس Supt. Austin Beutner گفت که بودجه می افتد به خوبی از نیاز.

او گفت که او را درک اولویت برای بهداشت و درمان و به طور مستقیم صرفه جویی در زندگی. اما ضروری برای آموزش و پرورش باید به سرعت به دنبال او گفت:.

“که فرزند در درجه دوم افرادی که نمی یاد بگیرند به عنوان خوانده شده در حال حاضر نیست و یادگیری به عنوان خوانده شده به زودی قرار است برای داشتن یک زندگی متفاوت سفر” Beutner گفت. “و اگر او ما را نمی تواند برای این است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de