در طول یک مارس 15 کنفرانس مطبوعاتی در مورد COVID-19 فرماندار Jared پلیس خطاب به رشد بحث در مورد دولت سیاست کاهش جمعیت زندان به گارد در برابر شیوع بیماری در بازداشتگاه: کورنلیوس هانی چهل بود که مجموعه ای از چندین ماه جلوتر از برنامه است متهم به کشته شدن 21 ساله هدر پری در دنور کوچه on May 9.

“که خاص اهل بیت بوده است واجد شرایط برای آزادی مشروط پس از 2017 و داشته اند اجباری آزادی مشروط اعطا شده در ماه اوت” پلیس توضیح داد. “هیچ کس نباید منتشر شد به سادگی به دلیل COVID-19…. هیچ زندانی که خطری برای جامعه باید منتشر شود و هیچ کس در هیئت مدیره آزادی مشروط فکر او را به انجام آنچه که او گفته بود.”

پلیس تاکید کرد که اعضای هیئت مدیره آزادی مشروط یک “کار سختی است و آنها نمی توانست برگزار شد که فرد بسیار طولانی تر از آنها….ما نیاز به احترام افرادی که این تصمیم را هر روز. آنها در حال انجام بهترین خود را کلرادو امن است.”

این موضوع به شدت در تضاد با موضوع پلیس را آماده اظهارات. پس از گذاشتن درپوش خود را در اواسط هفته سفر به واشنگتن برای دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او متمرکز در یک رویداد برنامه ریزی شده برای 7 بعد از ظهر امروز هنگامی که Coloradans خواسته برای همین ماسک و صرف یک لحظه سکوت به افتخار بیش از 1 ، 000 افرادی که فوت کرده اند از رمان coronavirus در کلرادو به تاریخ. دولت و کنگره و بسیاری دیگر از ساختمان شهرداری در کلرادو خواهد بود غرق در نور قرمز نمادی از مرگ و میر.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“هر فرد ما از دست داده ایم در این وحشتناک همه گیر یک داستان و یک جامعه از عزیزان” پلیس اشاره کرد. “این سخت بوده است چرا که خانواده ها شده اند قادر به مجالس ترحیم و یا جشن زندگی به دلیل حوادث خود را خواهد شده اند بسیار خطرناک برای کسانی که حضور آنها…و کسانی که در گذشت از COVID-19 در بیمارستان ها قادر به بازدید عزیزان در هفته های آخر.” به عنوان یک نتیجه او را تشویق همگان را به “یک لحظه به منعکس کننده این شب و به یاد داشته باشید که چرا ما نیاز به انجام بخشی از ما.”

پلیس نیز اشاره صلح افسران یادبود روز که او دستور داد تمام پرچم ها در دولت به پرواز نیمه افراشته به عنوان یک ادای احترام به مأموران اجرای قانون که جان در خط وظیفه و قدردانی کارگران در ارشد-امکانات مراقبت از خود شجاعت در خط مقدم بحران است.

زیر حمایت خود را برای تنظیم در چک حفاظت برنامه شامل مناطق اسکی و یک اشاره از $1 میلیون و پزشکی کمک مالی از tablet wallpapers بنیاد پلیس دعوت سوالات از روزنامه نگاران. پوشش جمع آوری در فرد و از راه دور.

در میان موضوعات او خواسته بود به آدرس بودند سوال در مورد دقت COVID-19 مرگ, شمارش بر اساس ادعا های از Montezuma پزشکی قانونی شهرستان که یک مرد با این ویروس تا به حال در واقع از درگذشت مربوط به الکل باعث می شود و بنابراین نباید گنجانده شده اند در این دولت همه گیر داده. پلیس گفت که حتی اگر فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیاز به دولت برای گزارش هر گونه مرگ توسط یک فرد که آزمایش مثبت برای ویروس او احساس می کند باید وجود داشته باشد یک تمایز بین افرادی که فوت کرد با COVID-19 و مردم از آن است. او همچنین استدلال کرد که تعیین پزشکان و محققین پزشکی در مورد علل مرگ نباید “دوم حدس زد کسی که پشت میز.”

مسائل دیگر کمتر آتشین. پلیس recapped تعارف در مورد کلرادو پیشرفت در تماس با ردیابی از کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx; خاطر نشان کرد ساکنان با COVID-19 علائم است که آنها می توانید دریافت رایگان تست در 32 سایت در سراسر کشور; تخمین زده است که بین 5000 تا 10,000 آزمون در هر روز خواهد شد به احتمال زیاد از طریق را ممکن است; و در زمان ضربه زود گذر در مغلوب ساختن پیشی جستن امید برای منفی نرخ بهره در آینده است. “او حتی نشان داد که او خواب تمام عمر خود را” در مورد چنین نرخ, پلیس گفت:. “اما او بر اساس امپراتوری کسب و کار خود را در بدهی به طوری که قابل درک است. او بدهی.”

در همین حال پلیس گفت که او خواهید بود با اهدای تمام حقوق خود به مبارزه با این بیماری همه گیر از روز اول اضطراری اعلام شد در کلرادو به زمانی که اعلامیه برداشته شده است — یک حرکت سخاوتمندانه اما یکی که بعید است به آرام دیوانگی دم در رسانه های اجتماعی بیش از اتهامات علیه کورنلیوس هانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de