آدم کاستریین نشسته بود در اورنج کانتی دانشکده هنر کلاس درس در اواسط ماه مارس گوش دادن به صبح, اطلاعیه ها, زمانی که او شنیده ام این خبر که طرح میتوانست بقیه از مدرسه خود را در سال.

بهار تمام اجراهای بودند که لغو میان شیوع کروناویروس.

کاستریین قلب غرق شد. برای ماه ارشد تا به حال شده است به دنبال به جلو به عملکرد نهایی مدرسه خود را بالا حرفه ای در هنر متمرکز منشور مدرسه در سانتا آنا.

به زودی پس از OCSA دانش آموزان خواهد آموخت که همه طبقات و دیگر در فرد گردهمایی خواهد بود nixed به عنوان به خوبی.

تبلیغات

تئاتر محصولات و کنسرت و نمایشگاه های هنری و رقص رسیتال لغو شده است در سراسر کشور ترک نا امید دانشجویان و استادان به طور یکسان. در عین حال در حوزه تخصصی هنر در مدرسه اجرای برنامه نیست و فوق برنامه فعالیت آنها در قلب این هنرمندان جوان’ آموزش تخصصی. چشم انداز لغو بهار موسیقی برای کاستریین و دیگران نیش زده بیشتر از دست رفته بر روی مدل یا فارغ التحصیلی.

“من راه می رفت در اطراف با یک ابر بر سر من تقریبا بقیه روز” 18-year-old Mission Viejo resident گفت.

اما OCSA موسیقی تئاتر مربی اسکات Barnhardt آماده نیست به رها کردن. او پیش بینی یک نوع متفاوت از موسیقی است که نمی خواهد نیاز به یک مرحله و می تواند اجازه می دهد نوازندگان برای ضبط خود را خواننده در صفحه اصلی و فیلم خود را با خود و کمد و کنسرت بربس.

ورود به دنیای جدید از دبیرستان Zoomsicle و OCSA تولید “در حال حاضر. در اینجا است. این است.”

تبلیغات

اصلی آف-برادوی موسیقی که به تازگی دوباره تصور برای دبیرستان و دانشگاه اجرا شد و دوباره تصور دوباره توسط Barnhardt و 20 OCSA دانش آموزان است. نشان می دهد دو ماه در ساخت و اجرا به طور کامل آنلاین — آغاز بکار شنبه شب در یوتیوب. تولید خواهد شد در دسترس از طریق پنج شنبه.

“این بود که در مورد پیشرفت و کمال” Barnhardt گفت. “این در مورد پیدا کردن یک راه را از طریق این لحظه دشوار است. ما تا به حال غمگین است که ما نمی تواند انجام دهد این نشان می دهد که راه ما می خواستیم. ما تا به حال به سرند که ما نمی کنید این پایان خط برای 11 فارغ التحصیل از سالمندان, اما نیز وجود دارد یک فرصت را به مکث و پیدا کردن یک راه را از طریق.”

ایجاد شده توسط Susan Blackwell, شکارچی بل و جف بون “در حال حاضر. در اینجا است. این است.” اصل عرضه در تاکستان تئاتر در نیویورک در سال 2012. گفت: بیش از یک سری از موسیقی کوتاه صحنه و بر اساس نوجوانان تجارب سه اصلی سازندگان نشان می دهد کنکاش به پرسش ها و احساسات است که اکثر نوجوانان با دست و پنجه نرم.

در OCSA عملکرد تم اشتیاق برای توجه مایلند برای چیزی بیشتر از زندگی و مبارزه خود را با پذیرش بازی در یک سری از عکس های شرح داری انجام شده توسط اعضای بازیگران بیش از تقریبا 90 دقیقه.

تبلیغات

دانشجویان شد و هفته به تمرینات در مدرسه وقتی که همه گیر رسید. بلکول یکی از اصلی نویسندگان مرتب کرده بود به پرواز از خانه اش در شمال ایالت نیویورک به اورنج کانتی برای کار با این گروه در تطبیق با موسیقی اما stay-at-home سفارشات خنثی است که برنامه ریزی به طوری که آنها انجام با درس های خود را از طریق زوم.

یک هفته بعد اولین جلسه مجازی شامل اعضای بازیگران’ خواندن از اسکریپت. آن glitchy و به دور از کامل اما استعداد خام از نوازندگان floored Blackwell, او گفت:.

هنوز دانش آموز ناامیدی قابل لمس بود در چت تصویری. بلکول خواست آنها را به تصور آنچه در هر صحنه نگاه می خواهم به عنوان یک موزیک ویدیو یا فیلم و به اشفتگی فکری موقتی برخی از ایده های. او آنها را تشویق به رها کردن.

