COVID-19: لورن Boebert در به چالش کشیدن کوره بسته شدن سفارش

تصویری از بسته بندی شده در مارس 10 روز جمعیت در قلعه سنگ C&C قهوه و که باز آن اتاق ناهار خوری با وجود COVID-19-سلامت قیمومیت در برابر خدمات سایت باعث کلرادو فرماندار Jared پلیس به طور موقت به تکان شدید و سخت آن مجوز و علنا سخنرانی رستوران فکر کردن در مورد انجام به همین ترتیب.

اما بورس کوره در تفنگ بود در حال حاضر برای کسب و کار باز داشتن قفل درهای خود را در روز شنبه, مه 9 و آن را همچنان به کار با وجود توقف-و-دست برداشتن از سفارش تحویل داده شده توسط گارفیلد شهرستان کلانتر دفتر. مالک لورن Boebert تاکید کرد که او هیچ برنامه ای برای تعطیل مگر اینکه مقامات نیروی خود را به انجام این کار.

“من برای مسئولیت شخصی” Boebert توضیح داد: “و برای من و کسب و کار و کارکنان و مشتریان این احساس می کند مانند معقول ترین راه ما می توانیم باز است.”

Boebert است که تا بحال ترین بالا مشخصات فرد در کلرادو به چنین ایستاده است. بورس کوره جذب در سراسر کشور توجه به دلیل آن waitstaff بسته شده است و آشکارا حمل sidearms. علاوه بر این Boebert در حال اجرا است برای کنگره در برابر وقت اسکات Tipton که او احساس می کند نه حمایت از زور و اجبار به اندازه کافی محافظه کار در دستور کار او قرار است برای حمایت از.

اما بر خلاف C&C که وحشی یکشنبه, اکشن است که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. “ما زیر CDC [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] دستورالعمل همانطور که ما در طول کل این فرایند” Boebert اشاره کرد که شامل محدود کردن تعداد شام در رستوران در هر زمان و استقرار دقیق اقدامات بهداشتی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

شاید به همین دلیل بورس نشده است توقیف نشده — هر چند فوری آن در آینده نامشخص است. هنگامی که ما صحبت کرد و به Boebert در بعد از ظهر مارس 13 رستوران شلوغ بود. اما در 4:05 صبح امروز, مارس 14 او ارائه Facebook حساب از بازدید از یک گارفیلد شهرستان کمیساریای که در طی آن او گفته بود “berated” برای ایجاد یک شورش در میان دیگر محلی صاحبان رستوران بالا بردن شانس اقدام علیه او. (این پست در نظر نمایید.)

در گفتگو با Westword, Boebert روشن ساخته است که او دوباره باز تنها پس از بررسی دقیق.

“من تا به حال انطباق با فرماندار منظور اجرایی,” او می گوید. “و پس از او تصمیم به گسترش آن من county کمیسیون منجر به این باور آنها ارائه شده بود همان واريانس به عنوان Mesa County” که برای خواسته و دریافت اجازه از دولت برای باز کردن رستوران اوایل به عنوان طولانی به عنوان کسب و کار را در یک محیط امن و به صورت محدود چون از شهرستان کم ویروس رای دادن — 34 مورد در هر 100000 نفر به عنوان مخالف به گارفیلد شهرستان 176 در هر 100,000 (نگاه کنید به روز رسانی ما در کلرادو COVID-19 نقاط داغ).

“من صبورانه در انتظار آنها که برای دریافت واريانس مورد تایید” Boebert ادامه داد. “سپس در مارس 4, ما شروع به دیدن محدودیت های بالابری در کلرادو در برخی از کسب و کار. رستوران شامل نمی شد که نه بوتیک و سالن و بسیاری دیگر قادر به خدمت به مشتریان در داخل. و این زمانی است که من آموخته Garfield County کمیسیون تا به حال ارسال نشده خود شدند. پس من رفتم از طریق کانال های مناسب. من صحبت به شهر تفنگ در مورد مسدود کردن فضاهای پارکینگ در مقابل رستوران به طوری که ما می تواند در خدمت مردم, اما آنها نمی خواهد به من اجازه. من هم صحبت Garfield County, بهداشت, رئیس پلیس و کلانتر و من سعی کردم برای اتصال با Garfield County, کمیسیون, اما فایده ای نداشت. آنها نمی پاسخ به تلفن خود و یا پاسخ به ایمیل.”

که در آن نقطه او در حفظ “من خسته بود همه این اقدامات برای دیدن در مورد گرفتن این محدودیت ها برداشته…و حتی اگر ما انجام داده ایم منظقه انتخاب کنید و تحویل سفارشات این می توانست اولین دیدار کارکنان من نمی دریافت کرده اند را بررسی کنید اگر من چیزی دراماتیک. بنابراین من ساخته شده من فکر میکنم این بسیار مناسب تصمیم گیری است.”

قوانین او تحمیل شده برای ناهار خوردن در خدمات و دقیق او تاکید کرد: “ما تنها به 30 درصد ظرفیت و ما در حال انجام اجتماعی فاصله. ما ضبط کردن برخی از جداول آن را روشن آنها در دسترس نیست بنابراین وجود دارد هیچ حوادث است. و پیشخدمت با پوشیدن ماسک زمانی که آنها در تماس نزدیک با مشتریان و دستکش در حالی که خدمت به مواد غذایی است. همچنین ما ندارد و ما ویلچرهای روی میز: به جای ترک چاشنی آنها ارائه شده به مشتریان به عنوان مورد نیاز و پس از بررسی آنها استفاده میشود. و ما پاکسازی غرفه و میز و همه چیز را بعد از هر استفاده.”