“من اهمیتی نمی دهند که چگونه آنها را می بینید. من می خواهم مردم را به دیدن کار خود را. من می خواهم مردم به شما مراجعه کنید. I believe in you so much,” او گفت: آنها در تماس است.

تبلیغات

در ابتدا آنها نمی دانند که در آن برای شروع است. آن را تا به حال قبل از انجام شده است. پس از گرفتن چراغ سبز از نشان می دهد صدور مجوز خانه کنکورد نيانجاميد و مدیران مدرسه گروه شروع به کار بر روی یک شماره مجازی.

“یکی شد دو” بلکول گفت. “دو شد سپس چهار و آن را از وجود دارد. این دانش آموزان بودند به آن. والدين دانش آموزان بودند به آن. آنها خود را از دیدن بچه های انرژی در راه است که آنها تا به حال دیده نشده در هر زمینه دیگر در قرنطینه.”

برخی از صحنه های ثبت شده توسط پدر و مادر یا خواهر و برادر در تلفن های همراه دیگر دستگیر شدند در زوم و حتی برخی از ثبت اثر از سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Infinite.

تبلیغات

تاریخ Rebeka Hoblik به پایان رسید تا کشیدن خواهر و برادر و پدر و مادر به او شماره “من توجه شما را.” جاذب خنده دار آهنگ زیر سه دختر در تلاش خود را برای جلب توجه از پدر و مادر خود را. Hoblik نقش یک دختر در تلاش برای رسیدن خانواده اش به اطلاع او با آواز خواندن یک آهنگ در اتاق نشیمن بعد از شام کریسمس.

“پدر او متوقف می شود آن را بسیار آزار دهنده آهنگ و هیچ کس واقعا می خواهد به آن را بشنوند” Hoblik گفت. “[دختر] مذاکرات در مورد چگونه او این نیاز سیری ناپذیر برای توجه و واقعا درک حتی همین دلیل او احساس می کند که راه را — که بسیار relatable من فکر می کنم برای بسیاری از مردم است.”

17 ساله از آناهایم صرف سه ساعت در پدرش کوچک پیاده روی در گنجه ضبط صدای خواننده به صورت قطعه امیدوار است که لباس های حلق آویز در داخل خواهد جذب برخی از صدا برای بهبود کیفیت فرایند او را به عنوان “زحمت کش” اما انجام.

در یکی دیگر از بازی صحنه Hoblik کردم مادر او برای کمک به تبدیل به یک ’80s, سکس با Madonna-با الهام از مدل موهای. این روند هر چند کاملا متفاوت از مرحله سنتی دبستان به یک درک جدید برای اجازه دادن به رفتن از انتظارات است.

تبلیغات

“بسیاری از زمان, انجام, شما نمی توانید خودتان را ببینید, اما زمانی که شما در مقابل دوربین آن را سمت راست وجود دارد در صورت خود را. آن را بسیار آسان برای قضاوت از خود و احساس عدم کفایت” او گفت:. “این مشکل در تلاش برای دریافت فیلم من می تواند افتخار و OK با تماشای. من تا به حال به یاد بگیرند که به قبول آنچه که من انجام داده بود و قبول این کار من انجام داده بود و فقط اجازه رفتن.”

کاستریین که انجام شده است در چهار بخش اصلی-مرحله تولید بیش از سه سال گذشته در ابتدا شک و تردید در مورد اینکه چگونه این گروه می تواند به جلو و یک آنلاین-تنها تولید. اما او گفت: او را پس از آن را متوجه نمی کشد زندگی می کنند مخاطبان را به یک عملکرد.

“این نشان می دهد خواهد شد,” او گفت:. “این ممکن است به هنوز خلاق و رسا و دعوت از مردم برای به اشتراک گذاشتن هنر خود را حتی اگر آن را از اتاق خواب خود را.”

در نهایت Barnhardt گفت: در این ویدئو عملکرد قطاری درس ضروری از coronavirus قرنطینه: گاهی اوقات زندگی نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده — و گاهی اوقات آنچه اتفاق می افتد به جای آن حتی بهتر است.

تبلیغات

“اگر ما فقط به دنبال در پروژه خلاقانه و فرایند وجود دارد تقریبا چیزی کولر در آنچه که ما انجام داده ایم. آنها باید این ویدیو خاطرات قرنطینه که در واقع یک چرخش مثبت,” او گفت:. “وجود دارد این لنت نقره ای و واقعا لحظات سرد در طول این زمان تاریک است که ما می توانیم به عقب نگاه کنید و سپاسگزار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de