او افزود: “ما تا به حال بالقوه به 100 درصد ظرفیت اما ما تصمیم نمی شود و مشتریان ما شده است بسیار مهربان و محترمانه از این تصمیم و بسیار بیمار است. آنها هنوز هم ما را حمایت و به همین دلیل من تصمیم به باز کردن — هنگامی که رهبران ما نشان داد آنها منجر شده است. وجود دارد هیچ ضرورت و با سلامت عمومی و با شهرستان ما در کمیسیون به شهرستان ما و دوباره رفتن. این است اقتصادی خودکشی و داده ها است که نمی توجیه کوچک-صاحبان کسب و کار از دست دادن کسب و کار خود را. گارفیلد تا به حال دو مورد مرگ و میر و یکی بود از کسی که در انتقال از شهرستان های دیگر. بنابراین یکی از ساکنان خود را از دست داده زندگی که غم انگیز است — اما من-70 می بیند صدها نفر از زندگی از دست رفته هر سال و ما نمی تعطیل شهر ما برای آن.”

نه او flaunting بهترین شیوه: “خارج شده و در خدمت مواد غذایی و آنها قادر به خدمات به مشتریان, چرا که آنها لابی در سی لابی گری برای آنها. من لازم نیست که یک لابی لابی برای من اما من باور نمی کنم آن را بی دلیل برای من که کسی آمد و نشستن در من خوب تمیز بررسی رستوران و غذا برای بیست دقیقه زمانی که آنها می توانند به خارج است که کاملا بسته بندی شده و آنها لازم نیست که کنترل همه چیز را به عنوان پاک که ما انجام می دهیم.”

این دنباله ای از رویدادها تنها سمان منطق برای او در کنگره اجرا Boebert تایید کرد. “من نمی بینیم رهبران ما ایستاده, برای, آزادی, اما من یک کل بسیاری از آنها را به آن دور… من درک می کنم که برخی از افرادی که ممکن است حمایت از من از طریق این نمی خواهم من تصمیم گیری و آن را به عنوان تمرد در برابر دولت است. اما ما نمی بینیم ما مقامات منتخب موضع برای مردم — و به همین دلیل من به شدت برای شروع با. این است که چیزی خارج از عادی. آن چه من انجام شده است برای سال ها: دفاع از آزادی و دولت محدود و التماس و شفاعت ما مقامات منتخب به موضع برای ما است.”

Boebert هیچ گوشت گاو با اجرای قانون محلی است. “من نمی حسادت به موقعیت آنها و نه آنها حسادت معدن,” او گفت:. “من بسیار صمیمی و احترام به همه آنها و من فقط امیدوارم که ما می توانیم از طریق این سرعت و این که ما می تواند برخی از این محدودیت ها به زودی. این صاحبان کسب و کار خود و دوستان و افرادی که حفظ این جامعه می رویم و آنها نمی خواهند آنها را به رنج می برند. اما این یک مثال کامل از دولت انتخاب برندگان و بازندگان و من احساس می کنم که نیاز به مراقبت گرفته شود. دولت نباید در انتخاب آن کسب و کار برای زنده ماندن و آنهایی که می میرند.”

در اینجا Boebert را Facebook پست از اوایل امروز:

من مسئول بودن در رویکرد من سعی کردم همه کانال های مناسب اما در نهایت من مجبور به انجام چه چیزی بهترین را برای کارکنان من و خانواده من است. من اصلا فروشگاه های Walmart, d. C., لابی, اما من در خدمت مواد غذایی درست مانند آنها انجام دهد و من نیاز به باز کردن و استفاده معقول احتیاطی.

در حال حاضر: که سم من را ؟

“سقوط در خط” و رعایت خودسرانه دوباره باز تاریخ ؟ تعلیق ناهار خوردن در خدمات تنها به بازگشت به آهسته مالی مجبور به بسته شدن?

یا به کار خود ادامه منطقی در 30 درصد ظرفیت زیر GCPH را روش و از دست من غذا خدمات مجوز.

در هر صورت من از دست دادن کسب و کار من هفت سال صرف ساخت و کارکنان از کار هستند. انرژی بسیار زیادی قرار داده شده است به جلوگیری از این سناریو برای ماه می باشد.

سوال من این است که چه اتفاقی می افتد به بعد صاحب کسب و کار? اگر من نمی شوی چه کسی خواهد شد ؟ هنگامی که?

شهرستان ما در کمیسیون ما منجر به این باور واریانس دوباره باز زودتر از فرماندار جهت ارسال شده بود هفته پیش. من صبر کردم. آن ارائه شد تا این هفته. پس از آن من تا به حال با آن مواجه تصمیم را برای اطمینان از کارکنان من قادر به دریافت یک چک پرداخت.

یک کمیسر آمد به رستوران من و نه برای ارائه پشتیبانی می کند اما به جای سرزنش من است. او می گوید اگر گارفیلد باز نمی شود آن تقصیر من. که شهرستان ما دولت خواهد بود خنثی و دولت را بیش از. نه چندان دور از آنچه که ما در حال حاضر تجربه, از دیدگاه.

به من اطلاع داده شد که هفت رستوران دیگر بودند او را به گفتن آنها باز شد و او مقصر من مدل آنها به دنبال. من آرزو می کنم او یک مدل برای آنها را به نگاه به عنوان من می دانم که آنها روبرو هستند از جان گذشته ترین زمان.

او به من گفت: “من آرزو می کنم شما می آیند تا با چیزی خلاق خود را به نگه داشتن کارکنان شاغل و مشتریان خود خدمت کرده است.” خنده دار من فکر کردم همین. من امیدوار بودم ما در کمیسیون خواهد آمد تا با چیزی خلاق برای حفظ جامعه ما شاغل هستند.

چه کار می کنید ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر